Hariduse aastapreemia
2019 - Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2018 - Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2017 - Pernova Hariduskeskus
2016 - Pärnu Vanalinna Põhikool
2015 - Pärnu Kunstide Maja
2014 - Pärnu Mai Lasteaed
2013 - Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2012 - Pärnu Kunstikool
2011 - Pärnu Lasteaed Päikesejänku
2010 - Anne Villsaar
2009 - Pärnu Kesklinna Lasteaed
2008 - Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2007 - Pärnu Kuninga Tänava Põhikool

Aastate õpetaja
2019 - Liia Severin, Pärnu Vabakooli klassiõpetaja 
2018 -  Reet Nurming, Pärnu Muusikakooli akordioni õpetaja
2017 - Maia Erm, Pärnu Koidula Gümnaasiumi õpetaja
2016 - Lia ja Leo Viller, Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli õpetajad
2015 - Marja Tõnts, Pärnu Ülejõe Põhikooli õpetaja
2014 - Tiina Laur, Pärnu Muusikakooli õpetaja
2013 - Sirje Raudsik, Pärnu Raeküla Kooli õpetaja ja ringijuht
2012 - Tiiu Künnapas, Pärnu Raeküla Kooli muusikaõpetaja
2011 - Margit Tõhk, Pärnu Kesklinna Lasteaia õpetaja
2010 - Anne Urge, Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli loodusainete õpetaja
2009 - Elsa Fedtšenko, Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli matemaatika ja füüsika õpetaja
2008 - Inna Rõbakova, Pärnu Kesklinna Lasteaia õpetaja
2007 - Malle Shalda, Pärnu Vanalinna Põhikooli direktori asetäitjale õppe- ja kasvatusalal
2006 - Hilja Räni, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasiumi matemaatikaõpetaja
2005 - Randa Eglon, Pärnu Koidula Gümnaasiumi õpetaja
2004 - Reet Ilves, Pärnu Hansagümnaasiumi algklasside õpetaja

Aasta haridusjuht
2019 - Margus Veri, Pärnu Ülejõe Põhikooli direktor 
2018 - Pille Tahker, Pärnu Vanalinna Põhikooli direktor 
2017 - Külli Martinson, Pärnu Ülejõe Lasteaia direktor
2016 - Riho Alliksoo, Pärnu Tammsaare Kooli direktor 
2015 - Sirje Kessler, Pärnu Lasteaia Pillerpall direktor
2014 - Andres Laanemets, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi direktor
2013 - Silja Kikerpill, Pärnu Hansagümnaasiumi direktor
2012 - Mart Kuuskmann, Pärnu Ühisgümnaasiumi direktor
2011 - Elmo Joa, Pärnu Rääma Põhikooli direktor
2010 - Andres Laanemets, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi direktor
2009 - Silja Juurma, Pärnu Lasteaia Pöialpoiss juhataja
2008 - Tiina Ross, Pärnu Loodusmaja direktor
2007 - Karin Kurvits, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasiumi direktor
2005 - Rein Eglon, Pärnu Koidula Gümnaasiumi direktor

Aasta õpetaja
2019 - Kaire Leetsar, Audru Kooli klassiõpetaja
2019 - Sirje Miglai, Pärnu Koidula Gümnaasiumi bioloogiaõpetaja
2019 - Taimi Dreier, Pärnu Ülejõe Põhikooli informaatikaõpetaja ja haridustehnoloog
2019 - Tiiu Naissoo, Pärnu Vanalinna Põhikooli eriklassi klassiõpetaja
2019 - Jelena Savinskaja, Pärnu Lasteaed Pillerpall muusikaõpetaja

2018 - Ingrid Jasmin, Laine Mägi Tantsukooli tantsuõpetaja
2018 - Birgit Peterson, Pärnu Koidula Gümnaasiumi majandus- ja ettevõtlus õpetaja
2018 - Maarja Tärk, Paikuse Põhikooli bioloogia ja loodusõpetuse õpetaja
2018 - Erkki Tempel, Sütevaka Humanitaargümnaasiumi füüsika-, keemia ja loodusõpetuse õpetaja

2017 - Diana Veskimägi, Pärnu Vanalinna Põhikooli haridustehnoloog
2017 - Roman Vaik, Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli õpetaja
2017 - Kersti Kari, Pärnu Ülejõe Lasteaia liikumisõpetaja

2016 - Ele Jaanimägi, Pärnu Vanalinna Põhikooli õpetaja
2016 - Arina Galkin, Pärnu Rääma Põhikooli õpetaja
2016 - Kristina Paštšenko, Pärnu Lasteaia Trall õpetaja
2016 - Virve Lõhmus, Pärnu Lasteaia Trall õpetaja

2015 - Lemme Sulaoja, Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli õpetaja
2015 - Pille Õis, Pärnu Vanalinna Põhikooli õpetaja
2015 - Arvi Sommer, Pärnu Muusikakooli õpetaja

2014 - Luule Kustassoo, Pärnu Vene Gümnaasiumi õpetaja
2014 - Tiiu Vendel, Pärnu Mai Kooli õpetaja
2014 - Renata Marksalu, Pärnu Muusikakooli õpetaja

2013 - Katrin Hildunen-Alvela, Pärnu Kesklinna Lasteaia muusikaõpetaja
2013 - Tiiu Leibur, Pärnu Koidula Gümnaasiumi algklasside õpetaja
2013 - Kalle Viik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja

2012 - Õnnela Kukk, Pärnu Ühisgümnaasiumi ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
2012 - Kairi Kuusk, Pärnu Lasteaia Mai ja Pärnu Toimetulekukooli muusikaõpetaja
2012 - Reet Palm, Pärnu Spordiselts Kalev Spordikooli direktor

