kultuur.ee

Muudatused liikluskorraldusesLIIKLUSKORRALDUSE TEATED

 Jälgige liikluskorraldusvahendeid!

Pärnu linnavalitsuse pressiteade

03.07.2020


Pärnu ranna rajoonis asuva Tammsaare puiestee Kanali ja Karja tänava vahelise lõigu liikluseks avamine sõltub ilmast, lähipäevadeks prognoositakse vihmasadu ja asfalti panna ei saa.

Eile pani Viamer Grupp Tammsaare puiestee remonditaval lõigul asfaldi alumise kihi, täna asfalteeritakse kõnniteid. „Millal asfaldi ülemine kiht pannakse ja liiklus avatakse, sõltub ilmast. Praegu näitavad ilmaprognoosid vihmasadu teisipäeva-kolmapäevani,“ selgitas Pärnu linnavalitsuse teede peaspetsialist Jaak Kanniste.

Kui asfaldi ülemist kihti panema hakatakse, tehakse seda peale Kanali ja Karja tänava vahelise lõigu ka Karja ja Kooli tänava vahel, mis on praegu liikluseks avatud. Täpsest liikluse sulgemise ajast lubas ehitaja eelnevalt teada anda.

Riia maanteel võib järgmisel nädalal alata teekatte remont Rähni tänavast Haraka tänavani. Korraga freesitakse üles ja asfalteeritakse üks sõidusuund, liiklus suunatakse teisele sõidusuunale. Kui pikk lõik alates Rähni tänavast korraga ette võetakse, pole veel teada.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee


Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Veebilehel kasutatakse küpsiseid