13.03.2018

Pärnu linnavalitsus, Pärnumaa omavalitsuste liit ja Pärnumaa arenduskeskus avasid Pärnu maakonda tutvustava veebivärava, mis aitab Pärnumaal elavatel ja siia tulevatel inimestel kiiresti infot leida.

Portaalist parnumaa.ee leiavad kasulikku teavet töö- ja elamispinna otsijad, ettevõtjad, õppijad, puhkajad ja teised kohalikust elukorraldusest huvitatud inimesed. Vajalikku infot pakutakse nii teemade kaupa kui kaardi abil.

Veebiväravas on 286 töö- ja 261 kinnisvarakuulutust, info lasteaedade, koolide, huvikoolide ja liikumisvõimaluste kohta, kultuurisündmused, ühistranspordi sõiduplaanid, majutus- ja söögikohad ning palju muud, mida Pärnumaa kohta infot otsivad inimesed võivad vajada. Oma loo räägivad pered, kes on Pärnumaale kolinud ja siinset elukeskkonda parimaks peavad.

Portaal valmis projekti „Pärnumaa elu- ja töökoha programm 2017-2019“ raames, mida on rahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi meetme tegevusest „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks“ perioodil 2017-2023.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee

parnumaa

Kaart
parnumaa