2011 - Astrid Viik, Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja õpetaja
2011 - Lia Viller, Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli õpetaja
2011 - Kaja Salumäe, Pärnu Raeküla Kooli õpetaja

2010 - Tiiu Maide - Pärnu Vanalinna Põhikooli algklasside õpetaja
2010 - Anu Kurm - Pärnu Saksa Tehnoloogiakooli õpetaja ja haridustehnoloog
2010 - Endla Murd - Pärnu Kunstide Maja õpetaja

2009 - Milvi Talts - Pärnu Loodusmaja õpetaja
2009 - Katrin Vaiksalu - Pärnu Lasteaia Pöialpoiss liikumisõpetaja
2009 - Urmas Lekk - Pärnu Täiskasvanute Gümnaasiumi bioloogia- ja geograafiaõpetaja

2008 - Arvo Press - Pärnu Koidula Gümnaasiumi matemaatikaõpetaja
2008 - Lia Viller - Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli eesti keele ja kirjanduse õpetaja
2008 - Annely Kuningas - Pärnu Kunstide Maja muusikaõpetaja

2007 - Tiiu Pärnits - Pärnu Raeküla Gümnaasiumi tantsuõpetaja-metoodik
2007 - Zenta Koppel - Pärnu Lasteaed Päikesejänku vanemõpetaja
2007 - Gerli Laur - Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi ladina keele õpetaja

2006 - Epp Pavelts - Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi ajalooõpetaja
2006 - Ege Juurikas - Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli eripedagoog
2006 - Kairi Kuusk - Pärnu Lasteaed Mai muusikaõpetaja

2005 - Marge Kurm - Pärnu Ühisgümnaasiumi õpetaja
2005 - Margarita Kask - Pärnu Lasteaed Mai õpetaja
2005 - Kalle Viik - Sütevaka Humanitaargümnaasiumi õpetaja

2004 - Evelin Saks - Pärnu Ühisgümnaasiumi keemia õpetaja

2003 - Kai Kõks - Koidula gümnaasiumi õpetaja
2003 - Reet Mikk - Rääma põhikooli õpetaja
2003 - Aino Osula - Kuninga tänava põhikooli asedirektor õppe- ja kasvatustöö alal
2003 - Reet Lillemaa - Pärnu Lasteaed Päikesejänku vanemõpetaja

2002 - Ene Oltre - Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi lauluõpetaja
2002 - Varje Tipp - Niidupargi Gümnaasiumi őpetaja-metoodik
2002 - Hilja Vainula - Pärnu Kesklinna Lasteaia muusikaõpetaja
2002 - Maimu Muttik - Ülejõe Gümnaasiumi muusikapedagoog, õpetaja-metoodik

Aasta noor õpetaja
2019 - Ande Pelberg, Pärnu Ülejõe Põhikooli õpetajale 
2018 - Sten Sang, Jõõpre Kooli õpetajale 
2017 - Toomas Jasmin, Pärnu Spordikooli treener-õpetaja
2015 - Kaili Miil, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi õpetaja
2014 - Siim Ruul, Pärnu Koidula Gümnaasiumi õpetaja
2013 - Jaana Järv, Ülejõe Gümnaasiumi klassiõpetaja
2012 - Kriste Talving, Pärnu Vanalinna Põhikooli inglise keele õpetaja
2011 - Fred Rõigas, Pärnu Ülejõe Gümnaasiumi õpetaja
2008 - Gert Köösel - Pärnu Ülejõe Gümnaasiumi kunstiõpetuse- ja ajalooõpetaja
2005 - Katri Järg - Pärnu Hansagümnaasiumi õpetaja

Aasta noorsootöötaja
2019 - Triin Mäger, MTÜ Pärnu Noorte Vabaajakeskuse noorsootöötajale 
2018 - Lea Lips, Pärnu Mai Kooli direktori asetäitja noorsootöö alal 
2017 - Kai-Tõe Ellermaa, Pärnumaa Kutsehariduskeskuse huvijuht ja tütarlastekoor Elise dirigent ning kunstiline juht
2016 - Tiiu Leis, Pärnu Kunstikooli õpetaja 
2015 - Kristjan Õunpuu, Pärnu Toimetulekukooli kasvataja
2014 - Meeli Pärna, Tantsukooli WAF Dance tegevjuht
2013 - Olle Nõmm, Pärnu Noorte Vabaajakeskuse noorsootöötaja
2012 - Kersti Kesküla, Pärnu Õppenõustamiskeskuse koolisotsiaalnõustaja
2011 - Janne Ristimets, Pärnu Kunstide Maja tantsustuudio juhendaja
2010 - Tiina Saarits, Pärnu Ühisgümnaasiumi direktori asetäitja noorsootöö alal
2009 - Heidi Taal, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi direktori asetäitja noorsootöö alal
2008 - Siiri Paasma, Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli direktori asetäitja noorsootöö alal
2007 - Terje Jürivete, Pärnu Õppenõustamiskeskuse karjäärinõustaja
2006 - Marje Vaan, Pärnu Vanalinna Põhikooli direktori asetäitja noorsootöö alal
2005 - Toomas Aru, Pärnu avatud noortekeskus CHE juhataja

Aasta hariduse sõber
2019 - Tiit Kask, Pärnu Muuseumi muuseumipedagoog 
2018 - Aime Bräutigam, Pärnu Lasteaed Trall majandusjuhata 

Aasta tugispetsialist
2019 - Ello Jõepera, Pärnu Õppenõustamiskeskuse kooli sotsiaalnõustaja 
2018 - Eevi Palu, Pärnu Ülejõe Põhikooli kasvatustöö metoodiku 

Parim koolijuht
2004 - Urve Krause- Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli direktor


Veebilehel kasutatakse küpsiseid