Teenistujatega suhtlemine seoses koroonaviiruse levikuga

 Ametiruumidesse sissepääs suletud
Teenistujatega palume suhelda telefoni või kirja teel, võimalusel kasutada elektroonilisi kanaleid
 Kui kohtumine teenistujaga on vältimatu, tuleb vastuvõtt eelnevalt kokku leppida! 
 Detailplaneeringutega saab tutvuda ainult eelneval kokkuleppel
• Seadusest tulenevalt ei ole võimalik abiellumisavaldusi ja abielu lahutamise ning isikukoodide taotlemise avaldusi esitada digitaalselt allkirjastatult e-posti teel. Selleks tuleb broneerida aeg ametniku juures.
 Kohtumisel tuleb kanda maski (maskid saadaval kohapeal)
• Jälgi ka koroonakriisi infolehte kriis.ee

PRESSITEATED, UUDISED

06.02.2020

Pärnu linnavolikogu otsustas anda linna vapimärgi Kai Esnale, Jane Metsale, Janus Metsale ja Hillar Talvikule, kelle aastatepikkune tegevus on positiivselt mõjutanud Pärnu arengut ja mainet.

Õpetaja ja võimlemistreener Kai Esna saab vapimärgi nr 105 võimlemistraditsioonide pikaajalise ja pühendunud eestvedamise ning hoidmise eest koolijuhina ja treenerina. Esna on võimlemisega seotud 50 aastat, olles üle 20 aasta võimlemisklubi Rüht peatreeneriks. 2013. aastal loodi võimlemisklubi Rüht võimlemiskool, kus lapsed saavad õppida esimesi võimlemissamme ning kõige võimekamad õpilased tegeleda tulemuslikult võistlusspordiga ja esindada Eestit rahvusvahelistel võistlustel. Eelmisel aastal tunnustati Esnat Pärnu Aasta Terviseedendaja tiitliga.

Põhja-Pärnumaa vallavanemale Jane Metsale antakse vapimärk nr 106 aastatepikkuse aktiivse panuse eest Pärnu linna arengusse ja ühiskondlikku ellu. 1989. aastal valiti Mets esimest korda Pärnu linnavolikogu liikmeks. Pärast seda on ta kas linnavolikogu liikmena või abilinnapeana kogu aeg Pärnu arengut kujundanud. Mets on Lions Club Pärnu Koidula asutajaliige ja aastatel 2002-2003 selle president.

Ettevõtja Janus Metsat tunnustati vapimärgiga nr 107 ettevõtluskeskkonna arendamise ning spordi- ja kultuurielu edendamise eest. Metsa asutas koos pereliikmetega 1991. aastal ehitusettevõtte SA.MET, mis on enam kui veerand sajandi pikkuse tegutsemise jooksul olnud paljudele usaldusväärseks partneriks. Ta on toetanud Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu, Rõõmsate Laste Festivali, erinevaid tenniseturniire, Pärnu Tennisekeskust ja Reiu-Raeküla spordiradade arendamist ning pannud koos teiste pereringi kuuluvate ettevõtte omanikega aluse kahele startup ettevõttele.

Ingerisoomlaste kultuuriseltsi eestvedajat, linnavolikogu aseesimeest Hillar Talvikut tunnustati vapimärgiga nr 108 aastatepikkuse aktiivse panuse eest Pärnu linna arengusse ja kultuuriellu. Talvik on 23 aastat olnud linnavolikogu liige, laulnud pikka aega Mihkel Lüdigi nimelises Pärnu Meeskooris ja juhtinud alates 1994. aastast Pärnu Ingerisoomlaste Kultuuriseltsi.

Vapimärgid antakse üle 23. veebruaril Eesti Vabariigi 102. aastapäeva tähistamise kontsertaktusel Pärnu Kontserdimajas.


Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee


Koroonaviiruse levikuga seotud teated

YP2035ideekorje koduka banner

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E–N 8–17, R 8–16

Veebilehel kasutatakse küpsiseid