kultuur.ee


Maanteameti liiklusinfo
tarktee logo

Muudatused liikluskorraldusesLIIKLUSKORRALDUSE TEATED

 Jälgige liikluskorraldusvahendeid!

31.07.2019

Aia tänava pikenduse ehitamise tõttu sulgetakse Pärnus 1. augustist kuni 1. novembrini autoliikluseks Decora poest Lai 15a majani jääv Laia tänava lõik.

Autojuhtidel, kes Laia tänava alguses asuvate majade juurde või Ringi tänavast politseimaja poole sõita ei soovi, on võimalik kasutada ümbersõitu Pika, Ringi ja Lai tänava kaudu. Decora kaupluse parkla üks sissesõit jääb avatuks, politseimaja poole jääv Port Artur 2 parkla on osaliselt suletud.

YIT Eesti ehitab novembri alguseks Pärnu kesklinnas välja Aia tänava 240 meetri pikkuse lõigu, mis hakkab ühendama Pikka ja Laia tänavat. Koos Aia tänava pikendusega tehakse Laiale tänavale ringliiklusristmik. Uus tänavalõik vähendab liikluskoormust Pärnu Keskuse ja Port Artur 2 vahel ning loob Aia tänava äärde ehitatavatele majadele juurdepääsu.

Tänavalõigu ja ringliiklusristmiku ehitamine maksab koos käibemaksuga 934 869 eurot. Tulevase Aia tänava pikenduse keskel on kahe meetri laiune tänavakividest saar, mille mõlemasse serva rajatakse 3,5 meetri laiune sõidutee, parkimiskohad ja 2,5 meetri laiune kõnnitee. Aida tänava pikenduse ning Pika ja Laia tänava ääres hakkavad paiknema jalakäijate ülekäigukohad.

Tänava ehitamine algas juuli teises pooles ja peab olema lõppenud 1. novembriks.

Liiklusskeem


Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Veebilehel kasutatakse küpsiseid