Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pärnu linna esindussportlane 2023
Jetisport


Olen sündinud, kasvanud ja treeninud terve oma elu Pärnu linnas ning tegelenud erinevate spordialadega, mille hulgas nii iluvõimlemine, tennis kui ujumine. Pärnu on mulle väga südamelähedane, ka tänapäeval esindan ma tiitlivõistlustel oma Pärnu koduklubi Team64.

Oma suurimaks saavutuseks pean ma Eestile ajaloolist 2022. aasta maailmameistri tiitlit. Möödunud aasta tõi endaga kaasa ka maailma reitingutabeli esinumbri koha ja Euroopa meistrivõistluste hõbeda Ski Ladies GP1 klassis (võimsaim võistlusklass naistele, võrdne F1-ga). Lisaks eelnevale olen aastatel 2018-2021 võitnud kokku 10 tiitlivõistluste medalit, seal hulgas Euroopa meistritiitli ning olnud kolmel korral nomineeritud aasta parima naissportlase kategoorias.

Minu 2023. aasta võistlushooaja eesmärgid on esmakordselt ajaloos tulla kuldmedalile nii EM kui ka MM sarjas. Lisaks võita maailmameistritiitel slaalomsõidus. Sügavam eesmärk on innustada noori tüdrukuid-poisse tegelema tippspordiga, täitma oma unistusi ja julgema proovida uusi asju, seda kõike läbi inspireeriva sotsiaalmeedia, koostööde ning Eesti meedia.

Jasmiini sotsiaalmeedia kanalid

Foto: Itaalia GP, MM 2. etapp 2022, kuldmedal
Foto autor: Arek Reijs

Jasmiin Üpraus 2022

Veebilehel kasutatakse küpsiseid