kultuur.ee

Muudatused liikluskorraldusesLIIKLUSKORRALDUSE TEATED

 Jälgige liikluskorraldusvahendeid!

22.07.2020

Teekatet uuendatakse: Turba, Saare, Marjametsa, Peetri, Rohu, Männi, Rohelise jt tänava erinevatel lõikudel. Neist pikim on Riia maantee, kus on kavas teekatet uuendada Rähni tänavast Haraka tänavani.

Riia maanteel hakatakse homme ja ülehomme (23., 24. juulil) asfalteerima maantee Rähni tänava ja Tammsaare puiestee vahelise lõigu linna sisenevat suunda,. Tööde ajal on neljarealise tee liiklus suunatud vastassuunavööndisse.

Reedel (24. juulil) hakatakse freesima Seedri ja Ringi tänavat ühendavat Muru tänavat, mida järgmisel nädalal asfalteeritakse. Tööde ajal on tänav suletud ja ümbersõiduks on võimalik kasutada teisi ümbruskonna tänavaid.

Reedel on kavas freesida Kesklinna silla juures asuva Kalda parkla sissesõiduteed, mida järgmisel nädalal asfalteeritakse. Ehitaja TREF Nord AS on lubanud Tivolile ja sadamale juurdepääsu tagada.

Esmaspäeval (27. juulil) algab Pika tänava teekatte uuendamine Vee ja Ringi tänava vahel. Liiklust kinni ei panda, tööd toimuvad kord ühel, kord teisel tänavapoolel.

Järgmise nädala kolmapäevast  (29. juulil) on plaanis hakata uuendama Jannseni tänava teekatet Uus-Sauga tänavast Siimu sillani. Ka seal jääb liiklus avatuks, kuid on teetööde tõttu häiritud.


Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee


Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Veebilehel kasutatakse küpsiseid