en Pärnu linn - Õpilaspreemiad

- Pärnu linna õpilaspreemiate määramise kord

» Õpilaspreemiad Pärnu linna haldusterritooriumil asuvates õppeasutustes õppivatele õpilastele ning noorsootööasutuses või noorteühenduses tegutsevatele noortele. 
» Preemiate määramise eesmärgiks on tunnustada andekaid, aktiivseid ja silmapaistvaid Pärnu linna õpilasi.

Preemiat saab taotleda järgmistes kategooriates:
1) aasta õpilane – õpilane, kes on saavutanud käesoleval õppeaastal suurepäraseid tulemusi õppetöös ja õppetöövälises tegevuses;
2) aasta huvitegevuse parim – õpilane, kes on saavutanud käesoleval õppeaastal suurepäraseid tulemusi huvitegevuses ja/või huvihariduses;
3) aasta aktiivne noor – õpilane, kes on käesoleval õppeaastal osalenud aktiivselt noorsoo‑organisatsioonide, -ühenduste, komisjonide ja vabatahtlikus tegevuses;
4) aasta edeneja – õpilane, kelle arengus on käesoleval õppeaastal toimunud eriliselt märgatavad positiivsed muutused;
5) rahvusvahelisel aineolümpiaadil, uurimistöö/teadustöö konkursil osaleja – õpilane, keda on rahvusvahelisel aineolümpiaadil, uurimistöö/teadustöö konkursil auhinnatud medali või diplomiga;
6) gümnaasiumi kuldmedaliga lõpetaja.

Taotluste esitamine
» Taotluseid preemiate määramiseks saab esitada õppeasutus, noorsootööasutus või noorteühendus.
» Taotlused tuleb linnavalitsuse haridusosakonnale esitada hiljemalt 10. maiks 

Taotluses esitatakse:
1) kandidaadi iseloomustus ja tulemused;
2) kuldmedaliga lõpetajate kandidaatide nimekiri;
3) väljamaksete tegemiseks vajalikud andmed (pangakonto, isikukood, e-post, telefon).

Taotlusele lisatakse:
1) aasta õpilase kandidaadi õpitulemused (koopia hinnetelehest);
2) rahvusvahelisel aineolümpiaadil või uurimistöö/teadustöö konkursil/võistlusel osalenud õpilase tõendatud tulemused (koopiad diplomitest).

Taotlus saata Pärnu linnavalitsusele aadressil:
- Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu linn, Pärnu linn
- linnavalitsus[at]parnu.ee


