Jäta menüü vahele

• Komisjonid on volikogu nõuandvad organid, kus arutatakse õigusaktide eelnõusid ja muid volikogu menetluses olevaid küsimusi
• Volikogu võib moodustada alatisi ja ajutisi komisjone. Alatised komisjonid moodustatakse valdkondade kaupa volikogu tegevuse kavandamiseks ja korraldamiseks, volikogule ja linnavalitsusele arvamuse esitamiseks, samuti volikogu õigusaktide eelnõude ja muude küsimuste volikogu istungitel arutamise ettevalmistamiseks ning muude omavalitsust puudutavate küsimuste arutamiseks.
• Ajutisi komisjone moodustatakse teatud probleemi, küsimuse või situatsiooni lahendamiseks. 
• Komisjoni töövorm on koosolek, mis toimub reeglina üks kord kuus


Volikogu 2. koosseisu komisjonid

(al 10.11.2021)
Moodustatud on seitse alalist komisjoni: haridus- ja kultuurikomisjon, majanduskomisjon, noortekogu komisjon, piirkondliku arengu komisjon, planeeringukomisjon, sotsiaalkomisjon ja revisjonikomisjon. Ajutisi komisjone on üks - elanikkonnakaitse komisjon.

Volikogu komisjonide koosseisude kinnitamine (Pärnu linnavolikogu 22.11.2021 otsus nr 47)
Volikogu alatiste komisjonide esimeeste ja aseesimeeste ning revisjonikomisjoni liikme valimine (Pärnu linnavolikogu 22.11.2021 otsus nr 46)
• Volikogu alatiste komisjonide moodustamine (Pärnu linnavolikogu 22.11.2021 otsus nr 45)
 Elanikkonnakaitse komisjoni moodustamine (Pärnu linnavolikogu 17.11.2022 otsus nr 72)

Koosolekute päevakorrad ja eelnõud

haridus- ja kultuurikomisjon 
majanduskomisjon
planeeringukomisjon
sotsiaalkomisjon
noortekogu komisjon
piirkondliku arengu komisjon
revisjonikomisjon
elanikkonnakaitse komisjon

Koosolekutest osavõtt

Komisjonide koosolekutest osavõtud



Haridus- ja kultuurikomisjon

Esimees: Ela Tomson
Aseesimees: Avo Keel
Liikmed: Jüri Lebedev, Jane Mets, Tarmo Tõnismann, Elmo Joa, Jaana Junson, Anne Kaare, Daisi Sprenk, Johan Kärp, Mari Suurväli, Margit Sooniste, Robert Kiviselg, Sven Sildnik, Jekaterina Maasikas, Meeli Pärna, Varje Tipp

• Koosolekuprotokollid
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021 ; 2022 ; 2023


Majanduskomisjon

Esimees: Enn Raadik
Aseesimees: Valmar Veste
Liikmed: Jüri Lebedev, Kristel Voltenberg, Toomas Aaviste, Svetlana Andrejeva, Jüri Kirss, Edmond Penu, Siimo Lopsik, Edgar Maier, Siim Suursild, Aare Arva, Sander Kilk, Teet Kurs, Väino Linde, Taimi Vilgas, Arvi Karotam

• Koosolekuprotokollid
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021 ; 20222023


Planeeringukomisjon

Esimees: Jaana Junson
Aseesimees: Rain Jung
Liikmed: Toomas Rapp, Tarvi Markson, Väino Linde, Enn Saard, Väino Hallikmägi, Hillar Talvik, Indrek Alekõrs, Johan Kärp, Peeter Prisk, Andres Sooniste, Priit Sutt, Enn Raadik, Teet Kurs, Arvi Karotam, Hanno Harjus

Koosolekuprotokollid
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021 ; 2022 ; 2023


Sotsiaalkomisjon

Esimees: Vahur Mäe
Aseesimees: Helle Kullerkupp
Liikmed: Elmo Joa, Kaja Martinson, Jaanus Mäe, Vladimir Zemljannikov, Anne Betker, Laura Kiviselg, Angelika Sild, Anne Sepping, Valmar Veste, Marek Melnits, Iivi Kallaste, Ela Tomson, Aime Nikopensius, Andrus Kärpuk, Kätlin Isakar

• Koosolekuprotokollid
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021 ; 2022 ; 2023


Noortekogu komisjon

Esimees: Laura Kiviselg
Aseesimees: Siimo Lopsik
Liikmed: Tristan Eriste, Lene Sepandi, Jüri Kirss, Erik Naissaar, Avo Keel, Emely Karhu, Tarmo Vanamõisa, Sven Sildnik, Märtin Muhu, Pille-Riin Kahro, Mati Sutt, Hevelin Antsmäe, Eino Ojandu, Kaja Martinson

• Koosolekuprotokollid
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021 ; 2022 ; 2023


Piirkondliku arengu komisjon

Esimees: Mati Sutt
Aseesimees: Hillar Talvik
Liikmed: Ardo Aasa, Jüri Vlassov, Andrus Kärpuk, Eino Ojandu, Jana Kivi, Kuno Erkmann, Edmond Penu, Robert Kiviselg, Priit Sutt, Kristel Voltenberg, Heldur Paulson, Sirje Suurevälja, Edgar Maier, Tarvi Markson, Olav Karulin

