2007
Nr 2 - Egon Elstein, ettevõtluse arendamise ja erivajadustega inimeste toetamise eest
Nr 3 - Helmut Hunt, Pärnu jalgpallielu arendamise eest
Nr 4 - Vladimir Klevtsov, ühiskondliku tegevuse eest ja panuse eest õpilaste Eesti ühiskonda integreerimisel
Nr 5 - Salme Leas, aktiivse ühiskondliku tegevuse eest hoolekande valdkonnas
Nr 6 - Arno Maidla, tegevuse eest merehariduse edendamisel
Nr 7 - Uno Mirme, ühiskondliku tegevuse ja panuse eest Pärnu linna laste ravimisel
Nr 8 - Raimo Vahtera, Vaasa-Pärnu sõprussidemete arendamise eest
Nr 9 - Barbara Fankhaenel, Pärnu linna ajaloolise materjali talletamise ja aktiivse ühiskondliku tegevuse eest hoolekande valdkonnas

2008
Nr 10 - Voldemar Kaasik, tervishoiu edendamise eest
Nr 11 - Arvo Lensment, pikaaegse ja viljaka inseneritöö eest Pärnu linnas
Nr 12 - Arvo Loorits, teenete eest sõudmise arendamisel
Nr 13 - Olaf Remmel,  Pärnu tervishoiu ajaloo uurimise ja tutvustamise eest
Nr 14 - Margus Tammekivi, silmapaistva töö eest linnaelu arendamisel ja juhtimisel
Nr 15 - Alli Tiik, doonorluse edendamise eest
Nr 16 - Jana Trink, elukestva õppe propageerimise ja pakkumise eest
Nr 17 - Askold Vaino, motospordi edendamise eest
Nr 18 - Mai Kolossova, rahvakultuuri arendamise ja MTÜ Lüster tegevuse kaudu Pärnu maailmakaardile viimise eest

2009
Nr 19 - Märt Mere, kauaaegse ja tulemusliku töö eest Pärnu juhtimisel volikogu esimehena
Nr 20 - Eduard Rajari, aktiivse tegevuse eest Pärnu Linnavolikogus ja Pärnu linna ajaloo uurimisel ning ajalooliste objektide säilitamisel
Nr 21 - Teet Roosaar, aktiivse tegevuse eest Pärnu Linnavolikogus ja Pärnu linna planeeringute menetlusprotsessi tutvustamisel
Nr 22 - Sven-Johan Juckum, ortopeedia eriala eestvedamise ja noorte ortopeedide õpetamise eest Pärnu haiglas
Nr 23 - Liivi Kaasik, Raeküla seltsielu edendamise ja Raeküla Vanakooli Keskuse käivitamise eest
Nr 24 - Reet Rannik, funktsionaaldiagnostika ja kaasaegse kardioloogilise intensiivravi rajamise eest Pärnus
Nr 25 - Ants Puusild, psühhiaatriakliiniku rajamise ja psühhiaatriliste ravivõimaluste arendamise eest
Nr 26 - Allar Kaasik, klassikalise muusika traditsioonide edendamise ja David Oistrahhi Festivali korraldamise eest Pärnus
Nr 27 - Garri Raagmaa, regionaalarengu alase teadustöö ja TÜ Pärnu kolled eduka juhtimise eest
Nr 28 - Alli Põrk, kauaaegse silmapaistva tegevuse eest rahvakultuuri edendamisel Pärnus

2010
Nr 29 - Hans Soll, õpetaja töö eest Pärnus
Nr 30 - Marvi Volmer, Eesti rahvakultuuri rikastamise ja Pärnu Rahvariiete Konsultatsioonitoa asutamise eest
Nr 31 - Maire Lulla, lasteaia õpetaja eriala laiapõhjalise propageerimise ning Pärnu linna alushariduse edendamise eest
Nr 32 - Eeva Talts, pikaajalise Eesti rahvakultuuri edendamise ja Pärnu maine kujundamise eest rahvusvahelisel tasandil läbi käsitöö
Nr 33 - Helle Kullamaa, kauaaegse kohusetundliku töö eest muusikapedagoogi ja koorijuhina Pärnu linnas
Nr 34 - Toivo Riimaa, aktiivse tegevuse eest Pärnu linna maine tõstmisel ja rahvusvahelisel tutvustamisel ning tegevuse eest Lions liikumise edendamisel ja heategevusürituste organiseerimisel
Nr 35 - Vaike Vaga, Pärnu ja Vaasa sõprussidemete loomise ja arendamise ning soome keele ja kultuuri edendamise eest Pärnu noorte hulgas

