esmaspäev, 25. mai
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 13.00 restaureerimistoetuste komisjon
kell 13.00 sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu PÜTK-i korraldataval sotsiaaltranspordi infovahetuspäeval
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
kell 18.00 linnavalitsuse liikmed kohtuvad Raeküla Vanakooli Keskuses Raeküla rahvaga

teisipäev, 26. mai
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 09.00 arhitektide nõupidamine
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägivad linna noortekogu juhatuse liikmed Andra-Helena Toomet ja Laura Lelov Pärnu noorte seas läbi viidud küsitlustest
kell 13.30 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 14.00 õpilaspreemiate üleandmine. Sündmusest tehakse otseülekanne Pärnu linna Facebooki lehel ja Pärnu Postimehe digilehes
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 15.00 Tõstamaa osavallakogu koosolek

kolmapäev, 27. mai
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 10.00 arenguteenistuse töötajad EASi turismiarenduskeskusega e-koosolekul
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 15.00 linnapea Romek Kosenkranius, abilinnapea Rainer Aavik ja arenguteenistuse spetsialistid ettevõtjate ümarlaual
kell 15.00 Paikuse osavallakogu koosolek
kell 15.00 Audru osavallakogu koosolek

neljapäev, 28. mai
kell 12.00 linnavolikogu istung (päevakord)

reede, 29. mai
Linnavalitsus ja osavallakeskused on avatud kella 15ni
kell 10.00 hoolekandekomisjon


esmaspäev, 18. mai
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
kell 15.00 volikogu planeerimiskomisjon
kell 16.00 kultuuri- ja sporditeenistuse juhataja Andrus Haugas SA Pärnu Muuseumi nõukogu koosolekul

teisipäev, 19. mai
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 09.00 arhitektide nõupidamine
kell 09.00 spordiprojektide ekspertkomisjon
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib Pärnu kunstide maja direktor Kristel Kallau sügisel tööd alustavast Pärnu kunstide koolist
kell 13.00 suvelaagrite komisjon
kell 13.30 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 15.00 volikogu majanduskomisjon

kolmapäev, 20. mai
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 10.00 arenguteenistuse töötajad EASi turismiarenduskeskusega e-koosolekul
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 15.00 volikogu sotsiaalkomisjon

neljapäev, 21. mai
kell 08.00 abilinnapea Rainer Aavik ja arenguteenistuse töötajad tutvumisreisil Romantilise Rannateel
kell 08.30 kultuuriprojektide ekspertkomisjon
kell 16.00 koalitsiooninõukogu


esmaspäev, 11. mai
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 12. mai
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 09.00 arhitektide nõupidamine
kell 10.00 lasteaiadirektorite ümarlaud
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib abilinnapea Varje Tipp Pärnu haridusasutuste tegevusest maikuu teises pooles ja suvel
kell 13.00 abilinnapea Varje Tipp Pärnu hariduse ja noortevaldkonna strateegia arutelul
kell 13.30 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek

kolmapäev, 13. mai
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 10.00 linnapea Romek Kosenkranius SA Pärnu Haigla nõukogu virtuaalkoosolekul
kell 10.00 abilinnapea Varje Tipp ja sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu Pärnu hariduse ja noortevaldkonna strateegia arutelul
kell 10.00 arenguteenistuse töötajad EASi turismiarenduskeskusega e-koosolekul
kell 15.00 linnapea Romek Kosenkranius Academia Pernaviensise mõttekoja arutelul
kell 15.00 volikogu piirkondliku arengu komisjon

neljapäev, 14. mai
kell 15.30 volikogu haridus- ja kultuurikomisjon

reede, 15.mai
kell 09.00 abilinna Rainer Aavik ja arenguteenistuse töötajad turismiteemalisel e-seminaril

laupäev, 16. mai
kell 16.00 linnapea Romek Kosenkranius annab laureaadile üle Johann Voldemar Jannseni nimelise preemia. Sündmusest teeb veebiülekande Pärnu Postimees


