Toetused, soodustused

Pikk 18, 80089 Pärnu
Vastuvõtt: tööpäeviti 8.00-16.30 (eelneval kokkuleppel)

Pärnu konstaablijaoskonna juht Karin Uibo, 444 6618, 53312038, karin.uibo[at]politsei.ee
Rääma piirkonnapolitseinik Erik Rand, 444 6463, 5323 1473, erik.rand[at]politsei.ee
Mai-Papiniidu Uus-Sauga, Vana-Sauga, Maarit Sofia Eisenberg 4446528/59182997, maarit-sofia.eisenberg[at]politsei.ee
Kesklinna piirkonnapolitseinik Tarmo Talts, 4446576/58605409, tarmo.talts[at]politsei.ee
Raeküla-Papiniidu/ Paikuse piirkonnapolitseinik Kristi Vahi, 4446584, 51998082, kristi.vahi[at]politsei.ee
Audru osavald, Tõstamaa osavald, Kihnu valla piirkonnapolitseinik Signe Laasi, 4496111, 53017467, signe.laasi[at]politsei.ee

Pärnu konstaablijaoskonna noorsoopolitseinikud:
- noorsoopolitseinik Kaire Kukk, 444 6628, 5341 4654, kaire.kukk[at]politsei.ee
- noorsoopolitseinik Kelly Nurk, 444 6654, 59125716, kelly.nurk[at]politsei.ee
- noorsoopolitseinik Piret Aas, 444 6532, 53082703, piret.aas[at]politsei.ee
- noorsoopolitseinik Tagni Koppel, 444 6455, 53088974, tagni.koppel[at]politsei.ee
- noorsoopolitseinik Merilin Allikvee, 444 6467, 53059966, merilin.allikvee[at]politsei.ee

Politsei hädaabinumber 112 (ööpäevaringne) ja kliendiinfo 612 3000
Hädaabinumbrile 112 helistage siis, kui vajate politseilt kiiret abi ja tahate teatada korrarikkumistest, kuriteost või liiklusõnnetusest. NB! Kõik hädaabinumbrile saabunud kõned salvestatakse.

Hädaabinumbrile helistades:
- teatage võimalikult kiiresti ja selgelt, mis on juhtunud, kus see juhtus ning kes helistab;
- jääge rahulikuks ja vastake esitatud lisaküsimustele;
- jätke meelde ja andke operaatorile edasi sündmusega seotud isikute (mees/naine, eeldatav vanus, kasv, riietuse kirjeldus), sõidukite (reg number, mark, värvus) ja muude asjaolude võimalikult täpne kirjeldus;
- ärge lõpetage kõnet enne, kui operaator annab selleks loa.

Veebilehel kasutatakse küpsiseid