Sotsiaalosakond

Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
tel 444 8120
faks 444 8201
sotsiaal[at]lv.parnu.ee

Vastuvõtt: E, T, R 8.30-12.00 ja N 8.30-12.00 ja 14.00-17.00
Linnaarst: N 14.00-17.00
Juhataja: N 8.30-12.00 ja 14.00-17.00
Peaspetsialistid, eestkostespetsialist: E 8.30-12.00, N 8.30-12.00 ja 14.00-17.00
Lastekaitseteenistus: E, T 8.30-12.00 ja N 8.30-12.00 ja 14.00-17.00

Osakonna põhimäärus
Osakonna ülesanded

Aika Kaukver

Ametikoht:
Osakonna juhataja
Telefon:
444 8122
e-post:
aika.kaukver@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
110

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: psühholoogia

×

Ada Kraak

Ametikoht:
Linnaarst
Telefon:
444 8123
e-post:
ada.kraak@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
109

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ravi

Vastuvõtt: N 15.00-17.00

×

Viktooria Hrabrova

Ametikoht:
Puuetega inimeste hoolekande peaspetsialist
Telefon:
444 8129
e-post:
viktooria.hrabrova@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
125

Ametijuhend

Haridustase: rakenduskõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö korraldus

×

Raul Kivi

Ametikoht:
Kodutute hoolekande ja toetuste peaspetsialist
Telefon:
444 8130
e-post:
raul.kivi@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
116

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö

×

Iris Ruut

Ametikoht:
Eakate hoolekande peaspetsialist
Telefon:
444 8134
e-post:
iris.ruut@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
119

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö

×

Liili Lemmergas

Ametikoht:
Sotsiaalregistri spetsialist
Telefon:
444 8131
e-post:
liili.lemmergas@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
109

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×

Hiie Juhkam

Ametikoht:
Avahooldusspetsialist
Telefon:
444 8127
e-post:
hiie.juhkam@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
114

Ametijuhend

Haridustase: rakenduskõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö korraldus

×

Pilvi Tolmik

Ametikoht:
Avahooldusspetsialist
Telefon:
444 8128
e-post:
pilvi.tolmik@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
114

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö

×

Kristi Kähär

Ametikoht:
Eluasemeteenuste spetsialist-sotsiaalkonsultant
Telefon:
444 8109
e-post:
kristi.kahar@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
115

Ametijuhend

Haridustase: rakenduskõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö korraldus

×

Ametikoht täitmata

Ametikoht:
Eestkostespetsialist
Telefon:
444 8139
e-post:
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
126

Ametijuhend

Haridustase: 
Eriala: 

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Aika Kaukver Osakonna juhataja 444 8122 aika.kaukver@lv.parnu.ee
Ada Kraak Linnaarst 444 8123 ada.kraak@lv.parnu.ee
Viktooria Hrabrova Puuetega inimeste hoolekande peaspetsialist 444 8129 viktooria.hrabrova@lv.parnu.ee
Raul Kivi Kodutute hoolekande ja toetuste peaspetsialist 444 8130 raul.kivi@lv.parnu.ee
Iris Ruut Eakate hoolekande peaspetsialist 444 8134 iris.ruut@lv.parnu.ee
Liili Lemmergas Sotsiaalregistri spetsialist 444 8131 liili.lemmergas@lv.parnu.ee
Hiie Juhkam Avahooldusspetsialist 444 8127 hiie.juhkam@lv.parnu.ee
Pilvi Tolmik Avahooldusspetsialist 444 8128 pilvi.tolmik@lv.parnu.ee
Kristi Kähär Eluasemeteenuste spetsialist-sotsiaalkonsultant 444 8109 kristi.kahar@lv.parnu.ee
Ametikoht täitmata Eestkostespetsialist 444 8139

Lastekaitseteenistus

Jaana Kannistu

Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
444 8124
e-post:
jaana.kannistu@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
205

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse

×

Irma Vaher

Ametikoht:
Lastekaitsespetsialist
Telefon:
444 8136
e-post:
irma.vaher@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
204

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: eripedagoog-nõustaja

×

Galina Rannama

Ametikoht:
Lastekaitsespetsialist
Telefon:
444 8137
e-post:
galina.rannama@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
204

Ametijuhend

Haridustase: kutsekõrgharidus
Eriala: noorsootöö

×

Kristel Kambek

Ametikoht:
Lastekaitsespetsialist
Telefon:
444 8125
e-post:
kristel.kambek@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
206B

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö

×

Mirjam Lank

Ametikoht:
Lastekaitsespetsialist
Telefon:
444 8133
e-post:
mirjam.lank@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
206A

Ametijuhend

Haridustase: rakenduskõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö korraldus

×

Maria Merila

Ametikoht:
Lastekaitsespetsialist
Telefon:
444 8138
e-post:
maria.merila@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
206B

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö-lastekaitse.

