Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pikk 18, 80089 Pärnu
Vastuvõtt: tööpäeviti 8.00-16.30 (eelneval kokkuleppel)
Kontaktid

Piirkonnavanem: Karin Uibo, 444 6618, 5331 2038, karin.uibo[at]politsei.ee

Kesklinna piirkond
» Anni Pallas, anni.pallas[at]politsei.ee, 444 6676, 5914 1282
» Kesklinna sillast vasakule Pärnu jõe äärne maa-ala ning Pärnu lahe äärne maa-ala kuni Tervise Paradiisini, sealt mööda Kanali tänavat A.H. Tammsaareni, mööda A.H Tammsaaret Riia mnt ristmikuni kõik paaris numbriga majad (jäävad kesklinna poole). Riia mnt. mööda tagasi kesklinna poole, kuni Liiva tn ristmikuni, kõik paaritute numbritega majad (jäävad mere poole). Mööda Liiva tänavat Pärnu jõeni, Liiva tänaval paaritute numbritega majad ja Liiva 44. Pärnu jõe äärne maa-alaga kuni kesklinna sillani.

Mai/Papiniidu piirkond
» Kristel Jürgens, kristel.jürgens[at]politsei.ee, 444 6563, 5855 9356
» Papiniidu tänava paaritud majanumbrid alates Pärnu jõest kuni Pärnu laheni, mööda Pärnu lahe kallast kuni Kanali tn-ni ja Kanali tn-lt kuni Tammsaare pst-ni hõlmates Riia mnt majad numbritega 61-169. Pärnu jõeäärne piirkond Papiniidu tn-st kuni Liiva tn-ni Riia mnt majad numbritega 72-106a.

Ülejõe ja Vana-Pärnu piirkond
» Reelika Kivi, reelika.kivi[at]politsei.ee, 444 6548, 5389 7132
» Ülejõe ja Vana-Pärnu piirkond alates Tallinna mnt paarisarvulised majad kuni Audru osavalla ja sealt edasi Pärnu jõeni ning merepiirini.

Rääma piirkond
» Erik Rand, erik.rand[at]politsei.ee, 444 6463, 5323 1473
» Tori valla, Sauga aleviga külgnevas linnaosas Rääma piirkonnas, piirnedes ühest küljest Pärnu jõega lõunas ja Tallinna maanteest Niidupargi-poolses linnaosas. Linnapiir on idas Tammistega, mis jääb Tori valla territooriumile ja Põhjas Saugaga.

Papiniidu-Raeküla ja Paikuse osavalla piirkond
» Ragnar Randviir, ragnar.randviir[at]politsei.ee, 444 6469
» Pärnu linnas piirneb Tahkuranna osavallaga külgnevas linnaosas, hõlmates maa-ala Papiniidu tänavast linna piirini ning Pärnu lahe rannarajoonist linna piirini Reiu jõe suubumise kohas Pärnu jõkke; Mai 24, 28, 34, 38, Maleva, Marjametsa tee, Meelise, Merimetsa , Metsa paaritud 19 - lõpuni, paaris 28 – lõpuni, Riia mnt paaritud 171 - lõpuni, paaris 108 – lõpuni.

Audru ja Tõstamaa osavalla ning Kihnu valla piirkond
» Signe Laasi, signe.laasi[at]politsei.ee, 612 3540, 5301 7467
» Audru osavald: Lavassaare alev, Audru alevik, Ahaste küla, Aruvälja küla, Eassalu küla, Jõõpre küla, Kabriste küla, Kihlepa küla, Kõima küla, Kärbu küla, Lemmetsa küla, Liiva küla, Lindi küla, liu küla, Malda küla, Marksa küla, Oara küla, Papsaare küla, Põhara küla, Põldeotsa küla, Ridalepa küla, Saari küla, Saulepa küla, Soeva küla, Soomra küla, Tuuraste küla, Valgeranna küla.
» Tõstamaa osavald: Tõstamaa alevik, Värati küla, Lõuka küla, Ermistu küla, Tõlli küla, Kastna küla, Rammuka küla, Ranniku küla, Seliste küla, Päraküla küla, Pootsi küla, Peerni küla, Lao küla, Kõpu küla, Kavaru küla, Manija küla, Tõhela küla, Männikuste küla, Kiraste küla, Alu küla    
» Kihnu vald: Kihnu valla haldusterritoorium      

Pärnu konstaablijaoskonna noorsoopolitseinikud:
- Kaire Kukk, 444 6628, 5341 4654, kaire.kukk[at]politsei.ee
- Kelly Nurk, 444 6654, 5912 5716, kelly.nurk[at]politsei.ee
- Piret Aas, 444 6532, 5308 2703, piret.aas[at]politsei.ee
- Tagni Koppel, 444 6455, 5308 8974, tagni.koppel[at]politsei.ee
- Merilin Allikvee, 444 6467, 5305 9966, merilin.allikvee[at]politsei.ee
- Keiju Püvi, keiju.pyvi[at]politsei.ee, 444 6657, 5332 9042
Noosoopolitseinike koolide jaotus

Hädaabi
Politsei hädaabinumber 112 (ööpäevaringne) ja kliendiinfo 612 3000
Hädaabinumbrile 112 helistage siis, kui vajate politseilt kiiret abi ja tahate teatada korrarikkumistest, kuriteost või liiklusõnnetusest. NB! Kõik hädaabinumbrile saabunud kõned salvestatakse.

Hädaabinumbrile helistades:
- teatage võimalikult kiiresti ja selgelt, mis on juhtunud, kus see juhtus ning kes helistab;
- jääge rahulikuks ja vastake esitatud lisaküsimustele;
- jätke meelde ja andke operaatorile edasi sündmusega seotud isikute (mees/naine, eeldatav vanus, kasv, riietuse kirjeldus), sõidukite (reg number, mark, värvus) ja muude asjaolude võimalikult täpne kirjeldus;
- ärge lõpetage kõnet enne, kui operaator annab selleks loa.

Veebilehel kasutatakse küpsiseid