Aasta õpilane
2020 - Martin Eieri, Pärnu Mai Kool 
2020 - Andres Alumets, Pärnu Koidula Gümnaasium
2019 - Henriete Toomlaid, Pärnu Mai Kool
2019 - Andres Alumets, Pärnu Koidula Gümnaasium
2018 - Henriete Toomlaid, Pärnu Mai Kool
2018 - Liisamari Viik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium   
2017 - Karin Allik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2017 - Mikk Saarse, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2016 - Kristi Koitla, Pärnu Rääma Põhikool
2016 - Georg Timoštšenko, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2016 - Helo Liis Soodla, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2015 - Iris Epp Sildnik, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2015 - Karl Marti Toots, Pärnu Koidula Gümnaasium
2014 - Heleen Saarse, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2014 - Helo Liis Soodla, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2013 - Anneliis Rea, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2013 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2012 - Karoliine Kurvits, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2012 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2011 - Helo Liis Soodla, Pärnu Vanalinna Põhikool
2011 - Juhan Koppel, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2010 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Karmen Stimmer, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2010 - Malle Link, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2009 - Sandra Sillaots, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2008 - Eero Vaher, Pärnu Vanalinna Põhikool
2008 - Kaisa Mitt, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2008 - Kairi Pabstel, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2007 - Rauno Siinmaa, Pärnu Koidula Gümnaasium
2007 - Diana Aitai, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2007 - Urmas Liesment, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2006 - Ingrid Lekk, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2006 - Erik Nisu, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2006 - Alvi Kruusimaa, Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2006 - Martin Pihl, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
2005 - Kadri Tanissaar, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2005 - Ivar Merilo, Pärnu Ühisgümnaasium
2004 - Gerly Kättmann, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2004 - Tuuli Taul, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Aasta huvitegevuse parim
2020 - Jasmiin Üpraus, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2020 - Andrias Sepa, Jõõpre Kool
2019 - Lisbeth Taggu, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 
2019 - Markus Monak, Tantsukool WAF Dance
2018 - Günther Andreas Vaaro, Audru Kool                                                    
2018 - Ants Kimmel, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool                   
2018 - Mirjam Kits, Pärnu Mai Kool                                             
2017 - Liisamari Viik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2017 - Hendrik Holtsmann, Pärnu Vanalinna Põhikool
2017 - Märt Tammearu, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2016 - Kevin Saar, Vanalinna Põhikool
2016 - Tauno Tamm, Pärnu Koidula Gümnaasium
2015 - Villem Endel Tiits, Pärnu Muusikakool
2015 - Mihkel Tomberg, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2014 - Joanna Juhkam, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2014 - Anastasija Mjassojedov, Pärnu Muusikakool
2013 - Pauliine Mäesalu, Pärnu Ühisgümnaasium
2013 - Karl Kivi, Pärnu Muusikakool
2012 - Julius Koppel, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2012 - Karl Verlin, Pärnu Hansagümnaasium
2011 - Carolina Tagobert, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2011 - Getter-Heleen Aron, Pärnu Hansagümnaasium, Pärnu Kunstide Maja
2011 - Lee Taul, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2010 - Artjom Garbunov, Revalia Tantsukool
2010 - Eliisa Abramova, Revalia Tantsukool
2010 - Rauno Pella, Pärnu Muusikakool
2010 - Rauno Siinmaa, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Eero Vaher, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Gerli Viikmaa, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Andres Jaanson, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Kristo Ment, Pärnu Koidula Gümnaasium
2010 - Rene Säinas, Pärnu Ühisgümnaasium
2010 - Viktoria Jesjutina, Pärnu Ühisgümnaasium
2009 - Pipilota Neostus, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool, Pärnu Muusikakool
2009 - Kärt Koosapoja, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Aasta aktiivne noor
2020 - Andra-Helena Toomet, Pärnu Koidula Gümnaasium
2020 - Joonas Leemet, Pärnu Rääma Põhikool
2019 - Triine Kose, Paikuse Põhikool
2019 - Triini Viks, Pärnu Noorte Vabaajakeskus
2018 - Triine Kose, Paikuse Põhikool
2018 - Eerik Hannus, Pärnu Ühisgümnaasium                                          
2017 - Laura Kiviselg, Pärnu Koidula Gümnaasium
2016 - Eliise Haljas, Pärnu Vanalinna Põhikool
2016 - Karoliine Aus, Pärnu Ühisgümnaasium
2015 - Madis Arumäe, Pärnu Ühisgümnaasium
2014 - Helen Maria Raadik, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2013 - Gerrit Lääne, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2012 - Rudolf-Gustav Hanni, Pärnu Raeküla Kool
2012 - Kertti Merimaa, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2011 - Karmen Kõrnas, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2011 - Liis Tapasia, Pärnu Ühisgümnaasium
2010 - Aino-Silvia Tali, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
2009 - Marian Vares, Pärnu Raeküla Gümnaasium

Aasta edeneja 
2020 - Britt Rondo, Pärnu Ühisgümnaasium
2020 - Hendrik Püide, Pärnu Ülejõe Põhikool
2019 - Kertu Lille, Tõstamaa Keskkool
2019 - Mairon Milistver, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2018 - Milena Simane, Pärnu Raeküla Kool 
2018 - Maris Kereme, Tõstamaa Keskkool 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid