05.03.2020
Sel pühapäeval, 8. märtsil algab Pärnu spaanädal. Varakevadises suvepealinnas ootab veemõnude nautijaid 17 000 ruutmeetrit kaasaegset spaapinda ühes 39 erineva sauna, 17 basseini ja 17 mullivanniga. Viiendat korda toimuvaks spaanädalaks koostasid seitse Pärnu spaad spetsiaalsed pakkumised, mille seas jagub puhke- ja lõõgastusvõimalusi igale maitsele.
Spaanädalal löövad kaasa ka mitmed kohalikud spordiklubid näidistreeningutega ning osaleb ka Pernova loodusmaja, mis muutub seitsmeks päevaks rohelist meelelahutust pakkuvaks loodusspaaks. Teemanädala pakkumiste ja ürituste kohta leiab rohkem infot spaanädala kodulehelt.
Spaanädalale paneb punkti pühapäeval, 15. märtsil toimuv jalutuskäik loodusesse. Kõnniretk viib huvilised Pernova loodusmaja loodusainete õpetaja Mari Sisaski saatel Pärnu rannaniidu matkarajale. Ettevõtmise kohta leiab rohkem infot Facebookist.
Spaanädalat korraldavad Pärnu linnavalitsus ja Pärnu ettevõtted aastast 2016. Ettevõtmise eesmärgiks on suurendada madalhoojal Pärnu külastatavust ning innustada kohalikke inimesi külastama kodulinna spaasid, toitlustuskohti ja spordiklubisid.
Seekordne Pärnu spaanädal toimub 8.-15. märtsini.
Anu Villmann
Pärnu linnavalitsuse kommunikatsioonispetsialist
444 8225, 5322 9069
anu.villmann[at]parnu.ee
PRESSITEATED, UUDISED
Naistepäeval algav Pärnu spaanädal turgutab nii keha kui vaimu
Koroonaviiruse levikuga seotud teated
Tõstamaa osavallakeskusSadama tee 2 |
Audru osavallakeskusPärna allee 7 |
Paikuse osavallakeskusPärnade pst 11 |
Pärnu linnavalitsusSuur-Sepa 16 |