kultuur.ee

Muudatused liikluskorraldusesLIIKLUSKORRALDUSE TEATED

 Jälgige liikluskorraldusvahendeid!

08.07.2020

Nädalavahetusel toimuvate rahvarohkete ürituste tõttu piiratakse Pärnu kesklinnas, ranna rajoonis ja Ülejõel liiklust.


BEACH GRIND SUVEKONTSERDID
Reedel ja laupäeval kell 19-02 toimuvad rannapargis naiste ranna parklas Eesti noorteartistide kontserdid. Neljapäeva hommikul paigaldatakse Mere puiesteele alates Remmelga ja Esplanaadi tänava ristmikust peatumist keelavad liiklusmärgid, tund enne kontserti sissesõidu keelumärgid, mis ei luba alates Suvituse tänavast ilma erilubadeta edasi sõita. Sissesõidu keeld kehtib ainult kontsertide ajal ning tund enne ja tund pärast kontserte, muul ajal peab liiklus olema avatud.

» Liikluskorraldus (Mere pst)
» Lisainfo: Sander Ilves, 512 2805


PÄRNU TRIATHLON WEEKEND 
Laupäeval ja pühapäeval toimub Niidupargis Pärnu Jõe Krossitriatlon, mille tõttu on alates laupäeva hommikust liikluseks suletud Rääma tänav ja Tammiste tee alates Tallinna maantee ristmikust kuni Papiniidu silla juures asuva liiklussõlmeni. Ehitajate teelt on võimalik sõita Tammiste poole, kuid Oja tänav ja Tammiste tee on kinni pandud.

Oja tänav alates liiklussõlmest kuni haiglani on suletud üksnes laupäeval, haigla juurde saab sisse keerata. Pühapäeval on Oja tänav avatud, võistluste tõttu on suletud Tammiste tee Niidu tänavast Papiniidu silla liiklussõlmeni.

» Liikluskorraldus (Rääma tn ja Tammiste tee)
» Ürituse vastutav isik Tair Anton, telefon 511 6675


TÄNAVAFESTIVAL WALK
Laupäeval kell 12-24 toimub südalinnas tänavaartistide festival Walk, mille ala ulatub Vee tänavast Aia tänavani ja Uus tänavalt (lisaks Steineri aed) Kuninga tänavani. Vee tänav jääb liiklusele avatuks, Uus tänaval saab sõita Steineri aiani. Pikalt tänavalt on mööda Pühavaimu tänavat võimalik sõita Malmö tänavani, Hommiku tänav on alates Rüütli tänavast suletud.

Ringi tänav on Pika tänava poolt avatud üksnes Malmö tänavani, bussijaama on võimalik sõita ja sealt välja pääseda. Aia tänav jääb liiklusele avatuks, kuid Iseseisvusväljaku juures asuvale Rüütli tänava lõigule ei ole võimalik keerata.

» Liikluskorraldus (Ringi, Rüütli, Pühavaimu, Uus tn)
» Lisainfo: Johanna Roos, 5330 6474


MULLFEST
Lõuna pool mõjutab südalinnas liikumist juba Mullfest, mis toimub laupäeval Koidula pargis ning Cafe Grand ja Pastoraat Cafe juures laupäeval alates kella 16st kuni südaööni. Ürituse tõttu on liiklus suletud Kuninga tänaval alates Hommiku ja Lõuna tänavast kuni Pühavaimu tänavani ja Lõuna tänaval Pühavaimu tänavast kuni Cafe Grand juures asuva ristmikuni.

Kel Kuninga tänava Ringi ja Hommiku tänava vahelisele lõigule asja pole, peaks juba Ringi tänavalt ehk enne Koidula parki ära keerama, sest enne Kuninga, Hommiku, Hospidali ja Lõuna tänava ristmikku on teetõke. Tänavalõik on lahti jäetud seepärast, et kinnistuomanikud ja Koidulapark Hotell Pärnu külastajad ligi pääseks. Ringi tänaval Pühavaimu ja Kuninga tänava vahel on peatumine keelatud.

» Liikluskorraldus (Kuninga, Lõuna tn)
» Lisainfo: Riina Rand, 504 5108


Südalinna liiklust hakatakse piirama laupäeva hommikul ja ajutised liiklusmärgid eemaldatakse ööl vastu pühapäeva.Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee


Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Veebilehel kasutatakse küpsiseid