Haridus- ja kultuuriosakond

Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
444 8240 (kultuur); 444 8250 (haridus)
hko[at]lv.parnu.ee

Vastuvõtt: E: 9.00-12.00; K: 13.00-17.00
Alushariduse peaspetsialist: E: 9.00-12.00; K: 15.00-17.00

Osakonna põhimäärus
Osakonna ülesanded

Andrus Haugas

Ametikoht:
Osakonna juhataja
Telefon:
444 8252
e-post:
andrus.haugas@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
131

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: elektrisüsteemid

×

Ela Tomson

Ametikoht:
Osakonna juhataja asetäitja
Telefon:
444 8242
e-post:
ela.tomson@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
136

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: eesti keel ja kirjandus

×

Katrin Markii

Ametikoht:
Haridusnõunik
Telefon:
444 8254
e-post:
katrin.markii@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
130

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: personalitöö

×

Reine Tapp

Ametikoht:
Noorsoonõunik
Telefon:
444 8255
e-post:
reine.tapp@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
154

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: klassiõpetaja

×

Uno Koort

Ametikoht:
Spordinõunik
Telefon:
444 8243
e-post:
uno.koort@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
146

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: kehakultuur ja sport

×

Marga Napp

Ametikoht:
Alushariduse peaspetsialist
Telefon:
444 8258
e-post:
marga.napp@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
155

Ametijuhend


Haridustase: kõrgharidus
Eriala: koolieelne pedagogika ja psühholoogia

×

Virve Laube

Ametikoht:
Üldhariduse peaspetsialist
Telefon:
444 8256
e-post:
virve.laube@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
160

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: eesti keel ja kirjandus

×

Kadri Rebane

Ametikoht:
Huvi- ja alushariduse spetsialist
Telefon:
444 8257
e-post:
kadri.rebane@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
159

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: tekstiilikunst

×

Alli Põrk

Ametikoht:
Rahvakultuuri peaspetsialist
Telefon:
444 8244
e-post:
alli.pork@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
135

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus

Eriala: klubitöö
×

Evelin Tormilind

Ametikoht:
Andmebaaside spetsialist
Telefon:
444 8261
e-post:
evelin.tormilind@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
156

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ärijuhtimine

×

Tõiv Jõul

Ametikoht:
Reklaamitoimetaja
Telefon:
444 8247
e-post:
toiv.joul@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
137

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: turismi-ja hotelliettevõtlus

×

Katrin Kukk

Ametikoht:
Vanemspetsialist
Telefon:
444 8240
e-post:
katrin.kukk@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
147

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×

Ulvi Alekõrs

Ametikoht:
Spetsialist
Telefon:
444 8250
e-post:
ulvi.alekors@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
132

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ärijuhtimine

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Andrus Haugas Osakonna juhataja 444 8252 andrus.haugas@lv.parnu.ee
Ela Tomson Osakonna juhataja asetäitja 444 8242 ela.tomson@lv.parnu.ee
Katrin Markii Haridusnõunik 444 8254 katrin.markii@lv.parnu.ee
Reine Tapp Noorsoonõunik 444 8255 reine.tapp@lv.parnu.ee
Uno Koort Spordinõunik 444 8243 uno.koort@lv.parnu.ee
Marga Napp Alushariduse peaspetsialist 444 8258 marga.napp@lv.parnu.ee
Virve Laube Üldhariduse peaspetsialist 444 8256 virve.laube@lv.parnu.ee
Kadri Rebane Huvi- ja alushariduse spetsialist 444 8257 kadri.rebane@lv.parnu.ee
Alli Põrk Rahvakultuuri peaspetsialist 444 8244 alli.pork@lv.parnu.ee
Evelin Tormilind Andmebaaside spetsialist 444 8261 evelin.tormilind@lv.parnu.ee
Tõiv Jõul Reklaamitoimetaja 444 8247 toiv.joul@lv.parnu.ee
Katrin Kukk Vanemspetsialist 444 8240 katrin.kukk@lv.parnu.ee
Ulvi Alekõrs Spetsialist 444 8250 ulvi.alekors@lv.parnu.ee