Planeerimisosakond

Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
444 8330
faks 444 8331
planeerimine[at]lv.parnu.ee

Vastuvõtt: T: 13.00-17.00, N: 9.00-12.00

Kaido Koppel

Ametikoht:
Osakonna juhataja
Telefon:
444 8332
e-post:
kaido.koppel@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: linnakorraldus

×

Piret Tõnnus-Saks

Ametikoht:
Jurist
Telefon:
444 8335
e-post:
piret.tonnus-saks@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
306

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Henri Eessalu

Ametikoht:
Linnaarhitekt
Telefon:
444 8348
e-post:
henri.eessalu@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
321

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: linnaplaneerimine

×

Janno Poopuu

Ametikoht:
Linnakunstnik
Telefon:
444 8346
e-post:
janno.poopuu@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
313

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: kunstiõpetuse ja joonestamise õpetaja

×

Ülle Tuulik

Ametikoht:
Planeeringute peaspetsialist
Telefon:
444 8353
e-post:
ulle.tuulik@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
315

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: tööstuslik soojusenergeetika

×

Merje Luik

Ametikoht:
Maa peaspetsialist
Telefon:
444 8367
e-post:
merje.luik@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
408

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: maakorraldus

×

Anne Mathiesen

Ametikoht:
Mõõdistustööde peaspetsialist
Telefon:
444 8373
e-post:
anne.mathiesen@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
405

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: insenerigeodeesia

×

Merilin Rosenberg

Ametikoht:
Arhitekt
Telefon:
444 8349
e-post:
merilin.rosenberg@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
318

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: keskkonnakaitse

×

Reeda Agan

Ametikoht:
Arhitekt
Telefon:
444 8354
e-post:
reeda.agan@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
316

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: arhitektuur

×

Kadri Karjus

Ametikoht:
Arhitekt
Telefon:
444 8350
e-post:
kadri.karjus@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
318

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ehitusarhitekt

×

Kristi Kalamees

Ametikoht:
Arhitekt
Telefon:
444 8355
e-post:
kristi.kalamees@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
316

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: arhitektuur

×

Reti Arroval

Ametikoht:
Mõõdistustööde registri spetsialist
Telefon:
444 8370
e-post:
reti.arroval@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
409

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: insenerigeodeesia

×

Annika Kullerkan

Ametikoht:
Plaanide registri spetsialist
Telefon:
444 8369
e-post:
annika.kullerkan@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
409

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: rakenduspsühholoogia

×

Andrus Rebane

Ametikoht:
Kommunikatsioonide registri spetsialist
Telefon:
444 8371
e-post:
andrus.rebane@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
404

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: tööstus- ja tsiviilehitus

×

Marje Ormisson

Ametikoht:
Kommunikatsiooniplaanide spetsialist
Telefon:
444 8372
e-post:
marje.ormisson@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
404

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: arhitektuur

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Kaido Koppel Osakonna juhataja 444 8332 kaido.koppel@lv.parnu.ee
Piret Tõnnus-Saks Jurist 444 8335 piret.tonnus-saks@lv.parnu.ee
Henri Eessalu Linnaarhitekt 444 8348 henri.eessalu@lv.parnu.ee
Janno Poopuu Linnakunstnik 444 8346 janno.poopuu@lv.parnu.ee
Ülle Tuulik Planeeringute peaspetsialist 444 8353 ulle.tuulik@lv.parnu.ee
Merje Luik Maa peaspetsialist 444 8367 merje.luik@lv.parnu.ee
Anne Mathiesen Mõõdistustööde peaspetsialist 444 8373 anne.mathiesen@lv.parnu.ee
Merilin Rosenberg Arhitekt 444 8349 merilin.rosenberg@lv.parnu.ee
Reeda Agan Arhitekt 444 8354 reeda.agan@lv.parnu.ee
Kadri Karjus Arhitekt 444 8350 kadri.karjus@lv.parnu.ee
Kristi Kalamees Arhitekt 444 8355 kristi.kalamees@lv.parnu.ee
Reti Arroval Mõõdistustööde registri spetsialist 444 8370 reti.arroval@lv.parnu.ee
Annika Kullerkan Plaanide registri spetsialist 444 8369 annika.kullerkan@lv.parnu.ee
Andrus Rebane Kommunikatsioonide registri spetsialist 444 8371 andrus.rebane@lv.parnu.ee
Marje Ormisson Kommunikatsiooniplaanide spetsialist 444 8372 marje.ormisson@lv.parnu.ee

