pohja balti mobiilsusprogramm

Ülikoolide kolledžite ja kohalike omavalitsuste koostööprojekt „Co-operational patterns between regional university colleges and local municipalities”

Projekti kood: PA-GRO-311

Projekti rahastamine: Põhjamaade Ministrite Nõukogu (PMN). Projekti rahastatakse programmist „Nordic-Baltic Mobility Programme for Public Administration 2012“
Toetussumma: 10 000 EUR
Pärnu linna kaasfinantseering: 356 EUR
Projekti kogumaksumus: 14 285 EUR

Projekti juhtpartner: Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž
Projekti partnerid: Haapsalu, Kohtla-Järve, Narva, Viljandi ja Pärnu linnad, Tartu Ülikooli Pärnu, Narva kolledžid ja Viljandi Kultuuriakadeemia, Tallinna Tehnikaülikooli Virumaa ja Kuressaare kolledžid ning Tallinna Ülikooli Haapsalu ja Rakvere kolledžid
Projektijuht : Mari Kerde
Projekti elluviimise aeg: 1.08.2012-31.12.2012
Projekti eesmärk: Kohalike omavalitsuste ja regioonides asuvate ülikoolide kolledžite koostöö edendamine, Põhjamaade kogemustest õppimine.

Projektist
Projekti kaasatakse Eesti regionaalsed ülikoolide kolledžid ja kohalikud omavalitsused, kus need kolledžid asuvad. Projekti raames arutatakse võimalusi, kuidas tõhustada koostööd kohalike omavalitsuste ja regionaalsete kolledžite vahel, kuidas kasutada parimal viisil akadeemilist ressurssi ja võimekust kohaliku elu arendamisel. Eesmärgiga õppida Põhjamaade kogemustest, külastatakse projekti raames kolledžilinnu Taanis ja Norras. Toimuvad õppereisid Haderslevi kampusesse Taanis ja Steinkjeri kampusesse Norras.


Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžist osalevad projektis Henn Vallimäe ja Kandela Õun ning Pärnu Linnavalitsusest osaleb Anneli Lepp.

Lisainformatsioon:
Mari Kerde
projektijuht
472 0351
mari.kerde[at]hk.tlu.ee

Arenguteenistus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid

Arenguprojektide koordinaator
Sirje Allmaa
Suur-Sepa 16, kab 405
444 8357
sirje.allmaa[at]parnu.ee

Projektide spetsialist
Kätlin Aadamsoo 
Suur-Sepa 16, kab 405
444 8358
katlin.aadamsoo[at]parnu.ee

Veebilehel kasutatakse küpsiseid