Nädala eelinfo arhiiv

esmaspäev, 27. jaanuar
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
kell 15.00 volikogu planeeringukomisjoni koosolek

teisipäev, 28. jaanuar
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ on külas Piret Hallik-Sass, kes räägib seenioride vabaajamessist
kell 12.00 linnavalitsuse esindajad osalevad Pärnu ühisgümnaasiumi korraldatud arvamusfestival-osaluskohvikus
kell 13.30 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 15.00 volikogu majanduskomisjoni koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine
kell 16.00 haridusosakonna juhataja Ene Täht ja alushariduse peaspetsialist Marga Napp kohtuvad Pillerpalli lasteaia lastevanematega
kell 16.30 volikogu noortekomisjoni koosolek

kolmapäev, 29. jaanuar
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 12.00 linnapea Romek Kosenkranius kohtumisel majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 15.00 volikogu sotsiaalkomisjoni koosolek
kell 15.00 arenguteenistuse juhataja Anneli Lepp kohtub Eesti targa linna klastri esindajatega
kell 16.30 haridusosakonna juhtaja Ene Täht Tallinnas üleriiklikul noortevaldkonna tunnustusüritusel

neljapäev, 30. jaanuar
Abilinnapea Rainer Aavik ja arenguteenistuse juhataja Anneli Lepp Tartus ärifestivalil sTARTUp Day
kell 15.00 koalitsiooninõukogu

reede, 31. jaanuar
kell 10.00 abilinnapea Varje Tipp ja sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu hoolekandekomisjonis

laupäev, 1. veebruar
kell 16.00 kultuuri- ja sporditeenistuse juhataja Andrus Haugas Eesti Rahva Muuseumis Eesti Vabariik 100 tänuüritusel
kell 17.00 linnavolikogu esimees Andres Metsoja esineb tervitusega Pärnu raekojas Tartu rahu 100. aastapäevale pühendatud kontserdil

pühapäev, 2. veebruar
kell 12.00 linnavalitsuse esindajad Alevi kalmistul Tartu rahu 100. aastapäevale pühendatud mälestustseremoonial


» Linnapea Romek Kosenkranius on 20. ja 21. jaanuaril Soomes Oulus, kus osaleb Euroopa mereliste äärealade ühenduse Läänemere komisjoni koosolekul
» Haridusosakonna töötajad on 23. ja 24. jaanuaril Soomes Helsingis, kus külastavad Maunula kooli ja Educa haridusmessi
» Abilinnapea Siim Suursild on 20.-24. jaanuarini puhkusel, teda asendab abilinnapea Meelis Kukk
» Abilinnapea Rainer Aavik on 22.-24. jaanuarini puhkusel, teda asendab abilinnapea Varje Tipp

esmaspäev, 20. jaanuar
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 21. jaanuar
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 08.30 abilinnapea Varje Tipp ning kultuuri- ja sporditeenistuse töötajad külaskäigul Lääneranna vallas ja Haapsalus
kell 08.30 abilinnapea Rainer Aavik osaleb MTÜ Lääne-Eesti Turism üldkoosolekul
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ on külas Pärnu muusikakooli direktor Mall Türk ja Maarja Talts, kes on muusikakooli projektitöö korraldaja ja õppealajuhataja lisaülesannetes. Muusikakool tähistab jaanuaris ja veebruaris oma 75. juubelit
kell 13.00 linnavarakomisjoni koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 22. jaanuar
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 10.00 Pärnu linnavalitsuse esindajad Vändras Lääne elanikkonnakaitse seminaril
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 12.00 sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu sotsiaalministeeriumis nõuandva kogu kohtumisel
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 15.00 volikogu piirkondliku arengu komisjoni koosolek

neljapäev, 23. jaanuar
Planeerimisosakonna, taristu- ja ehitusteenistuse ning linnavara- ja heakorrateenistuse töötajad on 23. ja 24. jaanuaril Kuressaares, kus tutvuvad ArcGis lahenduste kasutusvõimalustega
Kell 13.00 abilinnapea Varje Tipp külastab Pärnu õppenõustamiskeskust
kell 15.00 sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu POL-i sotsiaalkomisjoni koosolekul
kell 15.30 volikogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek

reede, 24. jaanuar
Planeerimisosakonna, taristu- ja ehitusteenistuse ning linnavara- ja heakorrateenistuse töötajad on 23. ja 24. jaanuaril Kuressaares, kus tutvuvad ArcGis lahenduste kasutusvõimalustega


Arenguteenistuse turismiarenduse peaspetsialist Orvika Reilend ja turismiarenduse spetsialist Ave Lääne on 15.-17. jaanuarini koos Pärnu ettevõtjatega Helsingis turismimessil Matka.

esmaspäev, 13. jaanuar
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
kell 15.00 haridusosakonna juhataja Ene Täht kohtub noortekeskuse HUUB eestvedajatega

teisipäev, 14. jaanuar
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägivad Pärnu Linnaorkestri direktor Helen Erastus ning reklaamitoimetaja ja müügijuht Carine Isand linnaorkestri 2020. aasta plaanidest
kell 12.30 linnapea Romek Kosenkranius kohtub Sotsiaalkindlusameti peadirektori Egon Veermäega
kell 13.00 linnavarakomisjoni koosolek
kell 15.00 Tõstamaa osavallakogu koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 15. jaanuar
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 09.00 abilinnapea Varje Tipp Saksa tehnoloogiakooli ERASMUS+ projekti tutvustusel
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.00 abilinnapea Rainer Aavik rahandusministeeriumis Interreg 2021-2027 programme ettevalmistava uuringu tulemuste tutvustamisel
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 15.00 Audru osavallakogu koosolek

neljapäev, 16. jaanuar
kell 10.15 abilinnapea Rainer Aavik esineb ettekandega kohalike omavalitsuste arendustöötajate programmis osalejatele
kell 17.30 Tõstamaa osavalla juht Anu Peterson Tõstamaa Keskkooli hoolekogu koosolekul

reede, 17. jaanuar
kell 14.00 linnapea Romek Kosenkranius ja lastekaitseteenistuse juhataja Irene Peterson Laste ja Noorte Tugikeskuse hoolekogu koosolekul


Arenguteenistuse turismiarenduse peaspetsialist Orvika Reilend ja turismiarenduse spetsialist Ave Lääne viibivad 7.-10. jaanuarini Tšehhis, kus tutvuvad Praha, Karlovy Vary ja Marianske Lazne turismivõimaluste ja -arendustega.

esmaspäev, 6. jaanuar
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 7. jaanuar
Abilinnapea Varje Tipp osaleb 7. ja 8. jaanuaril kohaliku omavalitsuse juhtide arenguprogrammis
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ on külas Pärnu linnavolikogu esimees Andres Metsoja
kell 13.00 linnavarakomisjoni koosolek
kell 13.00 abilinnapea Rainer Aavik turismialasel nõupidamisel
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 8. jaanuar
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.15 planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel Pärnu muinsuskaitseala kaitsekorra töörühma kohtumisel
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek

neljapäev, 9. jaanuar
kell 09.00 haridusosakonna juhataja Ene Täht kohtub Raba 5 noortekeskuse eestvedajatega

reede, 10. jaanuar
kell 09.00 linnapea Romek Kosenkranius Pärnumaa omavalitsuse liidu üldkogul
kell 15.00 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Varje Tipp tervitavad Raekojas väikeseid pärnakaid
kell 16.00 linnavalitsuse esindajad Pärnumaa spordiauhindade galaõhtul „Tähesära 2019“


Abilinnapea Rainer Aavik on 30. detsembrist kuni 5. jaanuarini puhkusel, teda asendab abilinnapea Varje Tipp.

esmaspäev, 30. detsember
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 31. detsember
linnavalitsus ja osavallakeskused on avatud kuni kella 12ni.
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ teeb lõppevast aastast kokkuvõtte Pärnu linnapea Romek Kosenkranius

kolmapäev, 1. jaanuar
Linnavalitsus ja osavallakeskused on suletud.

neljapäev, 2. jaanuar
kell 15.00 linnapea Romek Kosenkranius avab Pärnu aukodaniku Konstantin Possieti 200. sünniaastapäeva puhul Possieti kunagisel kodumajal Suur-Posti 2 mälestustahvli

reede, 3. jaanuar
kell 10.30 Pärnu linnapea Romek Kosenkranius osaleb Alevi kalmistul Vabadussõjas võidelnute mälestustseremoonial
kell 14.30 abilinnapea Varje Tipp Pärnumaa kutsehariduskeskuse vastuvõtul Nooruse majas


