Asjaajamis- ja haldusteenistus

Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
444 8220
asjaajamine[at]lv.parnu.ee

Rahvastikuregistri spetsialistide vastuvõtt: E, T, K, R: 09.00-12.00 ja 13.30-16.00

Kristiina Laius

Ametikoht:
Asjaajamis- ja haldusteenistuse juhataja
Telefon:
444 8230
e-post:
kristiina.laius@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
243

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: halduskorraldus

×

Regina Karu

Ametikoht:
Arhivaar
Telefon:
444 8239
e-post:
regina.karu@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
143

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: asjaajamine ja arhiivindus

×

Taimi Hints-Nielsen

Ametikoht:
Referent
Telefon:
444 8210
e-post:
taimi.hints@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
247

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×

Merike Lille

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8100
e-post:
merike.lille@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
223

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: rakenduspsühholoogia

×

Liia Arukase

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8205
e-post:
liia.arukase@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: rakenduspsühholoogia

×

Birgit Sild

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8120
e-post:
birgit.sild@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: kutsekeskharidus
Eriala: sekretäritöö

×

Tene Johanson

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8209
e-post:
tene.johanson@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×

Marju Virkus

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8203
e-post:
marju.virkus@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×

Annika Tuulik

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8202
e-post:
annika.tuulik@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: sekretär-raamatupidaja

×

Endla Õunap

Ametikoht:
Rahvastikuregistri spetsialist
Telefon:
444 8207
e-post:
endla.ounap@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
104

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×

Marina Rohtmäe

Ametikoht:
Rahvastikuregistri spetsialist
Telefon:
444 8206
e-post:
marina.rohtmae@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
104

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×

Andres Kukk

Ametikoht:
Haldusspetsialist
Telefon:
444 8233
e-post:
andres.kukk@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
141

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×

Aivo Paulberg

Ametikoht:
Bussijuht
Telefon:
5344 6570
e-post:
aivo.paulberg@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
141

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Kristiina Laius Asjaajamis- ja haldusteenistuse juhataja 444 8230 kristiina.laius@lv.parnu.ee
Regina Karu Arhivaar 444 8239 regina.karu@lv.parnu.ee
Taimi Hints-Nielsen Referent 444 8210 taimi.hints@lv.parnu.ee
Merike Lille Infospetsialist 444 8100 merike.lille@lv.parnu.ee
Liia Arukase Infospetsialist 444 8205 liia.arukase@lv.parnu.ee
Birgit Sild Infospetsialist 444 8120 birgit.sild@lv.parnu.ee
Tene Johanson Infospetsialist 444 8209 tene.johanson@lv.parnu.ee
Marju Virkus Infospetsialist 444 8203 marju.virkus@lv.parnu.ee
Annika Tuulik Infospetsialist 444 8202 annika.tuulik@lv.parnu.ee
Endla Õunap Rahvastikuregistri spetsialist 444 8207 endla.ounap@lv.parnu.ee
Marina Rohtmäe Rahvastikuregistri spetsialist 444 8206 marina.rohtmae@lv.parnu.ee
Andres Kukk Haldusspetsialist 444 8233 andres.kukk@lv.parnu.ee
Aivo Paulberg Bussijuht 5344 6570 aivo.paulberg@lv.parnu.ee