Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Innovatsioonikonkurss 2023

Pärnu linn koostöös teadus- ja ärilinnakuga Tehnopol viib esmakordselt ellu innovatsioonikonkurssi, mille eesmärgiks on toetada tarkade lahenduste jõudmist Pärnu linnakeskkonda. 

Konkursi eesmärgiks on toetada ettevõtteid, mis muudavad Pärnu linnaruumi kaasaegsemaks, inimsõbralikumaks ja kestlikumaks – luues selleks kas täiesti uusi lahendusi või pakkudes edasiarendust olemasolevatele toodetele ja teenustele.

Ettevõtted saavad oma nutikate ideede Pärnus realiseerimiseks kokku kuni 63 000 eurot. Lisaks rahalisele toetusele panustab linn lahendustesse nii kontaktide, infrastruktuuri kui testkeskkonna pakkumisega. Innovatsioonikonkursile esitatud lahenduste pakkujad on oodatud kõikjalt üle Eesti.  

Innovatsioonifondist toetatakse kuni kuute tiimi, maksimaalne toetus ettevõtte kohta on 20 000 eurot. Projekt peaks olema seotud targa linna lahendustega ning võiks hõlmata näiteks liikluse optimeerimist, energiatõhusust, jäätmete käitlemist jne. 

Kui sul on põnev idee, kuidas uudsete targa linna lahendustega edendada elu Pärnus, muutes linnakeskkonda sõbralikumaks, saada oma idee Pärnu innovatioonikonkursile hiljemalt 13. novembril 2023!

Täpsem info ja ideede esitamineArenguosakond
Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8205
linnavalitsus[at]parnu.ee

Kontaktid

Veebilehel kasutatakse küpsiseid