Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pärnu linna elanikel võimalik osta turuhinnast odavamalt biolagunevate jäätmete konteinereid ja biolagunevate jäätmete kiirkompostreid. Kogused on piiratud, ostusoove võetakse vastu kuni kõik on müüdud.

Biojäätmete konteinerite müük korteriühistutele
Kontenereid müüakse kolme kuni 16 korteriga korteriühistutele, kelle hallata on Pärnu linna haldusterritooriumi tiheasustusalal või tihedalt asustatud hoonestatud alal hoonestatud kinnistu, mis on liitunud Pärnu linna korraldatud olmejäätmeveoga ja mille aadressil elab rahvastikuregistri andmetel alaliselt vähemalt üks inimene. 

• Konteineri müük korteriühistule 
• 140liitrise konteineri soetushind oli 81,48 eurot, millest ostja peab omaosalusena tasuma 21,18

Biolagunevate jäätmete kiirkompostrite müük eraisikutele on lõppenud, kõik kompostrid müüdud
Ostetud inventari peab kasutama sihtotstarbeliselt ja nõuetekohaselt taotluses märgitud kinnistul vähemalt kolm aastat alates lepingu sõlmimisest ja inventari üleandmisest. Kui taotleja kolmeaastase perioodi jooksul kinnisvara võõrandab ja kohustust justkui enam täita ei saa, tuleb tal inventar ja sellega seotud kohustused uuele omanikule üle anda.

Vaata lisaksKöögi- ja sööklajäätmete kompostimisest teatamine


Lisainfo:
Kadri Kõresaar
Pärnu linnavalitsuse keskkonna ja heakorra peaspetsialist
5853 9958
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid