Teenistujatega suhtlemine seoses koroonaviiruse levikuga

 Ametiruumidesse sissepääs suletud
 Teenistujatega palume suhelda telefoni või kirja teel, võimalusel kasutada elektroonilisi kanaleid
 Kui kohtumine teenistujaga on vältimatu, tuleb vastuvõtt eelnevalt kokku leppida! 
 Eelneva kokkuleppe alusel toimuvad ka abielude registreerimised ja tutvumine detailplaneeringutega
 Kohtumisel tuleb kanda maski (maskid saadaval kohapeal)
 Jälgi ka koroonakriisi infolehte kriis.ee

Kantselei

Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200 
linnavalitsus[at]parnu.ee

Vastuvõtuajad:
» Linnasekretär: N 13.00-17.00
» Perekonnaseisuametnikud: E, T, N: 8.00-12.00; 14.00-16.00 ja R: 9.00-12.00 
» Rahvastikuregistri spetsialistid: E, T, K, R: 09.00-12.00 ja 13.30-16.00

Osakonna põhimäärus

ülesanded

Tiina Roht

Ametikoht:
Linnasekretär
Telefon:
444 8222
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
244

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Merike Lille

Ametikoht:
Volikogu nõunik
Telefon:
444 8103
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
251

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: rakenduspsühholoogia

×

Teenistussuhe peatatud

Ametikoht:
Õigusnõunik
e-post:
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase:
Eriala:

×

Ivar Hein

Ametikoht:
Haldusspetsialist
Telefon:
444 8233
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
141

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×

Urmas Ennok

Ametikoht:
Haldusspetsialist/autojuht
Telefon:
444 8269
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
141

Ametijuhend

Haridustase: kutseharidus
Eriala:

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Tiina Roht Linnasekretär 444 8222 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Merike Lille Volikogu nõunik 444 8103 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Teenistussuhe peatatud Õigusnõunik
Ivar Hein Haldusspetsialist 444 8233 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Urmas Ennok Haldusspetsialist/autojuht 444 8269 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õigus- ja personaliteenistus

Kristi Matiisen

Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
444 8223
e-post:
kristi.matiisen@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
245

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Evelin Talviste

Ametikoht:
Jurist
Telefon:
444 8229
e-post:
evelin.talviste@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
149

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Taavi Käärid

Ametikoht:
Jurist
Telefon:
444 8305
e-post:
taavi.kaarid@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
219

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Katrin Karu

Ametikoht:
Jurist
Telefon:
444 8265
e-post:
katrin.karu@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
235

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigus

×

Eve Paas

Ametikoht:
Riigihangete juhtivspetsialist
Telefon:
444 8224
e-post:
eve.paas@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
216

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Eve Kukk

Ametikoht:
Riigihangete peaspetsialist
Telefon:
444 8312
e-post:
eve.kukk@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
216

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×

Tiia Aur

Ametikoht:
Personali peaspetsialist
Telefon:
444 8228
e-post:
tiia.aur@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
152

Ametijuhend

Haridustase: rakenduskõrgharidus
Eriala: ärijuhtimine spetsialiseerumisega personalijuhtimisele

×

Veronika Fedotova

Ametikoht:
Personalispetsialist
Telefon:
444 8270
e-post:
veronika.fedotova@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
152

Ametijuhend

Haridus: kõrgahridus
Eriala: ärijuhtimine spetsialiseerumisega personalijuhtimisele

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Kristi Matiisen Teenistuse juhataja 444 8223 kristi.matiisen@parnu.ee
Evelin Talviste Jurist 444 8229 evelin.talviste@parnu.ee
Taavi Käärid Jurist 444 8305 taavi.kaarid@parnu.ee
Katrin Karu Jurist 444 8265 katrin.karu@parnu.ee
Eve Paas Riigihangete juhtivspetsialist 444 8224 eve.paas@parnu.ee
Eve Kukk Riigihangete peaspetsialist 444 8312 eve.kukk@parnu.ee
Tiia Aur Personali peaspetsialist 444 8228 tiia.aur@parnu.ee
Veronika Fedotova Personalispetsialist 444 8270 veronika.fedotova@parnu.ee