Arenguteenistus

Anneli Lepp

Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
444 8361
e-post:
anneli.lepp@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
414

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: majandusteadus

×

Margit Kapak

Ametikoht:
Linnaarengu peaspetsialist
Telefon:
444 8362
e-post:
margit.kapak@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
413

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaalteadused

×

Sirje Allmaa

Ametikoht:
Arenguprojektide koordinaator
Telefon:
444 8357
e-post:
sirje.allmaa@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
403

Ametijuhend

Haridustase:
Eriala:

×

Mirje Auksmann

Ametikoht:
Arenguprojektide koordinaator
e-post:
mirje.auksmann@lv.parnu.ee
Aadress:
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: kutsekõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Aare Raev

Ametikoht:
Ettevõtluse arengu peaspetsialist
Telefon:
444 8360
e-post:
aare.raev@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa16, 80098 Pärnu
Kabinet:
414

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ärijuhtimine

×

Orvika Reilend

Ametikoht:
Turismi peaspetsialist
Telefon:
444 8359
e-post:
orvika.reilend@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
415

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: turismi- ja hotelliettevõtlus

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Anneli Lepp Teenistuse juhataja 444 8361 anneli.lepp@lv.parnu.ee
Margit Kapak Linnaarengu peaspetsialist 444 8362 margit.kapak@lv.parnu.ee
Sirje Allmaa Arenguprojektide koordinaator 444 8357 sirje.allmaa@lv.parnu.ee
Mirje Auksmann Arenguprojektide koordinaator mirje.auksmann@lv.parnu.ee
Aare Raev Ettevõtluse arengu peaspetsialist 444 8360 aare.raev@lv.parnu.ee
Orvika Reilend Turismi peaspetsialist 444 8359 orvika.reilend@lv.parnu.ee

Ehitusjärelevalveteenistus

Maire Nigul

Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
444 8333
e-post:
maire.nigul@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
324

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: tööstus- ja tsiviilehitus

×

Mati Roossaar

Ametikoht:
Ehitusjärelevalve insener
Telefon:
444 8344
e-post:
mati.roossaar@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
312

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ehituse ökonoomika ja organiseerimine

×

Ago Randorg

Ametikoht:
Ehitusjärelevalve insener
Telefon:
444 8342
e-post:
ago.randorg@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
311

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ehituse ökonoomika ja organiseerimine

×

Eve Rebina

Ametikoht:
Ehitisregistri spetsialist
Telefon:
444 8343
e-post:
eve.rebina@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
311

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ehituskonstruktsioonide ja -detailide tootmine

×

Risto Kikkas

Ametikoht:
Ehituslubade spetsialist
Telefon:
444 8337
e-post:
risto.kikkas@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
325

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: maaehitus

×

Hillar Sojonen

Ametikoht:
Järelevalveinsener-menetleja
Telefon:
444 8338
e-post:
hillar.sojonen@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16,80098 Pärnu
Kabinet:
325

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: arhitekt

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Maire Nigul Teenistuse juhataja 444 8333 maire.nigul@lv.parnu.ee
Mati Roossaar Ehitusjärelevalve insener 444 8344 mati.roossaar@lv.parnu.ee
Ago Randorg Ehitusjärelevalve insener 444 8342 ago.randorg@lv.parnu.ee
Eve Rebina Ehitisregistri spetsialist 444 8343 eve.rebina@lv.parnu.ee
Risto Kikkas Ehituslubade spetsialist 444 8337 risto.kikkas@lv.parnu.ee
Hillar Sojonen Järelevalveinsener-menetleja 444 8338 hillar.sojonen@lv.parnu.ee