2011
Nr 36 - Helje Peet, pikaajalise eduka rahvatantsuõpetajana tegutsemise eest

2012
Nr 37 - Astrid Hindriks, pikaajalise töö ning pühendumuse eest Pärnu linna kodanikuühiskonna arendamisel
Nr 38 - Elen Kihl, pikaajalise ning süsteemse töö eest laste ja noorte vaimse tervise arendamisel
Nr 39 - Matti Killing, pikaajalise ning eduka töö eest sõudetreenerina ning õpilaste väärtuskasvatuse kujundajana
Nr 40 - Elfriede Nikolai, kauaaegse silmapaistva tegevuse eest tantsupedagoogina ning rahvatantsu propageerimise eest noorte hulgas
Nr 41 - Ugo Reiljan, Pärnu ning Sotši linna vaheliste sõprussidemete arendamise eest
Nr 42 - Elmar Trink, Pärnu Suupillifestivali korraldamise, pikaajalise rahvakultuuri edendamise ja linna maine kujundamise eest rahvusvahelisel tasandil
Nr 43 - Urmas Veskimeister, pikaajalise ning tunnustatud töö eest Pärnu linna ehitusvaldkonnas
Nr 44 - Leili Voll, elutöö eest kunstiõpetuse õpetajana ning aktiivse loometöö eest Pärnu linnas
Nr 45 - Silja Juurma, tegevuse eest Pärnu linna alushariduse edendamisel

2013
Nr 46 - August Puuste,  Eesti Vabariigi järjepidevuse kandmise eest
Nr 47 - Marika Priske, pikaajalise Pärnu linna majandusarengu edendamise eest
Nr 48 - Heino Pajula, elutöö eest koolmeistrina
Nr 49 - Aldur Vunk, Pärnu ajaloo uurimise, populariseerimise, Pärnu Muuseumile uue, kaasaegse sisu andmise eest
Nr 50 - Rita Mändla, olulise panuse eest Pärnu rahvakultuuri edendamisse 30 aasta jooksul rahvatantsuansambel Kajakas kunstilise juhi, juhendaja ja eestvedajana
Nr 51 - Uudo Laane, pikaajalise tegutsemise eest Pärnu linna kultuuri- ja hariduselus ning selle elavdamise ja edendamise eest
Nr 52 - Ulf Ljunggren, aastatepikkuse koostöö eest Pärnu sõpruslinna Oskarshamni ja Pärnu vahel

2014
Nr 53 - Galina Ivanova, pikaajalise töö ja pühendumise eest kodanikuühiskonna arendamisel ja koostöö edendamisel rahvusvähemuste seas ning nende tegevuse esiletoomise eest Pärnu kultuurimaastikul
Nr 54 - Piia Karro-Selg, ajalehe "Raeküla Sõnumid" käivitamise, Raeküla koostöökolmiku loomise ning aktiivse seltsielu edendamise eest
Nr 55 - Villu Kangur, Panuse eest Eesti riigi kultuuripärandisse ühiskondlikult tundlike ning inimesi liitvate laulutekstidega
Nr 56 - Ada Kraak, pikaaegse tegevuse eest tervishoiu valdkonna arendamisel ning tervist edendava töö koordineerimisel Pärnu linnas
Nr 57 - Iivi Kullam, muusika- ja laulukultuuri edendamise eest Pärnu linnas
Nr 58 - Aivar Mäe, Pärnu Kontserdimaja rajamise idee algatamise ja teostamise eest
Nr 59 - Priit Neeme, terviseedendamise ning spordiajaloo talletamise eest
Nr 60 - Enn Saard, panuse eest liiklusohutuse propageerimisse Pärnu linnas
Nr 61 - Salme Siimisker, pikaaegse tegevuse eest taimravi valdkonnas ja tervisliku toitumise propageerijana
Nr 62 - Karin Veissmann, Pärnu kultuurielu rikastamise eest muusikapedagoogi ning koolijuhina
Nr 63 - Ulrich Kronauer, Pärnust pärit valgustaja ja literaadi Carl Gustav Jochmanni pärandi väärtustamise eest

