13.03.2018

Pärnu linnavalitsus palub inimestel, kes märkavad Pärnus ohtlikke tänavaauke või vajunud kaevukaasi, sellest telefonidel 15505* või 444 8200 teada anda. Sama info on oodatud e-posti aadressil 15505[at]parnu.ee.

Pidevalt vahelduvad sooja- ja külmakraadid lõhuvad tänavakatet, vanema asfaltkattega tänavatel tekivad löökaugud. Talvel täidetakse need talvisel ajal kasutamiseks mõeldud bitumix seguga, ilmade soojenedes saab löökauke ja asfaldipragusid parandama hakata püsivama bituumenemulsiooni ja killustiku seguga.

Tänavakatete pindamise ja uute asfaldikihtide paigaldamisega alustatakse tavaliselt aprillis, mil asfalditootjad tehased tööle panevad. Selleks on vaja, et ööpäeva keskmine õhutemperatuur ei langeks alla +5 kraadi.

Linnavalitsuse taristu- ja ehitusteenistuse spetsialistid koguvad pidevalt infot tänavate olukorra kohta ja koostavad vajalike tööde nimekirja, mis edastatakse tööde tegijale. Ilmade soojenedes alustatakse tänavakatete parandamist.

Lisainformatsioon:
Jaak Kanniste
Pärnu linnavalitsuse teede peaspetsialist
444 8316
jaak.kanniste[at]parnu.ee

* NB!  Infotelefonile 15505 helistamise kõnehind sõltub kõnepaketist. Olenevalt operaatorist võib lühinumbrile helistades kõnehinnale lisanduda eritariif.