• Koosolekuprotokollid
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2022 ; 2023


Revisjonikomisjon

Esimees: Siimo Lopsik
Aseesimees: Priit Sutt
Liikmed: Olav Karulin

• Koosolekuprotokollid
Komisjoni tööplaan 2023–2024
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020/2021 ; 2022 ; 2023


Elanikkonnakaitse komisjon

Esimees: Rain Jung
Aseesimees Hillar Talvik
Liikmed: Teet Kurs, Valmar Veste, Andrus Kärpuk, Urmo Kesküla, Valter Parve, Raido Keskküla, Eiko Tammist, Toomas Kuuda

Koosolekuprotokollid


Volikogu 1. koosseisu komisjonid

(2017–2021)
Pärnu linnavolikogu 1. koosseisus oli moodustatud seitse komisjoni: haridus- ja kultuurikomisjon, majanduskomisjon, planeeringukomisjon, sotsiaalkomisjon, noortekogu komisjon, revisjonikomisjon ja piirkondliku arengu komisjon. 

Vaata lähemalt: 1. koosseisu komisjonid 


1. koosseisu komisjonid (2017–2021)

Pärnu linnavolikogu 1. koosseisus oli moodustatud seitse komisjoni: haridus- ja kultuurikomisjon, majanduskomisjon, planeeringukomisjon, sotsiaalkomisjon, noortekogu komisjon, revisjonikomisjon ja piirkondliku arengu komisjon.


Haridus- ja kultuurikomisjon

Esimees: Külli Pärtelson, aseesimees: Jüri Lebedev 
Liikmed: Tatjana Gussarova, Arvo Tali, Elmo Joa, Jaana Junson, Daisi Sprenk, Anne Kaare, Mati Sutt, Kai Oraste, Margit Sooniste, Ado Kirsi, Siimo Lopsik, Agnes Pulk, Jane Mets, Urve Krause, Meeli Pärna, Tarmo Tõnismann, Robert Kiviselg, Avo Keel

• Koosolekuprotokollid 2018–2021 ; 2017
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021


Majanduskomisjon

Esimees: Arvo Reedik, aseesimees: Aare Arva
Liikmed: Anne Betker,  Ivi Altmäe, Jaan Krinal, Helle Kullerkupp, Arvi Karotam, Imre Bauman, Toomas Kivimägi, Toomas Rõhu, Jane Mets,  Eno-Jüri Laarmann, Teet Kurs, Eino Ojandu, Toomas Aaviste, Ago Altjõe, Vladimir Zemljannikov, Tarvi Markson, Irina Talviste, Veiko Trink

• Koosolekuprotokollid 2018–2021 ; 2017
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021


Planeeringukomisjon

Esimees: Raido Ilp, aseesimees: Enn Raadik
Liikmed: Jüri Lebedev, Tiiu Pärn, Enn Saard, Taimi Vilgas, Aare Arva, Edmond Penu, Hanno Vimberg, Arvo Reedik, Hillar Talvik, Margit Kõrts, Erika Sonntak, Rain Jung, Eino Ojandu, Peeter Prisk, Eero Rändla, Ats Rääk, Mark Soosaar, Heldur Paulson, Rainer Aavik, Tarvi Markson

• Koosolekuprotokollid 2018–2021 ; 2017
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021


Sotsiaalkomisjon

Esimees: Vahur Mäe, aseesimees: Helle Kullerkupp
Liikmed: Kaja Martinson, Jaanus Mäe, Tatjana Gussarova, Anne Betker, Siivi Teinfeldt, Ardo Aasa, Kalli Mägar, Mari Suurväli, Heldur Paulson, Iivi Kallaste, Margit Seppik, Riido Villup, Riho Alliksoo, Kalev Kaljuste, Jaanus Põldmaa, Toomas Mihkelson, Irina Talviste

• Koosolekuprotokollid 2018–2021 ; 2017 
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021


Noortekogu komisjon

Esimees: Siimo Lopsik, aseesimees: Laura Kiviselg
Liikmed: Kristjan Puusild, Karoliine Kask, Margo Märtsoo, Jaanus Põldmaa, Jüri Kirss, Kaidi Suviste, Külli Pärtelson, Jaana Junson, Elmo Joa,  Triin Mäger, Avo Keel, Kai Oraste, Eerik Hannus, Richard Karro, Raido Ilp, Triine Kose

• Koosolekuprotokollid 2018–2021 ; 2017
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021


Revisjonikomisjon

Esimees: Rain Jung, aseesimees: Siim Suursild
Liikmed: Eino-Jüri Laarmann

• Koosolekuprotokollid 2018–2021 ; 2017 
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020


Piirkondliku arengu komisjon

Esimees: Edmond Penu, aseesimees: Mati Sutt
Liikmed: Rain Jung, Eero Rändla, Erik Reinhold, Enn Raadik, Andrus Kärpuk, Ents Ojasoo, Hillar Talvik, Merike Tuhkanen, Lembit Peetri, Eino-Jüri Laarmann, Teet Kurs, Enn Rähn, Mercedes Merimaa, Vladimir Zemljannikov, Siim Suursild, Imre Baumann, Toomas Rõhu, Marika Valter, Krista Nõmm

• 2018–2021 ; Koosolekuprotokollid (2017)
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020

Alamkategooriaid

Veebilehel kasutatakse küpsiseid