- Pärnu linna õpilaspreemiate määramise kord

Õpilaspreemiad Pärnu linna haldusterritooriumil asuvates õppeasutustes õppivatele õpilastele ning noorsootööasutuses või noorteühenduses tegutsevatele noortele.

Preemiat võib taotleda õpilasele, kes vastab vähemalt ühele järgmistest tingimustest:
1) aasta õpilase nimetuse kandidaat: õpilane, kes on saavutanud suurepäraseid tulemusi õppetöös ja õppetöövälises tegevuses;
2) aasta huvitegevuse parima nimetuse kandidaat: õpilane, kes on saavutanud suurepäraseid tulemusi huvitegevuses ja/või huvihariduses;
3) aasta aktiivse noore nimetuse kandidaat: õpilane, kes on aktiivselt osalenud noorsoo-organisatsioonide, -ühenduste ja komisjonide tegevuses;
4) gümnaasiumi kuldmedaliga lõpetaja;
5) rahvusvahelisel aineolümpiaadil või uurimistöö/teadustöö konkursil/võistlusel auhinnatud medali või diplomiga;

Taotluste esitamine
Taotluseid preemiate määramiseks saab esitada õppeasutus, noorsootööasutus või noorteühendus.
Taotlused tuleb linnavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonnale esitada hiljemalt 10. maiks 

Taotlusele lisatavad dokumendid:
1) aasta õpilase, aasta huvitegevuse parima, aasta aktiivse noore kandidaadi iseloomustus, tulemused, koopia hinnetelehest;
2) kuldmedaliga lõpetajate kandidaatide nimekiri;
3) rahvusvahelistel aineolümpiaadidel või uurimis- või teadustööde konkursil/võistlusel osalenud kandidaadi iseloomustus, tõendatud tulemused (koopiad diplomitest);
4) väljamaksete tegemiseks vajalikud andmed (arvelduskonto nr, isikukood, e-post, telefon)

Taotlus saata Pärnu Linnavalitsusele või tuua linnavalitsuse infolauda.
- Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu 
- linnavalitsus[at]lv.parnu.ee


Aasta õpilane
2017 - Karin Allik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2017 - Mikk Saarse, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2016 - Kristi Koitla, Pärnu Rääma Põhikool
2016 - Georg Timoštšenko, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2016 - Helo Liis Soodla, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2015 - Iris Epp Sildnik, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2015 - Karl Marti Toots, Pärnu Koidula Gümnaasium
2014 - Heleen Saarse, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2014 - Helo Liis Soodla, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2013 - Anneliis Rea, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2013 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2012 - Karoliine Kurvits, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2012 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2011 - Helo Liis Soodla, Pärnu Vanalinna Põhikool
2011 - Juhan Koppel, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2010 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Karmen Stimmer, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2010 - Malle Link, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2009 - Sandra Sillaots, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2008 - Eero Vaher, Pärnu Vanalinna Põhikool
2008 - Kaisa Mitt, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2008 - Kairi Pabstel, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2007 - Rauno Siinmaa, Pärnu Koidula Gümnaasium
2007 - Diana Aitai, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2007 - Urmas Liesment, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2006 - Ingrid Lekk, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2006 - Erik Nisu, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2006 - Alvi Kruusimaa, Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2006 - Martin Pihl, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2005 - Kadri Tanissaar, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2005 - Ivar Merilo, Pärnu Ühisgümnaasium
2004 - Gerly Kättmann, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2004 - Tuuli Taul, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Aasta huvitegevuse parim
2017 - Liisamari Viik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2017 - Hendrik Holtsmann, Pärnu Vanalinna Põhikool
2017 - Märt Tammearu, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2016 - Kevin Saar, Vanalinna Põhikool
2016 - Tauno Tamm, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Villem Endel Tiits, Pärnu Muusikakool
2015 - Mihkel Tomberg, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2014 - Joanna Juhkam, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2014 - Anastasija MjassojedovPärnu Muusikakool
2013 - Pauliine Mäesalu, Pärnu Ühisgümnaasium
2013 - Karl Kivi, Pärnu Muusikakool
2012 - Julius Koppel, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2012 - Karl Verlin, Pärnu Hansagümnaasium
2011 - Carolina Tagobert, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2011 - Getter-Heleen Aron, Pärnu Hansagümnaasium, Pärnu Kunstide Maja
2011 - Lee Taul, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2010 - Artjom Garbunov, Revalia Tantsukool
2010 - Eliisa Abramova, Revalia Tantsukool
2010 - Rauno Pella, Pärnu Muusikakool
2010 - Rauno Siinmaa, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Eero Vaher, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Gerli Viikmaa, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Andres Jaanson, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Rene Säinas, Pärnu Ühisgümnaasium
2010 - Viktoria Jesjutina, Pärnu Ühisgümnaasium
2009 - Pipilota Neostus, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool, Pärnu Muusikakool
2009 - Kärt Koosapoja, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Aasta aktiivne noor
2017 - Laura Kiviselg, Pärnu Koidula Gümnaasium
2016 - Eliise Haljas, Pärnu Vanalinna Põhikool
2016 - Karoliine Aus, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Madis Arumäe, Pärnu Ühisgümnaasium
2014 - Helen Maria Raadik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2013 - Gerrit Lääne, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2012 - Rudolf-Gustav Hanni, Pärnu Raeküla Kool
2012 - Kertti Merimaa, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2011 - Karmen Kõrnas, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2011 - Liis Tapasia, Pärnu Ühisgümnaasium
2010 - Aino-Silvia Tali, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2009 - Marian Vares, Pärnu Raeküla Gümnaasium