esmaspäev, 4. mai
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 5. mai
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 09.00 arhitektide nõupidamine
kell 9.30 abilinnapea Varje Tipp osaleb kohalike omavalitsuste juhtide arenguprogrammis
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib Pärnu linnapea Romek Kosenkranius eriolukorra jätkumisest, eriolukorraga seotud piirangute leevendamisest ja eriolukorra väljumisstrateegiast
kell 13.00 linnavara komisjoni koosolek
kell 13.30 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 15.00 Tõstamaa osavallakogu koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 6. mai
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 10.00 arenguteenistuse e-koosolek EASi turismiarenduskeskusega
kell 10.15 planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel Pärnu linna muinsuskaitseala töörühma koosolekul
kell 11.00 üldhariduskoolide ümarlaud
kell 15.00 Audru osavallakogu koosolek

neljapäev, 7. mai
kell 15.00 Paikuse osavallakogu koosolek

reede, 8.mai
kell 10.00 huvikoolide juhtide ümarlaud


Vabariigi valitsuse kehtestatud eriolukorrast ja koroonaviiruse leviku tõkestamisest tulenevalt võib linnavalitsuse töös tulla muudatusi.
Kriisikomisjoni koosolekud nädala eelinfos ei kajastu, komisjon koguneb jooksvalt.

esmaspäev, 27. aprill
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
kell 14.00 haridusosakonna juhataja Ene Täht raporti „Õpetajad ja koolijuhid väärtustatud professionaalidena“ tulemusi tutvustaval veebiseminaril

teisipäev, 28. aprill
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 09.00 arhitektide e-nõupidamine
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib arenguteenistuse juhataja Anneli Lepp turismindusest eriolukorras ja selle järel
kell 13.30 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 14.00 Tõstamaa osavallakeskuse juhataja Anu Peterson Tõstamaa Keskkooli hoolekogu e-koosolekul
kell 14.00 linnavalitsuse liikmed Pärnumaa Arenduskeskuse nõukogu e-koosolekul
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 29. aprill
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 10.00 arenguteenistuse e-koosolek EASi turismiarenduskeskusega
kell 12.15 planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel kohalikele omavalitsusele mõeldud üldplaneeringu e-töötoas

neljapäev, 30. aprill
kell 10.00 abilinnapea Varje Tipp ja haridusosakonna töötajad „Pärnu haridus- ja noortevaldkonna strateegia 2035“ avaseminaril
kell 12.00 linnavolikogu istung (päevakord)

reede, 1.mai
Linnavalitsus ja osavallakeskused on suletud. Ilusat kevadpüha!


esmaspäev, 20. aprill
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
kell 15.00 volikogu planeeringukomisjoni e-koosolek

teisipäev, 21. aprill
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 09.00 arhitektide e-nõupidamine
kell 10.00 abilinnapea Varje Tipp SA Innove veebiseminaril
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib abilinnapea Rainer Aavik Pärnu keskranna laiendamise detailplaneeringust
kell 13.30 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 15.00 volikogu majanduskomisjoni e-koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine
kell 16.30 volikogu noortekomisjoni e-koosolek

kolmapäev, 22. aprill
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 10.00 arenguteenistuse e-koosolek EASi turismiarenduskeskusega
kell 11.00 abilinnapea Varje Tipp ja haridusosakonna töötajad üldhariduskoolide e-ümarlaual
kell 15.00 volikogu sotsiaalkomisjoni e-koosolek

neljapäev, 23. aprill
kell 15.00 koalitsiooninõukogu

reede, 24. aprill
kell 10.00 hoolekandekomisjoni koosolek


»  Vabariigi valitsuse kehtestatud eriolukorrast ja koroonaviiruse leviku tõkestamisest tulenevalt võib linnavalitsuse töös tulla muudatusi.
»  Kriisikomisjoni koosolekud nädala eelinfos ei kajastu, komisjon koguneb jooksvalt.

