Planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel, linnaarhitekt Henri Eessalu ja arhitekt-planeerija Merilin Rosenberg on 27.-30. oktoobrini Poolas Gdynias toimuval UBC linnaplaneerimise seminaril

esmaspäev, 28. oktoober
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 13.00 abilinnapea Rainer Aavik ja arenguteenistuse juhataja Merit Miller kohtuvad EAS-i esindajatega
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 29. oktoober
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 09.00 arengukomisjoni koosolek
kell 09.00 abilinnapea Rainer Aavik osaleb Kultuurikatlas toimuval rahvusvahelisel rohetehnoloogia konverentsil GreenEST
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ on külas Pärnu Vanalinna põhikooli haridustehnoloog, ProgeTiigri tulevikutegijate robootikapäeva projektijuht ja koordinaator Diana Veskimägi, kes räägib 30. oktoobril Vanalinna koolis toimuvast robootikapäevast ja programmeerimise õpetamisest Pärnu koolides
kell 13.00 linnavara komisjoni koosolek
kell 15.00 lastekaitsespetsialistide koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine
kell 16.00 abilinnapea Rainer Aavik Targa linna klastri koosolekul
kell 17.00 Tõstamaa osavallakeskuse juhataja Anu Peterson Tõstamaaa Keskkooli hoolekogu koosolekul

kolmapäev, 30. oktoober
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse nõupidamine
kell 09.00 abilinnapea Rainer Aavik ja arenguteenistuse turismispetsialistid osalevad Pärnumaa turismiasjaliste koostööseminaril „Valmistume hooajaks vol 16“
kell 09.00 haridusosakonna juhataja Ene Täht Vanalinna koolis robootikapäeval
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 11.30 abilinnapea Varje Tipp, sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu ja haridusnõunik Katrin Markii kohtuvad võrdõigusvolinikuga
kell 12.00 abilinnapea Siim Suursild rahandusministeeriumis rahanduse töörühma koosolekul
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 15.00 tervitavad linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Varje Tipp Pärnu kuld- ja briljantpulmapaare

neljapäev, 31. oktoober
Haridusosakonna töötajad viibivad majast väljas.
kell 09.00 abilinnapea Rainer Aavik esineb BalticBrandTalks.ee hommikuseminaril
kell 10.00 kultuuri- ja sporditeenistuse juhataja Andus Haugas, kultuuri ja sporditöö peaspetsialist Mart Tõnismäe, Audru osavallakeskuse juhataja Priit Annus ja Audru kultuurikeskuse juhataja Jekaterina Põldots külastavad Audru seltsimajasid
kell 10.00 planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel keskkonnaametis seminaril
kell 12.00 Pärnu linnavolikogu istung (päevakord)

reede, 1. november
kell 10.00 linnavalitsuse esindajad osalevad Pärnu muuseumis toimuval eesti keele päeval
kell 13.00 sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu kohtub Eesti Töötukassa esindajatega

laupäev, 2. november
kell 19.00 linnavalitsuse esindajad Strandis Pärnu jahtklubi 113. hooaja pidulikul lõpetamisel


Veebilehel kasutatakse küpsiseid