2015
Nr 64 - Heli Kallasmaa, pikaaegse ja tulemusliku töö eest rahvakultuuriedendajana
Nr 65 - Tiia Toobal, pikaaegse eduka ja tulemusliku matemaatika õpetamise eest
Nr 66 - Alexander Tenzo, juveliir Gustav Fabergé nime ja loomingu tutvustamise ning tema monumendi kinkimise eest
Nr 67 - Stuart Chalmers, pikaajalise Shalomi Lastemaja toetamise eest
Nr 68 - Tiit Erm, kaaluka panuse eest laste ja noorte huvihariduse edendamisel Pärnus
Nr 69 - Kadri-Liina Vahula, pikaajalise noorte nõustamisteenuse arendamise ja pakkumise eest ning naiste- ja lastekliiniku meditsiiniteenuste ja ravimeetodite arendamise eest

2016
Nr 70 - Ago Anderson, kultuurielu rikastamise eest näitlejana 
Nr 71 - Kaja Elstein, suurepärase ja hinnatud töö eest arstina ning kaasaaegse multidistsiplinaarse taastusravi eriala loomise ja arendamise eest 
Nr 72 - Iira Igasta, kauaaegse ja eduka töö eest Pärnu Postimehe toimetuses ning aktiivse tegevuse eest Pärnu Vaasa Seltsi juhtimisel 
Nr 73 - Eha Juhansoo, kultuuri- ja haridusvaldkonda tehtud annetuste ja toetuste eest 
Nr 74 - Alar Raudoja, Pärnu kunstielu rikastamise ja tutvustamise eest 
Nr 75 - Malle Šalda, kauaaegse ja pühendunud õpetajatöö ning haridussüsteemi arendamise eest 
Nr 76 - Aldin Talving, suurepärase ja hinnatud töö eest arstina ning ortopeedia eriala järjepideva arendamise ja õpetamise eest 
Nr 77 - Leonid Tereštšenkov, kauaaegse ja pühendunud töö eest Pärnu linnaliinide bussijuhina 
Nr 78 - Rein Vendla, puhkpillikultuuri järjepidevuse hoidmise, edendamise ning muusikaelu rikastamise eest
Nr 79 - Marit Õun, suurepärase ja hinnatud töö eest arstina ning erakorralise meditsiiniabi eriala arendamise eest

2017
Nr 80 - Merike Lepp, kaasaegse erakorralise meditsiiniabi osakonna loomise eest Pärnu Haiglas
Nr 81 - Tõnu Endrekson, Rio olümpiamängude pronksmedali võitmise ja teiste märkimisväärsete tulemuste eest rahvusvahelistel tiitlivõistlusel ning Pärnu kui spordilinna maine kujundamise eest
Nr 82 - Andrei Jämsä, Rio olümpiamängude pronksmedali võitmise ja teiste märkimisväärsete tulemuste eest rahvusvahelistel tiitlivõistlusel ning Pärnu kui spordilinna maine kujundamise eest
Nr 83 - Allar Raja, Rio olümpiamängude pronksmedali võitmise ja teiste märkimisväärsete tulemuste eest rahvusvahelistel tiitlivõistlusel ning Pärnu kui spordilinna maine kujundamise eest
Nr 84 - Kaspar Taimsoo, Rio olümpiamängude pronksmedali võitmise ja teiste märkimisväärsete tulemuste eest rahvusvahelistel tiitlivõistlusel ning Pärnu kui spordilinna maine kujundamise eest
Nr 85 - Maidu Maamees, kauaaegse ja kohusetundliku töö eest bussijuhina ning Pärnu linna kultuurielu rikastamise eest lauljana
Nr 86 - Vello Paluoja, tähelepanuväärse ja pühendunud tegevuse eest kultuurielu rikastamisel, kunstimeele kasvatamisel ning ajaloo jäädvustamisel oma loomingu kaudu
Nr 87 - Margit Seppik, panuse eest kaasaegse õendus- ja hooldusteenuse süsteemi väljatöötamisel ja elluviimisel ning õenduse eriala arendamise ja propageerimise eest
Nr 88 - Jaanus Torrim,  pühendunud ja aktiivse tegevuse eest Eesti muusikakultuuri edendamisel loojana ja kontsertide ning festivalide korraldajana
Nr 89 - Leo Viller, pikaajalise ja pühendunud pedagoogitöö, mõtlevate, loovate, oma kodumaad väärtustavate noorte kasvatamise ning male õpetamise ja propageerimise eest
Nr 90 - Urve Krause, ) pikaaegse ja pühendunud töö eest Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli juhina ning panuse eest Pärnu linna haridus- ja kultuuriellu
Nr 91 - Anne Virula,  tegevuse eest Pärnu linna alushariduse edendamisel

