- Pärnu linna õpilaspreemiate määramise kord

» Õpilaspreemiad Pärnu linna haldusterritooriumil asuvates õppeasutustes õppivatele õpilastele ning noorsootööasutuses või noorteühenduses tegutsevatele noortele. 
» Preemiate määramise eesmärgiks on tunnustada andekaid, aktiivseid ja silmapaistvaid Pärnu linna õpilasi.

Preemiat saab taotleda järgmistes kategooriates:
1) aasta õpilane – õpilane, kes on saavutanud käesoleval õppeaastal suurepäraseid tulemusi õppetöös ja õppetöövälises tegevuses;
2) aasta huvitegevuse parim – õpilane, kes on saavutanud käesoleval õppeaastal suurepäraseid tulemusi huvitegevuses ja/või huvihariduses;
3) aasta aktiivne noor – õpilane, kes on käesoleval õppeaastal osalenud aktiivselt noorsoo‑organisatsioonide, -ühenduste, komisjonide ja vabatahtlikus tegevuses;
4) aasta edeneja – õpilane, kelle arengus on käesoleval õppeaastal toimunud eriliselt märgatavad positiivsed muutused;
5) rahvusvahelisel aineolümpiaadil, uurimistöö/teadustöö konkursil osaleja – õpilane, keda on rahvusvahelisel aineolümpiaadil, uurimistöö/teadustöö konkursil auhinnatud medali või diplomiga;
6) gümnaasiumi kuldmedaliga lõpetaja.

Taotluste esitamine
» Taotluseid preemiate määramiseks saab esitada õppeasutus, noorsootööasutus või noorteühendus.
» Taotlused tuleb linnavalitsuse haridusosakonnale esitada hiljemalt 10. maiks 

Taotluses esitatakse:
1) kandidaadi iseloomustus ja tulemused;
2) kuldmedaliga lõpetajate kandidaatide nimekiri;
3) väljamaksete tegemiseks vajalikud andmed (pangakonto, isikukood, e-post, telefon).

Taotlusele lisatakse:
1) aasta õpilase kandidaadi õpitulemused (koopia hinnetelehest);
2) rahvusvahelisel aineolümpiaadil või uurimistöö/teadustöö konkursil/võistlusel osalenud õpilase tõendatud tulemused (koopiad diplomitest).

Taotlus saata Pärnu innavalitsusele aadressil:
- Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu linn, Pärnu linn
- linnavalitsus[at]parnu.ee


Aasta õpilane
2019 - Henriete Toomlaid, Pärnu Mai Kool
2019 - Andres Alumets, Pärnu Koidula Gümnaasium
2018 - Henriete Toomlaid, Pärnu Mai Kool
2018 - Liisamari Viik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium   
2017 - Karin Allik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2017 - Mikk Saarse, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2016 - Kristi Koitla, Pärnu Rääma Põhikool
2016 - Georg Timoštšenko, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2016 - Helo Liis Soodla, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2015 - Iris Epp Sildnik, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2015 - Karl Marti Toots, Pärnu Koidula Gümnaasium
2014 - Heleen Saarse, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2014 - Helo Liis Soodla, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2013 - Anneliis Rea, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2013 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2012 - Karoliine Kurvits, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2012 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2011 - Helo Liis Soodla, Pärnu Vanalinna Põhikool
2011 - Juhan Koppel, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2010 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Karmen Stimmer, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2010 - Malle Link, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2009 - Sandra Sillaots, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2008 - Eero Vaher, Pärnu Vanalinna Põhikool
2008 - Kaisa Mitt, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2008 - Kairi Pabstel, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2007 - Rauno Siinmaa, Pärnu Koidula Gümnaasium
2007 - Diana Aitai, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2007 - Urmas Liesment, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2006 - Ingrid Lekk, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2006 - Erik Nisu, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2006 - Alvi Kruusimaa, Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2006 - Martin Pihl, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2005 - Kadri Tanissaar, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2005 - Ivar Merilo, Pärnu Ühisgümnaasium
2004 - Gerly Kättmann, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2004 - Tuuli Taul, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Aasta huvitegevuse parim
2019 - Lisbeth Taggu, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 
2019 - Markus Monak, Tantsukool WAF Dance
2018 - Günther Andreas Vaaro, Audru Kool                                                    
2018 - Ants Kimmel, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool                   
2018 - Mirjam Kits, Pärnu Mai Kool                                             
2017 - Liisamari Viik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2017 - Hendrik Holtsmann, Pärnu Vanalinna Põhikool
2017 - Märt Tammearu, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2016 - Kevin Saar, Vanalinna Põhikool
2016 - Tauno Tamm, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Villem Endel Tiits, Pärnu Muusikakool
2015 - Mihkel Tomberg, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2014 - Joanna Juhkam, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2014 - Anastasija MjassojedovPärnu Muusikakool
2013 - Pauliine Mäesalu, Pärnu Ühisgümnaasium
2013 - Karl Kivi, Pärnu Muusikakool
2012 - Julius Koppel, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2012 - Karl Verlin, Pärnu Hansagümnaasium
2011 - Carolina Tagobert, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2011 - Getter-Heleen Aron, Pärnu Hansagümnaasium, Pärnu Kunstide Maja
2011 - Lee Taul, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2010 - Artjom Garbunov, Revalia Tantsukool
2010 - Eliisa Abramova, Revalia Tantsukool
2010 - Rauno Pella, Pärnu Muusikakool
2010 - Rauno Siinmaa, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Eero Vaher, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Gerli Viikmaa, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Andres Jaanson, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Rene Säinas, Pärnu Ühisgümnaasium
2010 - Viktoria Jesjutina, Pärnu Ühisgümnaasium
2009 - Pipilota Neostus, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool, Pärnu Muusikakool
2009 - Kärt Koosapoja, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Aasta aktiivne noor
2019 - Triine Kose, Paikuse Põhikool
2019 - Triini Viks, Pärnu Noorte Vabaajakeskus
2018 - Triine Kose, Paikuse Põhikool
2018 - Eerik Hannus, Pärnu Ühisgümnaasium                                          
2017 - Laura Kiviselg, Pärnu Koidula Gümnaasium
2016 - Eliise Haljas, Pärnu Vanalinna Põhikool
2016 - Karoliine Aus, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Madis Arumäe, Pärnu Ühisgümnaasium
2014 - Helen Maria Raadik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2013 - Gerrit Lääne, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2012 - Rudolf-Gustav Hanni, Pärnu Raeküla Kool
2012 - Kertti Merimaa, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2011 - Karmen Kõrnas, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2011 - Liis Tapasia, Pärnu Ühisgümnaasium
2010 - Aino-Silvia Tali, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2009 - Marian Vares, Pärnu Raeküla Gümnaasium

Aasta edeneja 
2019 - Kertu Lille, Tõstamaa Keskkool
2019 - Mairon Milistver, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2018 - Milena Simane, Pärnu Raeküla Kool 
2018 - Maris Kereme, Tõstamaa Keskkool 

Preemia huvialategevuses ja/või ühiskondlikus tegevuses silmapaistvaid tulemusi saavutanud õpilastele
2008 - Andraš Tšitškan, Pärnu Vanalinna Põhikool
2008 - Karmo Kask, Pärnu Tehnika- ja Tööõpetusmaja
2007 - Raine Kuningas, Pärnu Linna Spordikool
2007 - Liisa Nuut, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2006 - Merje Kägu, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2006 - Rauno Pella, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2005 - Madis Talmar, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2005 - Liisa Nuut, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2004 - Merili Randma, Pärnu Spordiselts Kalev Spordikool
2004 - Alvar Räägel, Pärnu Spordiselts Kalev Spordikool

Preemia gümnaasiumi kuldmedaliga lõpetajatele ja kutsekooli väga heade tulemustega lõpetajale
2019
Marta Lotta Kukk, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Helena Olesk, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Iris Epp Sildnik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Anita Tamm, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Liisamari Viik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Karl-Joosep Kass, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Maarja Täht , Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Annaliisa Vask, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Janely Kangur, Pärnu Koidula Gümnaasium
Katrin Kostabi, Pärnu Koidula Gümnaasium
Cristin Marii Titma, Pärnu Koidula Gümnaasium
Heleen Saarse, Pärnu Koidula Gümnaasium
Hanna Brit Jõgis, Pärnu Koidula Gümnaasium
Anett Palmiste, Pärnu Koidula Gümnaasium
Kirke Pruudel, Pärnu Koidula Gümnaasium
Otto Gustavson, Pärnu Koidula Gümnaasium
Anastasija Gorjatševa, Pärnu Koidula Gümnaasium
Gerlin Vainomäe, Pärnu Koidula Gümnaasium
Kärolin Veerpalu, Pärnu Koidula Gümnaasium
Johanna Lipp, Pärnu Koidula Gümnaasium
Janely Merilaht, Pärnu Ühisgümnaasium 
Julia Laidvee, Pärnu Ühisgümnaasium 
Liisbet Klein, Pärnu Ühisgümnaasium 
Anna-Maiam Käär,, Tõstamaa Gümnaasium
Merike Luihka, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium

2018
Natali Paluoja, Pärnu Ühisgümnaasium 
Maria-Elise Taggu, Pärnu Ühisgümnaasium 
Hanna Andla, Pärnu Ühisgümnaasium 
Killu Allik, Pärnu Ühisgümnaasium 
Yvonne Pärn, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Heleri Gaponenko, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Kirke Linno, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium  
Gertrud Luks, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium  
Teresa Pulk, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Merili Tammiste, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Oskar Aru, Pärnu Koidula Gümnaasium  
Marie Anna Blehner, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Helen Pill, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Karl-Johan Pilve, Pärnu Koidula Gümnaasium  
Markus Ilmar Münzer, Pärnu Koidula Gümnaasium  
Kristiina Marliis Tasane, Pärnu Koidula Gümnaasium  
Annabel Sarapuu, Pärnu Koidula Gümnaasium  
Madlenne Timofejev, Pärnu Koidula Gümnaasium  
Birgit Klein, Pärnu Koidula Gümnaasium  
Helen Sai, Pärnu Koidula Gümnaasium  
Ariett Noppel, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Simon Loo, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Karin Lehe, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Denis Molodost, Pärnu Koidula Gümnaasium  
Kaisa Ollino, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Farid Boubadaz, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Kristiina Leevik, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Vironika Bankier, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Oskar Tamm, Tõstamaa Keskkool  
Jaana Grosšmidt, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium 
Kersti Henning, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium  
Viivika Kadastik, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium 
Käth Kiipus, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium 
Krista Lepanurm, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium  
Signe Tohv, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium 
Merliis Tõldsepp, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium 
Rando Vaher, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium  

2017
Pille-Riin, Makilla Pärnu Ühisgümnaasium 
Mark Kaaremäe, Pärnu Ühisgümnaasium 
Ingrid Kullam, Pärnu Ühisgümnaasium 
Annemari Naaris, Pärnu Ühisgümnaasium 
Karl-Erik Vohu, Pärnu Ühisgümnaasium 
Kelly Künnapa, Pärnu Ühisgümnaasium 
Madli Vatsfeldt, Pärnu Ühisgümnaasium 
Laura Laiv, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Anastassija Moskalets, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Jenny Lotta Kuusk, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Lisette Viisut, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Anette Baum, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Sigrid Latt, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Sander Kangur, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Britt Haas, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Karmen Grigor, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Vladislav Fjodorov, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Aleksandra Freimanis, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium 
Kristiina Grigorjeva, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
Sirje Sarv, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium 
Tiina Vandrecht, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium 
Elo Vent, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Gerdi Põldsam, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Eliise Priiman, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Kevin Post, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Egert-Marten Möller, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Hendriico Merila, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Karin Allik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium  
Laura Teemägi, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium  

2016
Siim Erik Akermann, Pärnu Ühisgümnaasium
Ketlin Saar, Pärnu Ühisgümnaasium
Nora Küüts, Pärnu Koidula Gümnaasium
Susanna Rein, Pärnu Koidula Gümnaasium
Anneliis Rea, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Kristel Ild, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Helena Kuuse, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Ida Maria Orula, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Annika Sarapuu, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Helo Liis Soodla, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Mihkel Talmar, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Johanna Toodu, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

2015
Egle Truuman, Pärnu Ühisgümnaasium
Lisett Laurimäe, Pärnu Ühisgümnaasium
Janar Kivilo, Pärnu Ühisgümnaasium
Triinu Mölder, Pärnu Ühisgümnaasium
Mirjam Tjulkin, Pärnu Ühisgümnaasium
Erik Amor, Pärnu Koidula Gümnaasium
Silver Käsper, Pärnu Koidula Gümnaasium
Elis Pill, Pärnu Koidula Gümnaasium
Petra Prints, Pärnu Koidula Gümnaasium
Kadri Saul, Pärnu Koidula Gümnaasium
Bert Reila, Pärnu Koidula Gümnaasium
Leenu Reinsalu, Pärnu Koidula Gümnaasium
Alina Beljankova, Pärnu Vene Gümnaasium
Alisa Beljankova, Pärnu Vene Gümnaasium
Margarita Latõševa, Pärnu Vene Gümnaasium
Liis-Eleen Kalmer, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Helen Maria Raadik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Katrin Nõmm, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
Erle Kivisaar, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
Alex Kluge, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
Ester Kose, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
Krista Kruusa, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium

Preemia rahvusvahelisel aineolümpiaadil, uurimistöö/teadustöö konkursil auhinnatud/osalenud õpilastele
2019
Aleksander Vunk Pärnu Ühisgümnaasium 
Andres Alumets Pärnu Koidula Gümnaasium 
Angela Toomemäe Pärnu Mai Kool 100
Emma Liisa Lõhmus Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Geissi Eha Pärnu Mai Kool 
Gregor Amoni Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Henriete Toomlaid Pärnu Mai Kool 
Lisbeth Taggu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 
Mathias Sellin Pärnu Mai Kool 
Raimond Lillemaa Pärnu Mai Kool 
Ruben Harald Vallau Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 

2018
Raimond Lillemaa, Pärnu Mai Kool 
Laura Viikberg, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Oskar Kuningas, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Chris Kruusimägi, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Mihkel Õun, Pärnu Koidula Gümnaasium 
Lily-Marleen Saks, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Laura Rahnel, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Ruben Harald Vallau, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Gregor Aron, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Pert Salundi, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 
Eha Gessi, Pärnu Mai Kool 
Angela Toomemäe, Pärnu Mai Kool 
Anneliis Lõhmus, Pärnu Ülejõe Põhikool 
Rain Akk, Pärnu Ülejõe Põhikool 

Preemia vabariiklikul aineolümpiaadi/uurimistöö konkursi võitjatele ja/või rahvusvahelistel aineolümpiaadidel osalenud õpilastele
2016 - Silvio Meskat, Pärnu Koidula Gümnaasium
2016 - Tauno Tamm, Pärnu Koidula Gümnaasium
2016 - Andreas Lootus, Pärnu Koidula Gümnaasium
2016 - Helo Liis Soodla, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Anneliis Rea, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2016 - Alexander Rannar, Pärnu Ühisgümnaasium
2016 - Laura Viikberg, Mai Kool
2015 - Silvio Meskat, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Karl Marti Toots, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Alexander Rannar, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Helen Maria Raadik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2015 - Julius Koppel, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Veebilehel kasutatakse küpsiseid