30.10.2017

Tänasel, 30. oktoobri linnavalitsuse istungil määrati 2017. aasta sotsiaalhoolekande valdkonna tunnustused seitsmes kategoorias. Tunnustused antakse pidulikult üle 12. novembril Strand SPA & Konverentsihotellis.

Aasta sotsiaaltöö tegija tiitli pälvis MTÜ Maarjakodu juhataja Eva Grigor, kellele määrati rahaline preemia summas 630 eurot.

Aasta sotsiaaltöötaja nimetus omistati SA Pärnu Haigla Psühhiaatriakliiniku päevakeskuse sotsiaaltöötaja Kadri Eenraidile.

Aasta lastehoolekande- ja peretöö tegijaks nimetati Pärnu Linnavalitsuse sotsiaalosakonna lastekaitseteenistuse lastekaitsespetsialist Galina Rannama.

Aasta hooldustöötaja nimetus määrati Pärnu Sotsiaalkeskuse hooldustöötaja Hele Teorile.
Aasta vabatahtlikuks valiti Henno Sepp.
Aasta sotsiaalvaldkonna juhi tiitli pälvis Pärnu Linnavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja Aika Kaukver.
Aasta sotsiaaltöötaja koostööpartneriks valiti MTÜ Pärnu Naiste Tugikeskuse juhataja Margo Orupõld.

Tunnustuse eesmärk on väärtustada isikuid, kes on oma tööalase või ühiskondliku tegevusega panustanud Pärnu sotsiaalhoolekande valdkonna arendamisse ning kelle töö, tegevus ja isiklik eeskuju sotsiaalvaldkonnas on aasta jooksul silma paistnud erilise tulemuslikkusega.

„Sotsiaalvaldkonnas töötavate inimeste tööd pole võimalik kunagi piisavalt palju tunnustada, nad väärivad palju enamat,“ lausus komisjoni esimees ja abilinnapea Jane Mets.

Aasta sotsiaaltöö tegijat tunnustatakse linnavalitsuse aukirja ja rahalise preemiaga ning teiste kategooriate laureaate linnavalitsuse aukirja ning kingitusega. Tunnustused antakse pidulikult üle sotsiaalhoolekande valdkonna töötajate tunnustamisüritusel, 12. novembril Strand SPA & Konverentsihotellis.


Lisainformatsioon:
Jane Mets
Sotsiaalvaldkonna tunnustuste määramise komisjoni esimees
abilinnapea
Pärnu Linnavalitsus
444 8214
jane.mets[at]lv.parnu.ee