PRESSITEATED, UUDISED

25.05.2020

Pärnu linnavalitsus otsustas anda Aasta õpilane 2020 nimetuse Mai kooli õpilasele Martin Eierile ja Koidula gümnaasiumi õpilasele Andres Alumetsale, mõlemat premeeritakse 300 euroga.

Aasta huvitegevuse parim 2020 nimetus ja 200 euro suurune preemia määrati Jõõpre Kooli õpilasele Andrias Sepale ja Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi õpilasele Jasmiin Üprausile.

Aasta aktiivsed noored 2020 on Joonas Leemet Rääma Põhikoolist ja Andra-Helena Toomet Koidula gümnaasiumist. Neidki premeeritakse 200 euroga.

Aasta edeneja 2020 nimetus ja 200 euro suurune preemia omistati Hendrik Püidele Ülejõe põhikoolist ja Britt Rondole ühisgümnaasiumist.

Linnavalitsus määras rahvusvahelistel aineolümpiaadidel ja uurimis- või teadustöö konkurssidel edukalt esinemise eest 300 eurose preemia Andres Alumetsale Koidula gümnaasiumist, 200 eurose preemia Henriete Toomlaidile Koidula gümnaasiumist ning 100 eurose preemia Mai kooli õpilastele Jörgen Kingole, Marta-Pauliine Mihkelsonile, Germo Gornovile ja Mattias Ponnile.

Linnavalitsus määras 100 eurose preemia kõigile teistele kandidaatidele. Nendeks olid Angelika Tammik Ülejõe põhikoolist, Helin Maria Unt Kuninga tänava põhikoolist, Jessica Turk Raeküla koolist, Kaisa Talts Sütevaka humanitaargümnaasiumist, Rauno Väljas Lindi lasteaed-algkoolist, Riin Annusvere Paikuse põhikoolist, Silver Slinko Vanalinna põhikoolist, Berit Penu ühisgümnaasiumist, Kätlin Kits Sütevaka humanitaargümnaasiumist, Andrias Sepp Jõõpre koolist, Annika Absalon Studio Happy Dancers tantsu- ja spordikoolist, Liise Väliste Kuninga tänava põhikoolist, Liisi Lembit Vanalinna põhikoolist, Lisete Toompalu Lindi lasteaed-algkoolist, Stephan Lebedev Ülejõe põhikoolist, Mia Orm Sütevaka humanitaargümnaasiumist, Jörgen-Matthias Talviku ühisgümnaasiumist, Andria Lubja Jõõpre koolist, Jesper Jegorov Paikuse põhikoolist, Karl-Martin Leppnurm Raeküla koolist, Katriin Saarep Mai koolist, Kädi Kull MTÜ Pärnu Noorte Vabaajakeskusest, Lene Sepandi Vanalinna põhikoolist, Lisete Kütt Ülejõe põhikoolist, Triine Kose Pärnu linna noortekogust, Johanna Roos ühisgümnaasiumist, Laura Lelov Sütevaka humanitaargümnaasiumist, Erasmus Vahemäe Lindi lasteaed-algkoolist, Hendrik Püide Ülejõe Põhikoolist, Maksimillian Shklyar Tammsaare koolist, Mathias Villota Kuninga tänava põhikoolist ja Britt Rondo ühisgümnaasiumist.

Aasta õpilasi, aasta huvitegevuse parimaid, aasta aktiivseid noori ja aasta edenejaid tunnustatakse lisaks aunimetusele ja preemiale linnapea tänukirjaga. Tänukirjad ja tunnustused antakse üle teisipäeval kell 14 Pärnu linnavalitsuse saalis.


Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee



Tõstamaa osavalla teated ja uudised


Audru osavalla teated ja uudised


Paikuse osavalla teated ja uudised

AK b2nner kodukale3
Tõstamaa osavallakeskus

Sadama tee 2
88101 Tõstamaa alevik, Pärnu linn
444 8161
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Avatud: E-N 8.00-17.00, R 8.00-16.00

Pärnu linnavalitsus

Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad
Nädala eelinfo
Istungite päevakorrad ja ülevaated

Audru osavallakeskus

Pärna allee 7
88301 Audru alevik, Pärnu linn
444 8171
linnavalitsus[at]parnu.ee

Osavalla info ja kontaktid 
Avatud: E-N 8.00-17.00, R 8.00-16.00

Paikuse osavallakeskus

Pärnade pst 11
86602 Paikuse alev, Pärnu linn
444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid ja vastuvõtuajad 
Avatud: E-N 8.00-17.00, R 8.00-16.00

Veebilehel kasutatakse küpsiseid