esmaspäev, 13. aprill
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 13.00 volikogu elektrooniline infokoosolek
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 14. aprill
kell 08.30 planeerimisosakonna e-nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse e-nõupidamine
kell 09.00 arhitektide e-nõupidamine
kell 10.15 lastekaitse võrgustiku koosolek
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib eriolukorraga kaasneda võivatest vaimse tervise probleemidest Innove Rajaleidja psühholoog Triin Saluveer
kell 12.00 linnavolikogu istung (päevakord)
kell 13.00 lasteaedade direktorite ümarlaud
kell 14.00 Tõstamaa osavallakeskuse juhataja Anu Peterson osaleb Tõstamaa keskkooli hoolekogu e-koosolekul
kell 13.30 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 15. aprill
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 10.00 arenguteenistuse e-koosolek EASi turismiarenduskeskusega
kell 14.00 lastekaitseteenistuse e-koosolek sotsiaalkindlustusametiga
kell 15.00 volikogu piirkondliku arengu komisjoni e-koosolek

neljapäev, 16. aprill
kell 11.00 kultuuri- ja sporditeenistuse juhataja Andrus Haugas SA Pärnu Muuseumi nõukogu e-koosolekul
kell 15.30 volikogu haridus- ja kultuurikomisoni e-koosolek

reede, 17. aprill
kell 16.00 linna noortekogu e-istung


» Vabariigi valitsuse kehtestatud eriolukorrast ja koroonaviiruse leviku tõkestamisest tulenevalt võib linnavalitsuse töös tulla muudatusi.
» Kriisikomisjoni koosolekud nädala eelinfos ei kajastu, komisjon koguneb jooksvalt.

esmaspäev, 6. aprill
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 7. aprill
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 09.00 arhitektide e-nõupidamine
kell 10.00 linnavara- ja heakorrateenistuse e-nõupidamine keskkonnaministeeriumiga
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib Pärnu linnavalitsuse ettevõtluse spetsialist Toomas Toodu ettevõtlusest eriolukorra tingimustes ja riigi pakutavatest abimeetmetest ettevõtjatele
kell 13.30 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 8. aprill
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 15.00 Audru osavallakogu e-koosolek

reede, 10. aprill
Suur reede


» Vabariigi valitsuse kehtestatud eriolukorrast ja koroonaviiruse leviku tõkestamisest tulenevalt võib linnavalitsuse töös tulla muudatusi.
» Kriisikomisjoni koosolekud nädala eelinfos ei kajastu, komisjon koguneb jooksvalt.

esmaspäev, 30. märts
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 31. märts
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 09.00 arhitektide e-nõupidamine
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib eriolukorrast Pärnu linnapea Romek Kosenkranius
kell 13.30 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 1. aprill
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 12.00 Pärnu linna Facebooki lehel kuulutatakse välja Pärnu Raba-Lai tänava silla arhitektuurivõistluse võitja. Avatakse auhinnatud tööde ümbrikud ja selguvad tööde autorid

reede, 3. aprill
kell 10.00 huvikoolide juhtide ümarlaud


NB! Vabariigi valitsuse kehtestatud eriolukorrast ja koroonaviiruse leviku tõkestamisest tulenevalt võib linnavalitsuse töös tulla muudatusi.
NB! Kriisikomisjoni koosolekud nädala eelinfos ei kajastu, komisjon koguneb jooksvalt.

esmaspäev, 23. märts
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 24. märts
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib Pärnu abilinnapea Varje Tipp e-ja koduõppe võimalustest
kell 13.30 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 25. märts
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 13.15 arhitektide nõupidamine

neljapäev, 26. märts
kell 10.00 silla arhitektuurivõistluse žürii koosolek

reede, 27. märts
kell 10.00 hoolekandekomisjoni koosolek


NB! Vabariigi valitsuse kehtestatud eriolukorrast tulenevalt võib linnavalitsuse nädalaplaanis tulla muudatusi.