Preemia huvialategevuses ja/või ühiskondlikus tegevuses silmapaistvaid tulemusi saavutanud õpilastele
2008 - Andraš Tšitškan, Pärnu Vanalinna Põhikool
2008 - Karmo Kask, Pärnu Tehnika- ja Tööõpetusmaja
2007 - Raine Kuningas, Pärnu Linna Spordikool
2007 - Liisa Nuut, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2006 - Merje Kägu, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2006 - Rauno Pella, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2005 - Madis Talmar, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2005 - Liisa Nuut, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2004 - Merili Randma, Pärnu Spordiselts Kalev Spordikool
2004 - Alvar Räägel, Pärnu Spordiselts Kalev Spordikool

Preemia gümnaasiumi kuldmedaliga lõpetajatele ja kutsekooli väga heade tulemustega lõpetajale
2016 - Siim Erik Akermann, Pärnu Ühisgümnaasium
2016 - Ketlin Saar, Pärnu Ühisgümnaasium
2016 - Nora Küüts, Pärnu Koidula Gümnaasium
2016 - Susanna Rein, Pärnu Koidula Gümnaasium
2016 - Anneliis Rea, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Kristel Ild, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Helena Kuuse, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Ida Maria Orula, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Annika Sarapuu, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Helo Liis Soodla, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Mihkel Talmar, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Johanna Toodu, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2015 - Egle Truuman, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Lisett Laurimäe, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Janar Kivilo, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Triinu Mölder, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Mirjam Tjulkin, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Erik Amor, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Silver Käsper, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Elis Pill, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Petra Prints, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Kadri Saul, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Bert Reila, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Leenu Reinsalu, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Alina Beljankova, Pärnu Vene Gümnaasium
2015 - Alisa Beljankova, Pärnu Vene Gümnaasium
2015 - Margarita Latõševa, Pärnu Vene Gümnaasium
2015 - Liis-Eleen Kalmer, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2015 - Helen Maria Raadik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2015 - Katrin Nõmm, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2015 - Erle Kivisaar, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2015 - Alex Kluge, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2015 - Ester Kose, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2015 - Krista Kruusa, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium

Preemia vabariiklikul aineolümpiaadi/uurimistöö konkursi võitjatele ja/või rahvusvahelistel aineolümpiaadidel osalejatele
2016 - Silvio Meskat, Pärnu Koidula Gümnaasium
2016 - Tauno Tamm, Pärnu Koidula Gümnaasium
2016 - Andreas Lootus, Pärnu Koidula Gümnaasium
2016 - Helo Liis Soodla, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Anneliis Rea, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Alexander Rannar, Pärnu Ühisgümnaasium
2016 - Laura Viikberg, Mai Kool
2015 - Silvio Meskat, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Karl Marti Toots, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Alexander Rannar, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Helen Maria Raadik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2015 - Julius Koppel, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium