Pärnu Zonta klubi
PRESSITEADE
29.01.2019


Stipendiumile saavad kandideerida kõik Pärnu ja Pärnumaa üldhariduskoolide ja kutsehariduskeskuste õpilased. Selle taotlemiseks palutakse täita ankeet-iseloomustus, lisada soovituskiri ja põhjendus või pere majandusliku olukorra kirjeldus.

Stipendiumi taotluse võib esitada laps ise, lapsevanem, üldhariduskooli võikutsekooli esindaja (klassijuhataja, huvijuht, õppealajuhataja, ringiõpetaja), huvikooli, huviringi, huviklubi juhendaja või mõne organisatsiooni esindaja.

2019. aastal on Zonta Pärnu klubi asetanud rõhu reaal- ja loodusteaduste tublimatele.

Avalduste esitamise tähtaeg on 6. märts. 
Dokumendid tuleb saata meilil vanalinnakoolituskeskus[at]gmail.com (samalt aadressilt saab küsida ankeedi) või toimetada Hospidali 22, Pärnu 80014.

» Juhend
» Ankeet

Stipendiaatide austamine toimub enne kooliaasta lõppu.

"Andekas laps" on Pärnu Zonta klubi vanim projekt: stipendiume on antud välja 2000. aastast. Zonta International on naisi ja tüdrukuid toetav heategevusorganisatsioon, mis pöörab tähelepanu haridusele,tervishoiule ja lähisuhtevägivalla probleemidele kogu maailmas.

Stipendiumide väljaandmiseks kogub Zonta Pärnu klubi raha heategevusmüükide, ürituste ja heade toetajate abil.

Klubi kutsub üles märkama andekat last, kellele stipendium on nii tunnustus tubli õppetöö ja huvitegevuse eest kui abiks eesmärkide saavutamisel. Käesoleval aastal hinnatakse lisapunktidega taotlusi reaal- ja loodusteadustes edu saavutanud tütarlastelt.

Pressiteate koostas: Viivika Orula
Lisainfo: Merle Tasane, 565 3927


Audru osavalla teated ja uudised


Tõstamaa osavalla teated ja uudised

Veebilehel kasutatakse küpsiseid