2018
Nr 92 - Anna-Maija Iitola, Vaasa ja Pärnu sõprussuhete hoidmise ja arendamise eest
Nr 93 - Indrek Kaldo, Pärnu linna hariduselu eduka arendamise ja reaalhariduse propageerimise eest
Nr 94 - Enn Keerd, kultuurielu rikastamise eest näitleja ja lavastajana
Nr 95 - Ursula Moon, pikaaegse ja pühendunud töö eest kopsuhaiguste arsti ja ravi eestvedajana, ennetus- ja nõustamistegevuse ning pärnumaalaste elukvaliteedi tõstmise eest
Nr 96 - Silvia Nõukas, pühendunud ja silmapaistva tegevuse eest kunstiõpetajana ja illustraatorina
Nr 97 - Peep Peetersoo, eduka ja pühendunud õpetajatöö, kutsehariduse populariseerimise ja restoraniteeninduse valdkonna arendamise eest
Nr 98 - Laine Pärk, kauaaegse töö eest õpetajana ja rahvakultuuri eestvedajana
Nr 99 - Mihkel Smeljanski, kultuurielu rikastamise eest näitlejana ja muusikuna
Nr 100 - Leili Sägi, kauaaegse ja pühendunud töö eest eesti keele õpetajana ja kultuurielu edendajana Pärnu vene õppekeelega koolis
Nr 101 - Jüri Vlassov, kultuurielu rikastamise eest näitleja ja muusikuna
Nr 102 - Maia Erm, eduka ning tunnustatud töö eest ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajana
Nr 103 - Tiit Kask, pühendunud tegevuse eest turismiala arendamisel
Nr 104 - Viive Korb, kauaaegse ja tunnustatud töö eest vene keele õpetajana

2019
Nr 105 - Maie Nuust, aastatepikkuse tegevuse eest puuetega inimeste õiguste eest seismisel ja tugiteenuste arendamisel
Nr 106 - Katrin Antsov, neuroloogiliste haiguste kaasaegse ravi ja neuroloogia eriala arendamise eest Pärnu linnas ja maakonnas
Nr 107 - Ülle Ernits, panuse eest õendusalase kõrgharidusõppe laienemisel Pärnu linna ja projekti „Kool haiglas“ eestvedamise eest
Nr 108 - Enn Hallik, pikaaegse ja pühendunud töö eest spordiajakirjanikuna ja ühiskondliku aktivistina
Nr 109 - Aita Kütt, taastusravi juurutamise ja kaasaegse õendus-hooldustegevuse arendamise eest Pärnu haiglas
Nr 110 - Rein Laos, pikaaegse haridus- ja kultuuritöö ning panuse eest noorte juhendamisse
Nr 111 - Maret Põlluste, panuse eest alushariduse arendamisse ja lapsekeskse kasvatuse põhimõtete rakendamise eest
Nr 112 - Sirje Vaikjärv, tegevuse eest alushariduse arendamisel ja lapsekeskse kasvatuse põhimõtete rakendamiseks tingimuste loomise eest
Nr 113 - Erika Kukk, kauaaegse pühendumise eest vähekindlustatud inimeste hoolekandele ja toidupanga eestvedamisele
Nr 114 - Mart Kuuskmann, pikaaegse ja pühendunud töö eest koolijuhina ning hariduselu arendajana
Nr 115 - Sirje Miglai, eduka ja kõrgelt hinnatud töö eest bioloogiaõpetajana
Nr 116 - Mari Suurväli, Pärnu hariduselu rikastamise, majandusõppe edendamise ning väärikate ülikooli pikaaegse ja eduka eestvedamise eest
Nr 117 - Toomas Mihkelson, pikaaegse ja pühendunud töö eest Pärnu Puuetega Inimeste Koja juhina


Veebilehel kasutatakse küpsiseid