Perekonnaseisutoimingute- ja rahvastikuregistriteenistus

Kristina Artma

Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
444 8231
e-post:
kristina.artma@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
328

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ärijuhtimine

Vastuvõtt:
E, T, N: 8.00-12.00; 14.00-16.00
R: 9.00-12.00

×

Liis Rausk

Ametikoht:
Peaspetsialist
Telefon:
444 8232
e-post:
liis.rausk@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
329

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: õigusteadus

Vastuvõtt:
E, T, N: 8.00-12.00; 14.00-16.00
R: 9.00-12.00

×

Liivi Õunapuu

Ametikoht:
Spetsialist
Telefon:
444 8207
e-post:
liivi.ounapuu@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
102B

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: toitlustus, turism

×

Laura Merirand

Ametikoht:
Spetsialist
Telefon:
444 8206
e-post:
laura.merirand@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
102C

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: eesti ja soome-ugri keeleteadus

×

Maigi Reepalu

Ametikoht:
Infospetsialist-registripidaja (Audru)
Telefon:
444 8171
e-post:
maigi.reepalu@parnu.ee
Aadress:
Pärna allee 7, Audru
Kabinet:
1

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: turismi- ja hotelliettevõtlus

×

Riita Lillemets

Ametikoht:
Infospetsialist-registripidaja (Paikuse)
Telefon:
444 8151
e-post:
riita.lillemets@parnu.ee
Aadress:
Pärnade pst 11, Paikuse
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: sekretär-asjaajaja

Vastuvõtuajad: E, T, K, N: 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 ; R: 9.00-12.00 ja 13.00-15.00

×

Liia Oidjärv

Ametikoht:
Infospetsialist-registripidaja (Tõstamaa)
Telefon:
444 8161
e-post:
liia.oidjarv@parnu.ee
Aadress:
Sadama tee 2, Tõstamaa
Kabinet:

Ametijuhend

Haridus: keskeriharidus
Eriala: raamatupidamine

Vastuvõtt: E, T, K, N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 ; R 9.00-12.00

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Kristina Artma Teenistuse juhataja 444 8231 kristina.artma@parnu.ee
Liis Rausk Peaspetsialist 444 8232 liis.rausk@parnu.ee
Liivi Õunapuu Spetsialist 444 8207 liivi.ounapuu@parnu.ee
Laura Merirand Spetsialist 444 8206 laura.merirand@parnu.ee
Maigi Reepalu Infospetsialist-registripidaja (Audru) 444 8171 maigi.reepalu@parnu.ee
Riita Lillemets Infospetsialist-registripidaja (Paikuse) 444 8151 riita.lillemets@parnu.ee
Liia Oidjärv Infospetsialist-registripidaja (Tõstamaa) 444 8161 liia.oidjarv@parnu.ee

Teabekorralduse teenistus

Eveli Uisk

Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
444 8221
e-post:
eveli.uisk@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
349B

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: humanitaarteadused

×

Regina Karu

Ametikoht:
Arhivaar
Telefon:
444 8239
e-post:
regina.karu@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
143

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: asjaajamine ja arhiivindus

×

Taimi Hints-Nielsen

Ametikoht:
Referent
Telefon:
444 8210
e-post:
taimi.hints@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
247

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×

Reet Heldja

Ametikoht:
Info peaspetsialist
Telefon:
444 8230
e-post:
reet.heldja@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
349A

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: halduskorraldus

×

Liia Arukase

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8205
e-post:
liia.arukase@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: rakenduspsühholoogia

×

Kristel Kivikas

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8209
e-post:
kristel.kivikas@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
326

