kultuur.ee


Maanteameti liiklusinfo
tarktee logo

Muudatused liikluskorraldusesLIIKLUSKORRALDUSE TEATED

 Jälgige liikluskorraldusvahendeid!

18.09.2020


Seoses teisipäeval, 22. septembril Pärnu Kuninga tänava Põhikooli ees toimuva suursaadikute volikirjade üleandmise tseremooniaga on Kuninga, Aia, Karja ja Vanapargi tänava ringristmik teisipäeval kell 9-13 liikluseks suletud.

Lõuna tänavat pidi sõitjad ei saa alates Kuninga, Hospidali ja Hommiku tänava ristmikust Kuninga tänaval kooli poole keerata. Mööda Ringi tänavat sõites pole võimalik pöörata Kuninga tänaval kooli poole. Aia tänav on suletud ranna poolt alates Võimlemise tänavast ja kesklinna poolt alates Rüütli tänavast. Karja tänav on kinni ringristmiku ja Suur-Sepa tänava, Vanapargi tänav ringristmiku ja Rüütli tänava vahel.

Peatumine on keelatud Ringi tänaval Võimlemise ja Kuninga tänava vahel, Kuninga tänaval Ringi tänavast ristmikuni, Vanapargi tänaval Rüütli tänavast ristmikuni, Karja tänaval Suur-Sepa tänavast ristmikuni ja Aia tänaval Võimlemise tänavast ristmikuni.

Linnabusside graafik ei muutu, bussid lastakse ringristmikult läbi. Samuti võivad jalakäijad liikluseks suletud tänavalõikudel liikuda, piiratud on üksnes kindel ala kooli ees.

Liiklusskeem

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee

 


Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Veebilehel kasutatakse küpsiseid