AUDRU OSAVALLA UUDISED, TEATED

Perearst Liili Napp loobub omal soovil nimistust alates 1. juulist 2019. Perearsti teeninduspiirkond on Pärnu linn.

Kui perearst loobub nimistust, korraldab Terviseamet avaliku konkursi uue perearsti leidmiseks. Terviseamet korraldas dr. Napp nimistule kolm konkurssi, mis kahjuks luhtusid. Esimesele konkursile laekus avaldus ning konkursi tulemusena leiti uus perearst, kuid isiklikel põhjustel perearst loobus. Paralleelselt kasutas Terviseamet sihtotsingut ajutise asendaja leidmiseks, et nimistu patsientidele oleks tagatud katkematu üldarstiabi osutamine.

Läbirääkimiste tulemusena oli nõus patsientidele ajutiselt üldarstiabi osutama dr Anu Niisuke (Fons Perearstid OÜ), mis tähendab, et nimistusse kuuluvatele isikutele on tagatud 1. juulist perearstiabi.

Niisuke, Anu
Fons Perearstid OÜ
Johann Voldemar Jannseni 5
443 8000
fons[at]hot.ee
Vastuvõtt: E, K, R 12.00 - 16.00, T, N 14.00 - 18.00

Terviseamet ei saa ühtegi perearsti või ajutist asendajat kohustada asuma tööle kindlasse asukohta. Terviseamet on korduvalt kogenud, et koostöös ühtse ja võimestatud kogukonnaga leitakse üldarstiabis paindlikke lahendusi. Igal patsiendil on õigus valida ja vahetada avalduse alusel perearsti ning Terviseamet nõustab patsiente perearsti vahetamisega seotud küsimustes.

Terviseamet kuulutab lähiajal välja uue konkursi, et nimistu saaks Audrusse oma perearsti. Terviseamet soovib dr Anu Niisukesele edu!

Infot perearsti vahetamise ja valimise osas saab Terviseameti koduleheküljelt või helistades telefonile 6509 843.


Kaie Soodla
Peaspetsialist
Tervishoiuteenuste osakond
Terviseamet
650 9856


Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Osavalla info ja kontaktid 
Avatud: E-N 8.00-17.00, R 8.00-16.00

Veebilehel kasutatakse küpsiseid