» 23.-26. detsembrini on Pärnu linnavalitsus ja osavallakeskused suletud.
» 27. detsembril töötavad linnavalitsus ja osavallakeskused tavapäraselt 8.00–16.00

reede, 27. detsember
kell 12.00 abilinnapea Varje Tipp Raeküla koolis projekti „Kes need jäljed siia jättis, kes neid jälgi mööda käis?“ lõpetamisel

laupäev, 28. detsember
kell 12.00 abilinnapea Varje Tipp Karel Leetsari mälestusvõistlustel


esmaspäev, 16. detsember
kell 10.00 avab abilinnapea Varje Tipp Pärnu Ühisgümnaasiumi jõuluolümpia
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 12.30 sotsiaalosakonna töötajad kohtuvad teiste Pärnumaa sotsiaaltöötajatega
kell 13.00 haridusprojektide komisjon
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 17. detsember
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 09.30 linnavalitsuses Soome turu seminar
kell 10.00 haridusosakonna töötajad külastavad Paikuse ja Audru osavalla lastaedasid
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ on külas Pärnu jõuluküla korraldaja Kristi Raidla ja valgusetenduse „Papa Walgus“ lavastaja Kaili Viidas
kell 13.00 linnavarakomisjoni koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 18. detsember
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 12.00 abilinnapea Varje Tipp ja haridusosakonna juhataja Ene Täht kohtuvad Pärnu haridusjuhtidega
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 18.00 Raekojas „Pärnu aasta tegu 2019“ välja kuulutamine

neljapäev, 19. detsember
kell 10.00 haridusosakonna juhataja Ene Täht Vanalinna põhikoolis päkapikupäeval
kell 12.00 volikogu istung (päevakord)

reede, 20. detsember
Kultuuri- ja sporditeenistus on väljasõidul.
kell 10.00 sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu hoolekandekomisjoni koosolekul
kell 12.00 abilinnapea Varje Tipp õnnitleb 100-aastaseks saavat pärnakat Jevgenia Priezzeva’t
kell 16.00 haridusosakonna juhataja Ene Täht Kuninga koolis vastuvõtul

laupäev, 21. detsember
kell 11.00 abilinnapea Varje Tipp pensionäride liidu jõulufestivalil
kell 16.00 abilinnapea Siim Suursild tunnustab Pärnu jõulukülas jõulukaunistuste konkursi võitjaid
kell 19.00 linnapea Romek Kosenkranius kuulutab Brackmanni maja ees välja jõulurahu


esmaspäev, 9. detsember
kell 09.30 haridusosakonna töötajad KAMP2019 konverentsil Estonias
kell 10.00 arenguteenistuse töötajad Eesti avastamata aarete sihtkohtade koostööseminaril
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
kell 15.00 volikogu planeeringukomisjon

teisipäev, 10. detsember
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ on külas Anna Raudkatsi tantsuseltsi juhendaja Roland Landing ja Pernova loodusmaja programmijuht Kadri Rea, kes räägivad loodusmaja õuel avatavast talvevalguse promenaadist ja loodusmaja detsembrikuistest tegemistest peredele
kell 13.00 volikogu revisjonikomisjoni koosolek
kell 13.00 abilinnapead Meelis Kukk, Varje Tipp ja Rainer Aavik SA Pärnumaa Arenduskeskuse nõukogus
kell 15.00 volikogu majanduskomisjon
kell 15.00 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Varje Tipp tervitavad Raekojas väikeseid pärnakaid
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine
kell 16.30 volikogu haridus- ja kultuurikomisjoni ning noortekogu komisjoni koosolek
kell 19.00 linnavalitsuse esindajad Pärnumaa 2019. aasta kultuuriauhindade üleandmisel Kilingi-Nõmmes

kolmapäev, 11. detsember
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.00 ühisgümnaasiumi õpilased esitlevad linnavalitsuses Siinmaa pargi projekte
kell 11.00 abilinnapea Siim Suursild kohtub pakendiorganisatsiooniga
kell 11.00 kultuuri- ja sporditeenistuse juhataja Andrus Haugas Pärnu muuseumi nõukogus
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 abilinnapea Rainer Aavik Eesti Konverentsibüroo üldkoosolekul
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 15.00 volikogu sotsiaalkomisjoni koosolek
kell 15.00 volikogu piirkondliku arengu komisjon

neljapäev, 12. detsember
kell 08.00 abilinnapea Rainer Aavik esineb Rakveres kohalike omavalitsuste arendustöötajate arenguprogrammis ettekandega
kell 09.00 abilinnapea Varje Tipp Paikuse hariduskonverentsil „Sõna jõud“
kell 15.00 koalitsiooninõukogu

reede, 13. detsember
kell 09.00 koguneb spordiprojektide ekspertkomisjon


» Haridusosakonna noorsoonõunik Reine Tapp külastab 3. detsembril Saulkrasti ja Riia noortekeskuseid.
» Abilinnapea Rainer Aavik viibib 5. ja 6. detsembril Riias Eesti-Läti programmi seirekomitee kohtumisel.

