kultuur.ee

Muudatused liikluskorraldusesLIIKLUSKORRALDUSE TEATED

 Jälgige liikluskorraldusvahendeid!

Rohu - 6.-9.07 profileerimine, tihendamine, 10.07 asfalteerimine
Männi - 9.07 profileerimine, 10.07 asfalteerimine
Saviaugu - 7.07 profileerimine ja tihendamine, 10.07 asfalteerimine
Kadri - 6.07 freesimine, 8.07 profileerimine ja tihendamine, 10.07 asfalteerimine
Tammiste tee - 6.07 freesimine, 7.-9.07 asfalteerimine
Roheline - 7.07 freesimine, 9.07 profileerimine
Vana-Sauga - 8.07 freesimine, 10.07 profileerimine
Mai 37,45, 7,11,13 - 10.07 freesimine


06.07.2020

Sel nädalal alustatakse või jätkatakse Pärnus paljude tänavate remonditöödega, Tammsaare ja Mai tänava ristmik suletakse asfalteerimiseks tõenäoliselt reedel.

Tänasest reedeni uuendatakse Rohu tänava asfaltkatet. Töid tehakse lõikude kaupa Männi tänavast Liblika tänavani. Tänasest neljapäevani valmistatakse ette teekate asfalteerimiseks, reedel toimub asfalteerimine. Tänavalõikudes, kus tööd käivad, on liiklus kinni ja ümber suunatud.

Tänasest reedeni remonditakse Aasa ja Rohu tänava vahelist Kadri tänava lõiku. Täna algas seal freesimine, kolmapäeval valmistatakse ette teekate asfalteerimiseks, reedel toimub asfalteerimine. Asfalteerimise ajal on tänavalõik suletud ja liiklus ümber suunatud.

Täna toimuvad ka Raua, Lõo ja Kulla tänava erinevate lõikude freesimistööd.

Homsest reedeni uuendatakse Rohelise ja Telliskivi tänava vahele jääva Saviaugu tänava asfaltkatet. Homme tehakse selleks ettevalmistustöid, reedel on kavas asfalteerimine. Asfalteerimise ajal on tänavalõik suletud ja liiklus ümber suunatud.

Homme ja neljapäeval remonditakse Rohelise tänava Oja ja Niine tänava vahelist lõiku. Homme on plaanis seal freesimine, neljapäeval asfalteerimistööde ettevalmistamine. Asfalteerimist sel nädalal kavas pole.

Homsest neljapäevani on kavas asfalteerida Tammiste tee Niidu tänava ja Papiniidu silla vaheline lõik. Praegu on seal avatud ainult linnast väljuv sõidusuund. Linnavalitsuse teede peaspetsialisti Jaak Kanniste sõnul teed asfalteerimise ajaks täielikult kinni ei panda, vaid asfalteeritakse algul üks ja seejärel teine sõidusuund.

Kolmapäeval tahetakse hakata asfalteerima Tammsaare puiestee Karja ja Kanali tänava vahelist lõiku, mis praegu on liikluseks suletud. Tõenäoliselt reedel suletakse sama tänava Karja ja Kooli tänava vaheline lõik, mis tähendab ka tiheda liiklusega Mai tänava ja Tammsaare puiestee ristmiku sulgemist ja bussiliikluse ümbersuunamist. Terve tänav tahetakse nädalavahetuseks, mil Pärnus on palju üritusi, liikluseks avada.

Kolmapäeval ja reedel remonditakse Vana-Sauga tänavat Laeva tänavast Vana-Sauga tänava lõpuni. Asfalteerimist seal sel nädalal kavas pole.

Männi tänaval Oja tänavast Lille tänavani on valmistatakse neljapäeval ette teekate asfalteerimiseks, asfalteerimine toimub reedel. Asfalteerimise ajal on tänav lõikude kaupa suletud ja liiklus ümber suunatud.

Reedel freesitakse ja valmistatakse ette teekate asfalteerimiseks Mai 37, 45, 7, 11 ja 13 juures asuvad kvartalisisesed teed.

Riia maanteed sel nädalal remontima ei hakata. Tõenäoliselt järgmisel nädalal alustatakse seal teekatte uuendamist Rähni tänavast Tammsaare puiesteeni. Korraga tehakse töid ainult ühel sõidusuunal, teine sõidusuund jääb liikluseks avatuks. Riia maanteed on kavas suures mahus uuendada Rähni tänavast Haraka tänavani.Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee
Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Veebilehel kasutatakse küpsiseid