esmaspäev, 16. märts
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 17. märts
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib Pärnu linnapea Romek Kosenkranius koroonaviiruse leviku tõkestamise meetmetest Pärnus
kell 13.00 linnavara komisjoni koosolek
kell 13.30 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 18. märts
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 10.15 planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel Pärnu linna muinsuskaitseala kaitsekorra töörühma koosolekul
kell 13.15 arhitektide nõupidamine

neljapäev, 19. märts
kell 12.00 planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel kohalike omavalitsuste üldplaneeringu töötoas

reede, 20. märts
kell 12.00 lastekaitseteenistuse juhataja Irene Peterson sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna tänuüritusel


esmaspäev, 9. märts
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 10. märts
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib muinsuskaitseameti Pärnumaa nõunik Helle-Triin Hansumäe Pärnu muinsuskaitseala uue kaitsekorra koostamisest
kell 13.30 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 11. märts
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 09.00 kvalifitseerimiskomisjoni koosolek
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.00 koolijuhtide ümarlaud
kell 12.00 linnavolikogu istung (päevakord)
kell 13.15 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 Audru osavallakogu koosolek

neljapäev, 12. märts
kell 10.00 linnavalitsuse esindajad silla arhitektuurikonkursi komisjoni koosolekul
kell 12.00 linnavalitsuse esindajad kohtuvad Eesti inimõiguste keskuse esindajatega
kell 12.00 linnavalitsuse esindajad kohtuvad keskkonnaministeeriumi esindajatega
kell 15.00 Paikuse osavallakogu koosolek

reede, 13. märts
kell 13.00 linnapea Romek Kosenkranius politsei- ja piirivalvekolledži Paikuse õppeüksuse kutseõppe lõpuaktusel
kell 16.00 linnaarengu peaspetsialist Katrin Alliku ja arhitekt-planeerija Merilin Rosenberg tutvustavad Pärnu linna noortekogus Pärnu linna uut üldplaneeringut


esmaspäev, 2. märts
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
kell 17.00 lasteaedade hoolekogude esimeeste ja hoolekogude linnavalitsuse esindajate infopäev

teisipäev, 3. märts
Abilinnapea Varje Tipp osaleb 3. ja 4. märtsil kohaliku omavalitsuse juhtide arenguprogrammis.
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib Pärnu linnavalitsuse arenguteenistuse juhataja Anneli Lepp Pärnu spaanädalast
kell 13.30 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 4. märts
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 13.15 arhitektide nõupidamine
kell 14.30 eluasemekomisjoni koosolek
kell 15.00 ettevõtjate ja linnavalitsuse esindajate ümarlaud

neljapäev, 5. märts
kell 12.00 volikogu istung (päevakord)
Kell 15.00 haridus- ja sotsiaalosakonna töötajad Pärnu noorte vabaajakeskuses pilootprojekti „Ringist välja“ tutvustusel

reede, 6. märts
kell 10.00 huvikooli juhtide ümarlaud


» Taristu- ja ehitusteenistuse teede peaspetsilist Jaak Kanniste ja projektijuht Alo Tomson viibivad 23.-25. veebruarini Helsingborgis, kus kohtuvad kolleegidega.
» Abilinnapea Rainer Aavik on 26.-28. veebruarini Moskvas Maailma Terviseorganisatsiooni kohtumisel.

esmaspäev, 24. veebruar
Eesti Vabariigi 102. aastapäev!
Pärnu linnavalitsus ja osavallakeskused on suletud
kell 07.32 riigilipu heiskamise tseremoonia Iseseisvuse väljakul Eesti Vabariigi väljakuulutamise monumendi juures
kell 09.00 lipuhommik Paikuse põhikooli esisel lipuväljakul. Loetakse ette iseseisvusmanifest.