esmaspäev, 2. detsember
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 13.00 abilinnapea Rainer Aavik ja planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel kohtuvad rannaspordiala eestvedajatega
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
kell 14.00 abilinnapea Rainer Aavik ja arenguteenistuse töötajad äriturismiteemalisel koosolekul

teisipäev, 3. detsember
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 08.30 abilinnapea Siim Suursild Tõstamaal ja Manija saarel
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 11.00 abilinnapea Meelis Kukk Estonia nõukogu koosolekul
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ on külas Pärnu noorte vabaajakeskusest Annely Reile ja Sotsiaalkindlustusametist Karin Luts, kes räägivad Pärnus toimuvast KAMP konverentsist ja noortele suunatud vaba aja tegevustest
kell 14.00 abilinnapea Meelis Kukk Paikre nõukogu koosolekul
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 4. detsember
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 08.30 abilinnapea Rainer Aavik ja arenguteenistuse töötajad külastavad iPlace URBACT III programmi projekti juhtpartneriga Pärnu ettevõtteid
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.00 linnajuhid kohtuvad Ukraina ajakirjanikega
kell 11.00 linnapea Romek Kosenkranius regionaalse kriisikomisjoni koosolekul
kell 13.00 linnavalitsuse esindajad Pärnu muuseumis Eesti 2035 strateegia arutelul
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek

neljapäev, 5. detsember
kell 10.00 abilinnapea Varje Tipp Tartus haridus- ja teadusstrateegia 2035 töörühma kohtumisel
kell 19.00 linnavalituse esindajad kultuuripreemiate üleandmisel restoranis Noot

reede, 6. detsember
kell 17.00 linnavalitsuse esindajad Eesti rahvusülikooli 100. aastapäeva vastuvõtul Pärnu kontserdimajas

laupäev, 7. detsember
kell 10.00 abilinnapea Varje Tipp tervitab õpilasfirmade laadal osalejaid
kell 14.00 abilinnapea Rainer Aavik Pärnu giidide ühingu 25. aastapäeval Pärnu muuseumis


esmaspäev, 25. november
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 13.00 kaasava eelarve komisjoni koosolek
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
kell 15.00 arenguteenistuse ning kultuuri- ja sporditeenistuse ühine nõupidamine

teisipäev, 26. november
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 10.00 kultuuri- ja sporditeenistuse töötajad külastavad Tõstamaa külakeskusi
kell 11.00 linnavalitsuse ja Pärnu Postimehe esindajad valivad laekunud ettepanekute seast Pärnu aasta teo kandidaadid
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ on külas Pärnu linnaaednik Anu Nurmesalu, kes räägib jõulukaunistuste konkursist
kell 12.00 abilinnapea Rainer Aavik ja arenguteenistuse töötajad kohtuvad EAS’i esindajatega
kell 13.00 linnavarakomisjoni koosolek
kell 14.30 Tõstamaa osavalla juht Anu Peterson võõrustab külalisi Hiiumaa vallast
kell 15.00 Tõstamaa osavallakogu koosolek
kell 15.00 abilinnapea Varje Tipp ja arenguteenistuse töötajad Maarja-Magdaleena gildi 10. sünnipäeval
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 27. november
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 09.00 abilinnapea Rainer Aavik Tallinnas konverentsil „Jaapan - värav Aasia turismiturule“
kell 10.00 koolijuhtide ümarlaud
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 11.00 abilinnapea Rainer Aavik linnaliste piirkondade uue perioodi meetmete arutelul
kell 12.00 linnavalitsuse esindajad Pärnumaa vabaühenduste inspiratsiooni- ja tänupäeval
kell 13.00 Endla teatris koolinoorte viktoriin „Meie Pärnu“
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 14.00 linnavalitsuse töötajad kohtuvad Eesti Geoloogiateenistusega
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 15.00 Audru osavallakogu koosolek

neljapäev, 28. november
kell 10.00 teabekorralduse teenistuse töötajad kohtumisel Tõstamaal
kell 10.00 linnajuhid Alevi kalmistul Vabadussõja mälestustseremoonial
kell 12.00 volikogu istung (päevakord)

reede, 29. november
kell 09.00 linnavalitsuse istung
kell 09.00 abilinnapea Rainer Aavik ja arenguteenistuse juhataja Anneli Lepp Tallinnas turismistrateegia arutelul
kell 10.00 linnavalitsuse töötajad Pärnumaa arengukonverentsil „Kas jääda raudtee alla või peale?“
kell 11.30 sotsiaalosakonna töötajad Eametsas sotsiaaltöötajate teemapäeval „Kes kaitseb riigikaitsjat?“