Ametijuhend

Haridustase: kutseeriharidus
Eriala: sekretär

×

Tea Sildoja

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8203
e-post:
tea.sildoja@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: raamatupidamine

×

Annika Tuulik

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8100
e-post:
annika.tuulik@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
223

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: sekretär-raamatupidaja

×

Anneli Pulk

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8202
e-post:
anneli.pulk@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
102A

Ametijuhend

Haridustase: kutseharidus
Eriala: sekretär

×

Evely Madison

Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8120
e-post:
evely.madison@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
326

Ametijuhend

Haridustase: kutsekeskharidus
Eriala: asjaajamine ja arhiivindus

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Eveli Uisk Teenistuse juhataja 444 8221 eveli.uisk@parnu.ee
Regina Karu Arhivaar 444 8239 regina.karu@parnu.ee
Taimi Hints-Nielsen Referent 444 8210 taimi.hints@parnu.ee
Reet Heldja Info peaspetsialist 444 8230 reet.heldja@parnu.ee
Liia Arukase Infospetsialist 444 8205 liia.arukase@parnu.ee
Kristel Kivikas Infospetsialist 444 8209 kristel.kivikas@parnu.ee
Tea Sildoja Infospetsialist 444 8203 tea.sildoja@parnu.ee
Annika Tuulik Infospetsialist 444 8100 annika.tuulik@parnu.ee
Anneli Pulk Infospetsialist 444 8202 anneli.pulk@parnu.ee
Evely Madison Infospetsialist 444 8120 evely.madison@parnu.ee

Infotehnoloogiateenistus

Sander Blehner

Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
444 8234
e-post:
sander.blehner@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
237

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: arvuti- ja süsteemitehnika

×

Andrus Kull

Ametikoht:
Süsteemiadministraator
Telefon:
444 8235
e-post:
andrus.kull@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
237

Ametijuhend

Haridustase: kutseeriharidus
Eriala: arvutivõrkude turvamine

×

Annemarii Hunt

Ametikoht:
Analüütik
Telefon:
444 8236
e-post:
annemarii.hunt@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
237

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: arvutid ja arvutivõrgud

×

Merilin Kõrnas

Ametikoht:
Analüütik-geoinformaatik
Telefon:
444 8271
e-post:
merilin.kornas@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
243

Ametijuhend

Haridustase: 
Eriala:  

×

Daniel Leppsoo

Ametikoht:
IT-peaspetsialist
Telefon:
444 8237
e-post:
daniel.leppsoo@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
240

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: infotehnoloogia 

×

Tarmo Kiisler

Ametikoht:
IT-haldur
Telefon:
444 8268
e-post:
tarmo.kiisler@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
243

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: üldtehnilised distsipliinid ja tööõpetus

×

Siret Lilleleht

Ametikoht:
Andmekaitsespetsialist
Telefon:
444 8266
e-post:
siret.lilleleht@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, Pärnu
Kabinet:
240

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ärijuhtimine spetsialiseerumisega personalijuhtimine

×

Töökoht täitmata

Ametikoht:
IT-haldur
e-post:
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: 
Eriala: 

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Sander Blehner Teenistuse juhataja 444 8234 sander.blehner@parnu.ee
Andrus Kull Süsteemiadministraator 444 8235 andrus.kull@parnu.ee
Annemarii Hunt Analüütik 444 8236 annemarii.hunt@parnu.ee
Merilin Kõrnas Analüütik-geoinformaatik 444 8271 merilin.kornas@parnu.ee
Daniel Leppsoo IT-peaspetsialist 444 8237 daniel.leppsoo@parnu.ee
Tarmo Kiisler IT-haldur 444 8268 tarmo.kiisler@parnu.ee
Siret Lilleleht Andmekaitsespetsialist 444 8266 siret.lilleleht@parnu.ee
Töökoht täitmata IT-haldur

Veebilehel kasutatakse küpsiseid