teisipäev, 25. veebruar
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägivad Pärnu linnaarhitekt Henri Eessalu ja arhitekt-planeerija Merilin Rosenberg Pärnu linna uuest üldplaneeringust
kell 12.30 volikogu revisjonikomisjon
kell 13.30 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine
kell 16.00 volikogu haridus- ja kultuurikomisjon ning noortekogukomisjon
kell 18.00 linnavolikogu istung

kolmapäev, 26. veebruar
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 09.00 koolijuhtide ümarlaud
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 13.15 arhitektide nõupidamine
kell 18.00 Paikuse osavallakeskuses kohtuvad Eesti Energia esindajad Põlendmaa küla elanikega

neljapäev, 27. veebruar
kell 9.30 linnapea Romek Kosenkranius SA Endla Teatri nõukogu koosolekul
kell 12.00 sotsiaalosakonna juhtaja Tõnu Poopuu Pärnumaa vaegkuuljate ühingu koosolekul

reede, 28. veebruar
kell 10.00 hoolekandekomisjon
kell 11.00 abilinnapea Varje Tipp SA Pärnumaa Arenduskeskuse nõukogu koosolekul


esmaspäev, 17. veebruar
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 18. veebruar
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 11.00 abilinnapea Meelis Kukk Estonia nõukogu koosolekul
kell 11.00 abilinnapea Varje Tipp Tartu ülikooli Pärnu kolledži nõukogu koosolekul
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib Pärnu linnavalitsuse avalike suhete teenistuse juhataja Anu Juurma-Saks vabariigi aastapäeva tähistamisest Pärnus
kell 13.00 abilinna Siim Suursild Eesti linnade ja valdade liidu juhatuse koosolekul
kell 14.00 linnapea Romek Kosenkranius ja SA Pärnu Haigla juhatuse esimees Urmas Sule allkirjastavad ühisprojekti „Sündisin Pärnus“ lepingu
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine
kell 16.30 haridusosakonna juhataja Ene Täht Paikuse põhikooli ja Paikuse huvikooli hoolekogu koosolekul

kolmapäev, 19. veebruar
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 13.15 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 15.00 volikogu piirkondliku arengu komisjon
kell 15.00 kultuuri- ja sporditeenistuse juhataja Andrus Haugas Pärnu muuseumi nõukogu koosolekul

neljapäev, 20. veebruar
kell 14.00 linnavalitsuse esindajad kohtuvad terviseameti esindajatega
kell 15.00 linnavalitsuse esindajad Pärnu kolledžis Academia Pernaviensise mõttekojas
kell 15.30 volikogu haridus- ja kultuurikomisjon

reede, 21. veebruar
Pärnu linnavalitsus ja osavallakeskused on avatud kella 12ni.
kell 10.00 volikogu planeerimiskomisjon
kell 10.30 abilinnapea Varje Tipp Tahkurannas Eesti Vabariigi esimese presidendi Konstantin Pätsi mälestamistseremoonial
kell 11.00 Audru osavallakeskuse esindajad asetavad pärja Audru kalmistul asuva Vabadussõja ausamba jalamile
kell 12.00 Eesti Vabariigi 102. aastapäeva pidulik kontsert-aktus Audru osavallakeskuses. Üritus on kutsetega
kell 15.00 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Varje Tipp tervitavad raekojas väikeseid pärnakaid
kell 19.00 Eesti Vabariigi 102. aastapäeva pidulik vastuvõtt Paikuse osavallakeskuses. Üritus on kutsetega
kell 20.00 Eesti Vabariigi 102. aastapäeva pidulik kontsert-aktus Tõstamaa rahvamajas

pühapäev, 23. veebruar
kell 13.00 Alevi kalmistul asetatakse pärjad Vabadussõjas langenute ausamba jalamile. Järgneb pidulik jalutuskäik mööda Riia maanteed Iseseisvuse väljakule
kell 14.00 Eesti Vabariigi väljakuulutamise monumendi juures kantakse ette iseseisvusmanifest. Toimub Kaitseliidu Pärnumaa maleva pidulik rivistus ja kaitseliitlaste tunnustamine, pärast mida asetatakse pärjad Vabaduse pargis II ilmasõjas Eesti riikliku iseseisvuse taastamise eest võidelnute mälestusmärgi jalamile
kell 18.00 Pärnu kontserdimajas linnapea Romek Kosenkraniuse ning linnavolikogu ja Pärnumaa omavalitsuste liidu üldkogu esimehe Andres Metsoja pidulik vastuvõtt ühes Eesti Vabariigi 102. aastapäeva kontsert-aktusega. Üritus on kutsetega