pühapäev, 1. detsember
kell 14.00 abilinnapea Varje Tipp kontserdimajas rahvusvahelisel puuetega inimeste päeval
kell 17.00 linnapea Romek Kosenkranius kuulutab Iseseisvuse väljakul välja advendiaja


esmaspäev, 18. november
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 13.00 abilinnapea Rainer Aavik ja planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel Pärnu linna üldplaneeringu tutvustamisel
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
kell 15.00 volikogu planeeringukomisjoni koosolek
kell 16.00 linnapea Romek Kosenkranius Tallinnas Läti Vabariigi aastapäeva vastuvõtul

teisipäev, 19. november
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ on külas Pärnu Mai kooli infotehnoloogia- ja andmekaitsespetsialist ning rahvusvahelise robootikavõistluse korraldaja Hanno Saks
kell 13.00 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 13.00 linnavarakomisjoni koosolek
kell 14.00 abilinnapead Varje Tipp, Meelis Kukk ja Rainer Aavik TÜ Pärnu kolledži ja Pärnumaa kutsehariduskeskuse ühisõppekava tutvustusel
kell 15.00 volikogu majanduskomisjoni koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine
kell 16.30 volikogu noortekogu komisjoni koosolek

kolmapäev, 20. november
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 11.00 Tõstamaa osavalla juht Anu Peterson SA Tõstamaa Mõis koosolekul
kell 13.00 eluasemekomisjoni koosolek
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 15.00 volikogu piirkondliku arengu komisjoni koosolek
kell 15.00 volikogu sotsiaalkomisjoni koosolek

neljapäev, 21. november
kell 08.00 abilinnapea Rainer Aavik ja arenguteenistuse juhataja Anneli Lepp turismipiirkondade esindajate kohtumisel Soomaal
kell 10.00 abilinnapea Varje Tipp ja haridusosakonna töötajad külastavad Pärnu Päikese kooli
kell 10.00 sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu maavalitsusehoones toimuval tagasisideseminaril „Asutustevaheline tõhusam koostöö lähisuhtevägivalla juhtumite lahendamisel“
kell 15.00 koalitsiooninõukogu koosolek

reede, 22. november
kell 09.00 abilinnapea Rainer Aavik ja planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel Tallinnas omavalitsustele suunatud GIS-seminaril
kell 11.00 Pärnu linnavalitsuse esindajad Lavassaare raudteemuusemis ümarlaual
kell 13.00 sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu Pärnu Sotsiaalkeskuses teabepäeval
kell 19.00 linnajuhid AS Pärnu Sadama vastuvõtul restoranis Eagle


esmaspäev, 11. november
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 13.00 abilinnapea Rainer Aavik ja rahvatervise spetsialist Kärolin Nirk võtavad vastu URBACT projekti partnerid Hispaaniast Vici linnast
kell 13.30 abilinnapea Varje Tipp ja haridusosakonna töötajad külastavad üldhariduskoole
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 12. november
kell 08.00 abilinnapea Siim Suursild Tartus Eesti linnade ja valdade liidu juhatuse koosolekul
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 09.00 abilinnapea Rainer Aavik kohaliku omaalgatuse programmi koosolekul
kell 11.00 abilinnapea Rainer Aavik ja rahvatervise spetsialist Kärolin Nirk võõrustavad URBACT projekti partnereid
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ on külas Pärnu linnavalitsuse linnaarengu peaspetsialist Katrin Alliku, kes räägib Pärnu elanike seas läbi viidud rahulolu uuringust
kell 13.00 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 13.00 lasteaedade direktorite ja majandusjuhatajate ümarlaud Tammsaare lasteaias
kell 14.30 kultuuri aastapreemiate määramise komisjoni koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine
kell 16.00 volikogu kodanikeühenduste ümarlaud
kell 17.00 linnapea Romek Kosenkranius, abilinnapea Varje Tipp ja sotsiaalosakonna töötajad Strandis sotsiaalvaldkonna töötajate tunnustusüritusel

kolmapäev, 13. november
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse nõupidamine
kell 09.00 abilinnapea Rainer Aavik rahandusministeeriumi ettevõtluse ja teenuste arendamise seminaril
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 13.30 terviseedendaja konkursikomisjoni koosolek
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek

neljapäev, 14. november
kell 10.00 abilinnapea Varje Tipp Pärnumaa vabakonna tunnustamise konkursi komisjonis
kell 10.00 planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel osaleb kohalikele omavalitsustele mõeldud planeerimise töötoas
kell 15.30 volikogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek

reede, 15. november
kell 15.00 haridusosakonna juhataja Ene Täht Pärnu keskraamatukogus VIII Eesti täiskasvanute gümnaasiumide uurimis- ja praktiliste tööde seminaril