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Jaana Kannistu Teenistuse juhataja 444 8124 jaana.kannistu@lv.parnu.ee
Irma Vaher Lastekaitsespetsialist 444 8136 irma.vaher@lv.parnu.ee
Galina Rannama Lastekaitsespetsialist 444 8137 galina.rannama@lv.parnu.ee
Kristel Kambek Lastekaitsespetsialist 444 8125 kristel.kambek@lv.parnu.ee
Mirjam Lank Lastekaitsespetsialist 444 8133 mirjam.lank@lv.parnu.ee
Maria Merila Lastekaitsespetsialist 444 8138 maria.merila@lv.parnu.ee

Kesklinna hoolekandekontor

Maire Matsiselts

Ametikoht:
Sotsiaalkonsultant
Telefon:
444 8126
e-post:
maire.matsiselts@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
108

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: hooldustöötaja

×

Merilin Meius

Ametikoht:
Sotsiaalkonsultant
Telefon:
444 8135
e-post:
merilin.meius@lv.parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu
Kabinet:
107

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Maire Matsiselts Sotsiaalkonsultant 444 8126 maire.matsiselts@lv.parnu.ee
Merilin Meius Sotsiaalkonsultant 444 8135 merilin.meius@lv.parnu.ee

Mai hoolekandekontor

Liisa Saks

Ametikoht:
Sotsiaalkonsultant
Telefon:
444 8145
e-post:
liisa.saks@lv.parnu.ee
Aadress:
Metsa 14, 80024 Pärnu
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: rakenduskõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö

×

Katrin Jäärats

Ametikoht:
Sotsiaalkonsultant
Telefon:
444 8145
e-post:
katrin.jaarats@lv.parnu.ee
Aadress:
Metsa 14, 80024 Pärnu
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Liisa Saks Sotsiaalkonsultant 444 8145 liisa.saks@lv.parnu.ee
Katrin Jäärats Sotsiaalkonsultant 444 8145 katrin.jaarats@lv.parnu.ee

Rääma hoolekandekontor

Sirje Tali

Ametikoht:
Sotsiaalkonsultant
Telefon:
444 8142
e-post:
sirje.tali@lv.parnu.ee
Aadress:
Kaevu 27, 80034 Pärnu
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: rakenduslik kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö

×

Svetlana Järvela

Ametikoht:
Sotsiaalkonsultant
Telefon:
444 8144
e-post:
svetlana.jarvela@lv.parnu.ee
Aadress:
Kaevu 27, 80034 Pärnu
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö korraldus

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Sirje Tali Sotsiaalkonsultant 444 8142 sirje.tali@lv.parnu.ee
Svetlana Järvela Sotsiaalkonsultant 444 8144 svetlana.jarvela@lv.parnu.ee

Vana-Pärnu hoolekandekontor

Reet Sermandi

Ametikoht:
Andmesisestaja-kassapidaja
Telefon:
444 8140
e-post:
reet.sermandi@lv.parnu.ee
Aadress:
Jannseni 5, 80032 Pärnu
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: kinnisvara hindamine ja planeerimine

×

Aita Tsupilo

Ametikoht:
Sotsiaalkonsultant
Telefon:
444 8140
e-post:
aita.tsupilo@lv.parnu.ee
Aadress:
Jannseni 5, 80032 Pärnu
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: rakenduskõrgharidus
Eriala: sotsiaaltöö

×

Ametikoht täitmata

Ametikoht:
Sotsiaalkonsultant
e-post:
Aadress:
Jannseni 5, 80032 Pärnu
Kabinet:

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Reet Sermandi Andmesisestaja-kassapidaja 444 8140 reet.sermandi@lv.parnu.ee
Aita Tsupilo Sotsiaalkonsultant 444 8140 aita.tsupilo@lv.parnu.ee
Ametikoht täitmata Sotsiaalkonsultant