Jäta menüü vahele
Facebook Logo

Varbla mnt 3, 88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
Facebook
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Juhataja: Gerti Marus, 523 6350, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Majaperenaine: Karin Miidu, 523 0596
Helitehnik: Urmas Reinfeldt, 523 3755          

Tõstamaa rahvamaja põhimäärus
Tõstamaa rahvamaja arengukava
• Tõstamaa rahvamaja hinnakiri

• Huvitegevus Tõstamaa rahvamajas viimase 26 aasta jooksul
• Rahvamajas tegutsenud ansamblid
• Isetegevuslaste kroonika 2012-2014

Tõstamaa Rahvamaja on osavalla keskne kultuuriasutus. 1988. aastal valminud majas asuvad lavaga universaalsaal kultuuri ja spordi tarbeks, saal-fuajee, loengu ja näituste ruum, ringiruumid, jõusaal, dušširuumid ja baar. Maja kasutatakse pidude korraldamiseks, koosolekuteks, erinevate ringide tööks, spordiüritusteks, näituste korraldamiseks, kooli kehalise kasvatuse tundide läbiviimiseks, spordiklubi üritusteks, treeninguteks jpm.

Läbi aasta on kõige suurema traditsiooniga üritused aastavahetuspidu, sõbrapäev noortele, vabariigiaastapäeva pidu, valla laste laulukonkurss, jaanipäev, vallapäevad, kadrikarneval ja jõulupidu. Iga kolme kuu järel avatakse mõni hariv näitus.

Rahvamajas tegutseb ka Tõstamaa Spordiklubi, kus korraldatakse võrk- ja korvpallitreeninguid. Kasutusel on jõusaal ja kord kuus toimuvad ülevallalised mälumänguturniirid. Spordiklubi traditsioonilised üritused on vastlapäev, jürijooks, Tõstamaa jooks, korv-, võrk- ja jalgpalliturniirid.

Rahvamajal on looduslikult kaunis kohas paisjärve ääres asuv vabaõhulava. Seal toimuvad jaanituled, laadad, kontserdid, vallapäevade jt. üritused.

Ruumid
• väike saal (kohtade arv 100)
• baariruum (kohtade arv 30)
• näitusesaal (kohtade arv 40)
• suure lavaga saal (kohtade arv 300) 
(tegemist on spordisaaliga, kus akustika ei ole teatri- ja muusikaürituste läbi viimiseks sobiv, kuid on lahendatav helitehniliste võimalustega) (lava mõõtmed: laius – 6 m, kõrgus – 4 m, sügavus – 7 m)

  

Veebilehel kasutatakse küpsiseid