Arenguteenistuse turismiarenduse peaspetsialist Orvika Reilend ja turismiarenduse spetsialist Ave Lääne kohtuvad 4. novembril Riias Eesti Vabariigi saatkonnaga esindajatega. Kohtumise teemaks on Pärnu sihtkoha kampaania Lätis.

esmaspäev, 4. november
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 13.30 abilinnapea Varje Tipp ja haridusosakonna töötajad külastavad üldhariduskoole
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 5. november
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 08.30 abilinnapea Varje Tipp ja haridusosakonna töötajad külastavad üldhariduskoole
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 11.00 abilinnapea Meelis Kukk Estonia nõukogu koosolekul
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ on külas Pärnu linnavalitsuse avalike suhte teenistuse juhataja Anu Juurma-Saks, kes räägib kaasavast eelarvest.
kell 12.00 linnapea Romek Kosenkranius Riigikogu kaitsekomisjonis
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 6. november
Abilinnapea Rainer Aavik viibib 6. ja 7. novembril Põhja-Eesti turismikonverentsil.
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse nõupidamine
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 13.00 linnapea Romek Kosenkranius, abilinnapea Varje Tipp ja haridusosakonna töötajad Päikesejänku lasteaias
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek

neljapäev, 7. november
Sotsiaalosakonna töötajad viibivad 7. ja 8. novembril koolitusel.

reede, 8. november
kell 08.00 kultuuri- ja sporditeenistuse juhataja Andrus Haugas Tartus Kultuuripealinna teemalisel kohtumisel
kell 08.30 haridusosakonna töötajad külastavad üldhariduskoole
kell 09.00 lastekaitseteenistuse juhataja Irene Peterson juhtumikorralduse mudeli MARAC koolitusel
kell 10.00 abilinnapea Rainer Aavik Pärnumaa Osaluskohviku üritusel
kell 15.00 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Varje Tipp tervitavad Raekoja saalis väikeseid pärnakaid

laupäev, 9. november
kell 16.00 kultuuri- ja sporditeenistuse juhataja Andrus Haugas Nooruse majas suupilliklubi kontserdil
kell 18.00 linnapea Romek Kosenkranius Pärnu kontserdimajas Pärnumaa jahimeeste liidu 70. juubeligaalal


Planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel, linnaarhitekt Henri Eessalu ja arhitekt-planeerija Merilin Rosenberg on 27.-30. oktoobrini Poolas Gdynias toimuval UBC linnaplaneerimise seminaril

esmaspäev, 28. oktoober
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 13.00 abilinnapea Rainer Aavik ja arenguteenistuse juhataja Merit Miller kohtuvad EAS-i esindajatega
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 29. oktoober
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 09.00 arengukomisjoni koosolek
kell 09.00 abilinnapea Rainer Aavik osaleb Kultuurikatlas toimuval rahvusvahelisel rohetehnoloogia konverentsil GreenEST
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ on külas Pärnu Vanalinna põhikooli haridustehnoloog, ProgeTiigri tulevikutegijate robootikapäeva projektijuht ja koordinaator Diana Veskimägi, kes räägib 30. oktoobril Vanalinna koolis toimuvast robootikapäevast ja programmeerimise õpetamisest Pärnu koolides
kell 13.00 linnavara komisjoni koosolek
kell 15.00 lastekaitsespetsialistide koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine
kell 16.00 abilinnapea Rainer Aavik Targa linna klastri koosolekul
kell 17.00 Tõstamaa osavallakeskuse juhataja Anu Peterson Tõstamaaa Keskkooli hoolekogu koosolekul

kolmapäev, 30. oktoober
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse nõupidamine
kell 09.00 abilinnapea Rainer Aavik ja arenguteenistuse turismispetsialistid osalevad Pärnumaa turismiasjaliste koostööseminaril „Valmistume hooajaks vol 16“
kell 09.00 haridusosakonna juhataja Ene Täht Vanalinna koolis robootikapäeval
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 11.30 abilinnapea Varje Tipp, sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu ja haridusnõunik Katrin Markii kohtuvad võrdõigusvolinikuga
kell 12.00 abilinnapea Siim Suursild rahandusministeeriumis rahanduse töörühma koosolekul
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 15.00 tervitavad linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Varje Tipp Pärnu kuld- ja briljantpulmapaare

