Jäta menüü vahele

Konkursi eesmärgiks on väärtustada linnakodanike tööd oma koduümbruse kaunimaks muutmisel. 

Konkursile esitatud kodude hulgast valitakse välja neli väikeelamut igast linnaosast (Raeküla, kesklinn, Ülejõe, Vana- Pärnu) ja igast osavallast (Audru, Paikuse, Tõstamaa). Lisaks valitakse üks parima heakorrastusega korruselamu ja üks parima heakorrastusega teenindusettevõte. Kaunis kodu 2021

Pärnu linnavalitsus kutsub pärnakaid ja linnakülalisi märkama Pärnu keskuslinnas ja osavaldades ilusaid hästi hooldatud aedu, hooneid ja hoove ning esitama neid konkursile „Kaunis kodu“.

Iseenda või naabri kenast kodust ja aiast saab anda teada 1. augustini
» Selleks palume saata e-kirja Pärnu linnaaednikule Anu Nurmesalule meiliaadressil anu.nurmesalu[at]parnu.ee.
» Kirja tuleks panna kauni kodu täpne aadress ning võimalusel ka pererahva nimi ja ühe pereliikme telefoninumber ja/või meiliaadress.

Konkursikomisjon valib igast Pärnu linnaosast välja neli kaunist väikeelamut (Raeküla, kesklinn, Ülejõe, Vana- Pärnu) ning Paikuse osavallast ühe ja Audru-Tõstamaa osavallast (need kaks osavalda on konkursil ühe piirkonnana) ühe kauni väikeelamu.

Lisaks valitakse üks parima heakorrastusega korruselamu ja üks parima heakorrastusega teenindusettevõte. Parimate valimisel lähtub komisjon haljastuse tervikilmest, hinnates haljastuse kokkusobimist elamu, piirde ja tänavailmega.

 

Linnaaednik
Anu Nurmesalu
Suur-Sepa 16, kab 218
444 8306
anu.nurmesalu[at]parnu.ee

Veebilehel kasutatakse küpsiseid