Arenguteenistuse juhataja Anneli Lepp ja ettevõtluse spetsialist Toomas Toodu osalevad 11.-14. veebruarini Hispaanias Medina del Campos toimuval URBACT programmi iPlace projektipartnerite kohtumisel.

esmaspäev, 10. veebruar
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 11. veebruar
Abilinnapea Siim Suursild on 11.-13. veebruarini Brüsselis Euroopa Liidu regioonide komitee kokkusaamisel.
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 10.30 abilinnapea Meelis Kukk Pärnu päikeseparkide nõukogu koosolekul
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib Pärnu Rannastaadioni juhataja Tair Anton Rannastaadioni 2020. aasta tegemistest ja sündmustest
kell 15.00 Tõstamaa osavallakogu koosolek
kell 15.00 ühenduste ümarlaud
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 12. veebruar
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 09.00 haridusosakonna juhataja Ene Täht Lindi lasteaed-algkoolis Väikesel Draamafestivalil
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.15 planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel Pärnu muinsuskaitseala kaitsekorra töörühma kohtumisel
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 15.00 Audru osavallakogu koosolek

neljapäev, 13. veebruar
kell 09.00 haridusosakonna töötajad kohtuvad Tori ja Häädemeeste valla haridusametnikega
kell 15.00 Paikuse osavallakogu koosolek
kell 15.30 abilinnapea Varje Tipp Pärnu kolledžis Ühisfesti tänuõhtul

reede, 14. veebruar
kell 10.00 huvikoolide juhtide ümarlaud

laupäev, 15. veebruar
kell 16.00 abilinnapea Varje Tipp ja haridusosakonna juhataja Ene Täht Pärnu muusikakooli 75. juubelile pühendatud kontserdil

pühapäev, 16. veebruar
kell 12.00 abilinnapea Varje Tipp Endla teatris Pärnu pensionäride liidu vabariigi aastapäeva kontserdil
kell 16.00 abilinnapea Varje Tipp vabariigi aastapäeva kontsertetendusel „Sa oled ainus“


» Turismiarenduse peaspetsialist Orvika Reilend on 3.-5. veebruarini Londonis, kus tutvustab Lääne-Eesti esindajana projekti „Nature Access to All“ raames reiskorraldajatele reisimisvõimalusi Pärnusse, Haapsallu, Saare- ja Hiiumaale.
» Abilinnapea Rainer Aavik ja rahvatervise spetsialist Kärolin Nirk on 3.-5. veebruarini Hollandis Alphen aan den Rijn’is Urbact projekti kohtumisel.
» Keskkonna ja heakorra peaspetsialist Marve Virunurm on 4. ja 5. veebruaril Rootsis Västeras projekti NonHazCity 2 partnerite kokkusaamisel.

esmaspäev, 3. veebruar
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 4. veebruar
Abilinnapea Varje Tipp osaleb 4. ja 5. veebruaril kohalike omavalitsuste juhtide arenguprogrammis.
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 10.30 abilinnapea Meelis Kukk Paikre nõukogus
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ on külas Pärnu linnavalitsuse haridusnõunik Katrin Markii, kes räägib e-keskkonnast Arno ja 1. klassi minevate laste vanematele mõeldud koolitustest
kell 13.00 linnavarakomisjoni koosolek
kell 15.00 linnapea Romek Kosenkranius kohtub riigikogu Pärnumaa saadikutega
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 5. veebruar
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.00 eluasemekomisjoni koosolek
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek

neljapäev, 6. veebruar
kell 12.00 linnavolikogu istung (päevakord)
kell 12.30 haridusosakonna juhataja Ene Täht Pärnu ühisgümnaasiumis festivalil „Erinevate rahvaste laulud“

reede, 7. veebruar
Pärnu linna esindajad osalevad 7.- 9. veebruarini Tallinnas toimuval turismimessil Tourest


Veebilehel kasutatakse küpsiseid