neljapäev, 31. oktoober
Haridusosakonna töötajad viibivad majast väljas.
kell 09.00 abilinnapea Rainer Aavik esineb BalticBrandTalks.ee hommikuseminaril
kell 10.00 kultuuri- ja sporditeenistuse juhataja Andus Haugas, kultuuri ja sporditöö peaspetsialist Mart Tõnismäe, Audru osavallakeskuse juhataja Priit Annus ja Audru kultuurikeskuse juhataja Jekaterina Põldots külastavad Audru seltsimajasid
kell 10.00 planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel keskkonnaametis seminaril
kell 12.00 Pärnu linnavolikogu istung (päevakord)

reede, 1. november
kell 10.00 linnavalitsuse esindajad osalevad Pärnu muuseumis toimuval eesti keele päeval
kell 13.00 sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu kohtub Eesti Töötukassa esindajatega

laupäev, 2. november
kell 19.00 linnavalitsuse esindajad Strandis Pärnu jahtklubi 113. hooaja pidulikul lõpetamisel


esmaspäev, 21. oktoober
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
kell 12.00 linnapea Romek Kosenkranius võtab vastu Ichikawa linnavalitsuse (Jaapan) delegatsiooni
kell 13.30 abilinnapea Varje Tipp, haridusosakonna juhataja Ene Täht ja haridusnõunik Katrin Markii külastavad üldhariduskoole
kell 15.00 volikogu planeerimiskomisjoni koosolek
kell 17.00 valimisliidu koosolek

teisipäev, 22. oktoober
kell 08.00 abilinnapea Varje Tipp, haridusosakonna juhataja Ene Täht ja haridusnõunik Katrin Markii külastavad üldhariduskoole
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 10.30 abilinnapea Rainer Aavik kohtub rahandusministeeriumi esindajatega
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ on külas Raba5 ekstreemspordikeskuse eestvedaja Rasmus Paimre
kell 13.00 koguneb ettevõtlustoetuste komisjon
kell 13.00 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 13.00 volikogu revisjonikomisjoni koosolek
kell 15.00 volikogu majanduskomisjoni koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine
kell 16.30 volikogu noortekogu komisjoni koosolek

kolmapäev, 23. oktoober
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse nõupidamine
kell 10.00 abilinnapea Varje Tipp, haridusosakonna juhataja Ene Täht ja haridusnõunik Katrin Markii külastavad üldhariduskoole
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 15.00 volikogu piirkondliku arengu komisjoni koosolek
kell 15.00 volikogu sotsiaalkomisjoni koosolek

neljapäev, 24. oktoober
kell 10.00 haridusosakonna juhtaja Ene Täht Mai kooli arengukava arutelul
kell 13.30 abilinnapea varje Tipp kohtub Pärnu pensionäride liidu esindajatega
kell 14.00 abilinnapead Rainer Aavik ja Meelis Kukk SA Pärnumaa Arenduskeskuse nõukogu koosolekul
kell 15.00 koalitsiooninõukogu koosolek

reede, 25. oktoober
kell 08.30 abilinnapea Varje Tipp, haridusosakonna juhataja Ene Täht ja haridusnõunik Katrin Markii külastavad üldhariduskoole
kell 09.00 abilinnapea Meelis Kukk võtab vastu Ukraina delegatsiooni
kell 10.00 volikogu hoolekandekomisjoni koosolek


Pärnu linnavalitsuse ettevõtluse peaspetsialist Aare Raev viibib 13. - 16. oktoobrini Portugalis Amarantes projekti iPlace avakoosolekul.

esmaspäev, 14. oktoober
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 15. oktoober
kell 08.30 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 11.00 abilinnapea Siim Suursild Tallinnas Eesti linnade ja valdade liidu juhatuse koosolekul
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib Pärnu linnavalitsuse keskkonna ja heakorraspetsialist Marve Virunurm aiajäätmete veost ning ohtlike jäätmete kogumisringidest
kell 12.00 sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu osaleb valge kepi päev puhul Pärnu pimedate ühingu koosviibimisel
kell 13.00 abilinnapea Varje Tipp, haridusosakonna juhataja Ene Täht ja huvihariduse spetsialist Kadri Rebane Täiskasvanud Õppija Nädala tunnustamisüritusel Nooruse majas
kell 13.00 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 16.00 asumiseltside ümaralaud
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine
kell 18.30 abilinnapea Varje Tipp Eesti osaleb Eesti meeste jalgpalli U21 kohtumisel Pärnu Rannastaadionil

