TÕSTAMAA RAHVAMAJA


Varbla mnt 3, 88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
523 6350
katri[at]tostamaa.ee
Facebook

Juhataja: Katri Järg, katri[at]tostamaa.ee, 523 6350
Majaperenaine: Karin Miidu, 523 0596
Helitehnik: Urmas Reinfeldt, 523 3755          

» Tõstamaa rahvamaja põhimäärus
» Rahvamaja ruumide rentimine
» Huvitegevus Tõstamaa rahvamajas viimase 26 aasta jooksul
» Rahvamajas tegutsenud ansamblid
» Isetegevuslaste kroonika 2012-2014

Tõstamaa Rahvamaja on valla keskne kultuuriasutus. 1988. aastal valminud majas asuvad lavaga universaalsaal kultuuri ja spordi tarbeks, saal-fuajee, loengu ja näituste ruum, ringiruumid, jõusaal, dušširuumid ja baar. Maja kasutatakse pidude korraldamiseks, koosolekuteks, erinevate ringide tööks, spordiüritusteks, näituste korraldamiseks, kooli kehalise kasvatuse tundide läbiviimiseks, spordiklubi üritusteks, treeninguteks jpm.

Läbi aasta on kõige suurema traditsiooniga üritused aastavahetuspidu, sõbrapäev noortele, vabariigiaastapäeva pidu, valla laste laulukonkurss, jaanipäev, vallapäevad, kadrikarneval ja jõulupidu. Iga kolme kuu järel avatakse mõni hariv näitus.

Rahvamajas tegutseb ka Tõstamaa Spordiklubi, kus korraldatakse võrk- ja korvpallitreeninguid. Kasutusel on jõusaal ja kord kuus toimuvad ülevallalised mälumänguturniirid. Spordiklubi traditsioonilised üritused on vastlapäev, jürijooks, Tõstamaa jooks, korv-, võrk- ja jalgpalliturniirid.

Rahvamajal on looduslikult kaunis kohas paisjärve ääres asuv vabaõhulava. Seal toimuvad jaanituled, laadad, kontserdid, vallapäevade jt. üritused.

 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid