07.11.2017

Tänasel, 7. novembri linnavalitsuse istungil määrati kaheksale abipolitseinikule preemia, et tunnustada nende tegevust ning panust ühiskonnas.

Nii nagu eelnevatel aastatel, toetab ja tunnustab Pärnu linn abipolitseinike tegevust ja panust ühiskonnas rahalise preemiaga.  300 eurose preemia pälvisid: Eneli Kivi, Krista Kämer, Lauri Luberg, Nelle Tõnning, Raico Irmann, Kadri Silde, Kady Kalvet, Rene Järvmägi.

Pärnu linnapea, Romek Kosenkraniuse arvates on tavakodaniku jaoks väga oluline näha tänaval politseipatrulli ning selles valdkonnas panustavadki vabatahtlikud abipolitseinikud kõige enam.

„Pärnu linnas ja maakonnas annavad märkimisväärse panuse turvalisuse tagamiseks abipolitseinikud, kes tugevdavad patrulle ja teinekord lausa asendavad neid. Tihti ei tehta vahet, kas tegemist on abipolitseiniku või politseinikuga, sest vorm on neil ju üks,“ rääkis linnapea. „Oleme tänulikud neile inimestele, kes oma vabast ajast tegelevad turvalisuse tagamisega ning soovime neid omalt poolt tunnustada,“ lisas Kosenkranius.

Tänuüritus abipolitseinikele toimub reedel, 10. novembril politsei aastapäevale pühendatud pidulikul sündmusel Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli aulas.


Lisainformatsioon:
Gerli Kõiv
avalike suhete nõunik
Pärnu Linnavalitsus
Suur-Sepa 16, 80098
444 8225
gerli.koiv[at)lv.parnu.ee