17.10.2018

Alates 1. novembrist hakkab Pärnus taksoveolube, teenindajakaarte ja sõidukikaarte väljastama linnavalitsuse asemel Pärnumaa Ühistranspordikeskus.

Taksoveoks vajalikke dokumente on vaja nii traditsioonilistel taksojuhtidel, kelle auto on taksotunnustega, kui platvormipõhistel vedajatel, kelle sõiduki tellimine ja hinna arvestamine käib mobiiliäpi vahendusel. Taksoveoluba annab õiguse taksoveo korraldamiseks, teenindajakaart õiguse töötada taksoveo sõidukijuhina ja sõidukikaart õiguse kasutada sõidukikaardile kantud autot taksoveol.

Novembrikuust väljastab taksoveoks vajalikke dokumente ühistranspordikeskuse kvaliteedijuht Mati Rammulüüs. Pärnumaa Ühistranspordikeskus asub bussijaama (Pikk 13) teisel korrusel ja on avatud esmaspäevast reedeni kell 8.15-16.15. Infot saab telefonil 17018, e-posti aadressiks on info[at]pytk.ee.

Avaldused ja dokumendid tuleb ühistranspordikeskusele esitada kas paberkandjal või elektrooniliselt. Elektrooniliselt on võimalik lube taotleda majandustegevuse registris aadressil https://mtr.mkm.ee.

Vaata lisaks: Taksovedu


Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee