Arenguteenistus

Anneli Lepp

Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
444 8361
e-post:
anneli.lepp@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
414

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: majandusteadus

×

Katrin Alliku

Ametikoht:
Linnaarengu peaspetsialist
Telefon:
444 8362
e-post:
katrin.alliku@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: geograafia

×

Sirje Allmaa

Ametikoht:
Arenguprojektide koordinaator
Telefon:
444 8357
e-post:
sirje.allmaa@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
403

Ametijuhend

Haridustase:
Eriala:

×

Mirje Auksmann

Ametikoht:
Arenguprojektide koordinaator
e-post:
mirje.auksmann@lv.parnu.ee
Aadress:
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: kutsekõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Eda Toomsalu

Ametikoht:
Turismi peaspetsialist
Telefon:
444 8359
e-post:
eda.toomsalu@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
415

Ametijuhend

Haridustase:
Eriala:

×

Aare Raev

Ametikoht:
Ettevõtluse arengu peaspetsialist
Telefon:
444 8360
e-post:
aare.raev@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa16, 80098 Pärnu
Kabinet:
414

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ärijuhtimine

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Anneli Lepp Teenistuse juhataja 444 8361 anneli.lepp@lv.parnu.ee
Katrin Alliku Linnaarengu peaspetsialist 444 8362 katrin.alliku@lv.parnu.ee
Sirje Allmaa Arenguprojektide koordinaator 444 8357 sirje.allmaa@lv.parnu.ee
Mirje Auksmann Arenguprojektide koordinaator mirje.auksmann@lv.parnu.ee
Eda Toomsalu Turismi peaspetsialist 444 8359 eda.toomsalu@lv.parnu.ee
Aare Raev Ettevõtluse arengu peaspetsialist 444 8360 aare.raev@lv.parnu.ee