2020

Koolivaheaja kampaania kutsus Pärnusse puhkama
Pärnu linnavalitsus korraldas 5.-18. oktoobrini siseturule suunatud digiturunduskampaania, mille eesmärgiks oli kutsuda Eesti pered sügisesel koolivaheajal (19.-25.oktoobrini) Pärnusse puhkama ja ööbima.
Kampaania sihtrühmaks olid Eestis elavad lastega pered, kes armastavad koolivaheaegadel koos terve perega puhata, kuid COVID-19 leviku tõttu ei saa seda sel aastal välismaal teha.
Kampaania sõnumiks oli „Veeda koolivaheaeg Pärnus!“. Kampaania käigus jagati Eesti peredele soovitusi, mida koolivaheajal koos lastega Pärnus teha saab ning kutsuti inimesi üles soovitama sotsiaalmeedias erinevaid Pärnu peresõbralikke spaasid, toitlustuskohti, vaba aja tegevusi jne.
» Loe lisaks uudiskirjast

Turunduskampaania Riias 
Pärnu linnavalitsus korraldas koos Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) turismiarenduskeskusega Riias turunduskampaania. 15. juulist 15. augustini toimunud kampaaniaga kutsuti lõunanaabreid Pärnusse puhkama, kinkides Pärnusse saabuvatele Läti turistidele kahe öö broneerimisel kolmanda lisaks.
Riialastele mõeldud Visit Pärnu reklaamid ilmusid erinevates digi- ja sotsiaalmeediakanalites. Need hakkasid hästi silma ja kõnetasid sihtrühma ning motiveerisid tegutsema.

Reklaamid kogusid enam kui 29,2 miljonit näitamist ja tõid kampaanialehele 87 917 klikki. Kampaanialehele tehti kokku 54 795 sessiooni, millest enim külastusi ehk 29 335 sessiooni tõid reklaamid Facebooki reklaamivõrgustikus. Päris uusi kasutajaid oli kampaanialehe külastajate hulgas kokku 45 076.
» Loe lisaks uudiskirjast

Puhka jälle päriselt! Pärnus 
22. maist 12. juunini vältav siseturukampaania on suunatud 25-55aastasetele Eesti elanikele, kes armastavad puhata koos pere või sõpradega, broneerivad oma puhkuse ise, kasutavad isiklikku transpordivahendit, hindavad heal tasemel teenindust ja teenuseid ning jagavad oma reisikogemusi sotsiaalmeedias. Humoorika pildikeele, animatsioonide ja tekstidega reklaamkampaania bännerid ilmuvad Facebookis, Instagramis ja YouTube’s. Kampaaniasõnumid jõuavad ka erinevatesse digi- ja raadiokanalitesse ning mobiilirakendusse Waze.
» Pressiteade 22.05.2020 Suvepealinna turismikampaania kutsub Eesti inimesi Pärnusse puhkama

2019

Pärnu reklaamidega trammid Helsingis 
2.-15. septembrini sõitis Helsingis ringi tosin Pärnu reklaamidega trammi. Lisaks olid Pärnu teemalised reklaamid üleval ka Helsingi kesklinna trammipeatustes. Pärnut kui reisisihtkohta reklaamivad trammid ja välireklaamid olid osa Pärnu linnavalitsuse korraldatud turunduskampaaniast, mille eesmärk oli meelitada soomlasi sügistalvisel ajal Eesti suvepealinna puhkama.
» Pressiteade 03.09. 2019 Helsingis sõidavad Pärnu reklaamidega trammid

Turunduskampaania Riias 
Pärnu linnavalitsus, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ning Pärnu spaad ja hotellid käivitasid oktoobris Riias turunduskampaania, mille eesmärk oli tutvustada lätlastele Pärnut kui sobiva kauguse ja paljude heal tasemel puhkamisvõimalustega sihtkohta. Oktoobri algusest novembri lõpuni kestva kampaania siht oli kasvatada sügis- ja talvekuudel Pärnus peatuvate lätlaste osakaalu.
» Pressiteade 24.09.2019 Pärnu alustab Riias aktiivset turunduskampaaniat

Pärnu-teemalise sõnumiga kiigud Riias 
Augustis riputati Riias asuvasse Kronvalda parki 12 Pärnu-teemalise sõnumiga kiike. Kiiged olid osa Läti turule suunatud turunduskampaaniast, mille eesmärk oli meelitada lätlasi madalhooajal Pärnusse puhkama tulema. Riialastele suunatud kampaaniat korraldas Pärnu linnavalitsus koostöös Pärnu spaade ja hotellide ning Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega.
» Pressiteade 29. 08. 2019 Riia kesklinnas rippuvad kiiged kutsuvad lätlasi Pärnusse puhkama


Arenguteenistus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid

Ettevõtluse peaspetsialist
Argo Mättas
Suur-Sepa 16, kab 414
444 8360
argo.mattas[at]parnu.ee

Ettevõtluse spetsialist
Toomas Toodu
Suur-Sepa 16, kab 414
444 8363
toomas.toodu[at]parnu.ee

visitparnu

Turismiarenduse peaspetsialist
Orvika Reilend 
Suur-Sepa 16, kab 415
444 8359
orvika.reilend[at]parnu.ee

Turismiarenduse spetsialist
Ave Lääne 
Suur-Sepa 16, kab 415
444 8364
ave.laane[at]parnu.ee

Veebilehel kasutatakse küpsiseid