Jäta menüü vahele

tarktee logo

Muudatused liikluskorraldusesLIIKLUSKORRALDUSE TEATED

 Jälgige liikluskorraldusvahendeid!

01.06.2020

Pärnu keskranna piirkonnas on parkimine tasuline 1. juunist 31. augustini iga päev kell 10-18.

Üks tund parkimist maksab ranna piirkonnas neli eurot, ühe päeva parkimistasu on 12 eurot. Parkimispileti saab osta parkimisautomaatidest, R-Kioskitest, Pärnu külastuskeskusest. Parkimislube väljastab Pärnu Haldusteenused. Parkimise eest saab tasuda ka parkimisäpi kaudu.  

Parkimisaja algust kirjalikult või parkimiskella abil fikseerides võib ranna piirkonna avalikul tasulise parkimise alal tasuta parkida pool tundi. Tammsaare puiesteel võib parkida tasuta.

Rannapiirkonna avalikul tasulisel parkimisalal asub ka eraparklaid, kus kehtivad teised hinnad ja reeglid. Eraparklatest annavad märku vastavad tähised ja liiklusmärgid.

Pärnu kesklinnas on parkimine aastaringselt tasuline esmaspäevast reedeni kell 8-18. Laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel on kesklinnas parkimine tasuta. Parkimisaja algust kirjalikult või parkimiskella abil fikseerides võib kesklinna avalikul tasulise parkimise alal tasuta parkida tund aega ja Endla teatri ees asuval Keskväljakul kolm tundi. Silla kõrval asuvas Kalda tänava parklas on parkimine tasuta.

Pärnu kesklinna ja ranna piirkonna avalikul tasulise parkimise alal parkimiseks on Pärnu ja osavalla elanikel kõige kasulikum osta kolme kuu parkimiskaart, mis maksab 32 eurot.

Vaata lisaks: Parkimiskorraldus Pärnu avalikul parkimisalal


Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Veebilehel kasutatakse küpsiseid