kultuur.ee

Muudatused liikluskorraldusesLIIKLUSKORRALDUSE TEATED

 Jälgige liikluskorraldusvahendeid!

09.07.2020

Asfalteerimistööde tõttu suletakse Pärnus esmaspäevast kolmapäevani Tammsaare puiestee Kooli ja Karja tänava vaheline lõik, ümbersõit toimub Laine tänava, Riia maantee, Karjamaa, Karja ja Kanali tänava ning Tammsaare puiestee kaudu.

Praegu on liikluseks suletud Tammsaare puiestee Kanali ja Karja tänava vaheline lõik, kuhu on vaja panna veel pealmine asfaltkiht. Seda tehakse koos Tammsaare puiestee Karja ja Kooli tänava vahelise lõiguga, kus pärast alumise asfaltkihi paigaldamist liiklus avati.

Esialgu oli kavas mõlemad tänavalõigud asfalteerida homme, kuid asfalditehase rikke tõttu lükkusid tööd järgmisesse nädalasse. Tammsaare puiestee Kooli ja Karja tänava vahelisele lõigule jäävad Mai tänava ja Tammsaare puiestee ning Karja tänava ja Tammsaare puiestee ristmik, mille sulgemine põhjustavad sõidukijuhtidele kahtlemata ebamugavusi.

Asfalteerimistööd algavad esmaspäeval, 13. juulil kell seitse hommikul ja kestavad kolmapäeval, 15. juulil kella 23ni. Pärast seda peaks Tammsaare puiestee täies ulatuses avatama.

Sõidukijuhtidel, kes tulevad Mai tänavalt, on võimalik ümbersõiduks kasutada Laine tänavat ja Riia maanteed. Riia maanteelt pääseb Tammsaare puiesteele mööda Karjamaa, Karja ja Kanali tänavat. Samu tänavaid saab kasutada Tammsaare puiesteelt või Karja tänavalt Riia maanteele või Mai tänavale pääsemiseks.

Linnabussidel jääb esmaspäevast kolmapäevani ära Kuke peatus, selle asemel on Riia maanteel Tammsaare peatus. Neljapäevast peaks taastuma tavapärane bussiliiklus ning bussid peatuvad Tammsaare puiesteel taas hotelli Strand juures ja Kuke peatuses.


Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee


Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Veebilehel kasutatakse küpsiseid