kolmapäev, 16. oktoober
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse nõupidamine
kell 08.30 linnavalitsuse esindajad külastavad Kellukese lasteaiamaja
kell 10.00 koolijuhtide ümarlaud
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.00 planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel Pärnu muinsuskaitseala kaitsekorra koostamise koosolekul endises maavalitsuse hoones
kell 13.00 kultuuri- ja sporditeenistuse juhataja Andrus Haugas Pärnu muuseumi nõukogu koosolekul
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 15.00 abilinnapea Varje Tipp Tallinnas EHE programmi lõpetamisel
kell 18.00 linnapea Romek Kosenkranius doonorite tänuõhtul Pärnu Raekojas
kell 18.00 abilinnapea Rainer Aavik Playday konverentsi avaõhtusöögil

neljapäev, 17. oktoober
Linnavalitsuse esindajad osalevad Estonia spaahotelli konverentsikeskuses toimuval Playday konverentsil.
kell 15.30 volikogu haridus- ja kultuurikomisjon

reede, 18. oktoober
kell 08.30 abilinnapea Varje Tipp, haridusosakonna juhtaja Ene Täht ja haridusnõunik Katrin Markii külastavad Pärnu üldhariduskoole
kell 10.00 sotsiaalosakonna juhtaja Tõnu Poopuu sotsiaaltransporditeenuse kvaliteedijuhise töögrupi kohtumisel Estonia konverentsikeskuses
kell 16.00 abilinnapea Varje Tipp kohtub Pärnu linna noortekoguga


Abilinnapea Rainer Aavik viibib 9.-12. oktoobrini Brüsselis Euroopa ajalooliste kuurortlinnade ühenduse (The European Historic Thermal Towns Association) peaassambleel.

esmaspäev, 7. oktoober
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
kell 14.40 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Meelis Kukk eelarvearutelul POL’i ja SAPA esindajatega

teisipäev, 8. oktoober
kell 08.00 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 08.00 sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu Tallinnas eakate hoolduse teemaisel konverentsil
kell 08.30 haridusosakonna juhataja Ene Täht Audru Kooli 80. juubelil
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib projektijuht Kadi Elmeste käimasolevast Pärnu kohvikute nädalast
kell 15.00 Tõstamaa osavallakogu koosolek
kell 15.30 kultuuri- ja sporditeenistuse juhataja Andrus Haugas kohtub Pärnu Vaasa seltsiga
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei koosolek

kolmapäev, 9. oktoober
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 09.00 linnavalitsuse liikmed külastavad OÜ Paikret
kell 11.00 teabekorralduse teenistuse juhataja Teele Kurm ja info peaspetsialist Reet Heldja ning linnasekretär Tiina Roht Rakveres omavalitsuste Amphora infopäeval
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.00 linnavara- ja heakorrateenistuse juhataja Karmo Näkk kohtub HOLP õppuse asjus päästeameti ja Fortumi esindajatega
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 15.00 Audru osavallakogu koosolek
kell 16.00 abilinnapea Varje Tipp näituse „Eesti-Poola suhted 1918-1939: kajastusi Eesti arhiivivaramust“ avamisel Pärnu muuseumis

neljapäev, 10. oktoober
kell 15.00 Paikuse osavallakogu koosolek

reede, 11. oktoober
kell 08.00 lastekaitseteenistuse juhataja Irene Peterson Tartus asendushoolduse teabepäeval
kell 12.00 linnavalitsuse esindajad Pärnu Ühishoone nurgakivi üritusel
kell 15.00 Pärnu Raekojas tervitatakse väikeseid pärnakaid. Linnakodaniku tunnistuse ja vapiga hõbelusikad annavad üle linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Varje Tipp


» Arenguteenistuse projektide spetsialist Kätlin Aadamsoo viibib 30. septembrist kuni 4. oktoobrini Taanis Central Baltic programmi projekti „Nature access to all“ õppereisil.
» Planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel ja linnaarhitekt Henri Eessalu on 3. ja 4. oktoobril Lätis Riias rahvusvahelise koostööprojekti „Linnad ja raudteeühendused“ seminaril.

esmaspäev, 30. september
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 1. oktoober
kell 08.00 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 09.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 10.00 planeerimisosakonna juhataja Kaido Koppel Pärnu maakonna kohalike omavalitsuste arendajate ja planeerijate võrgustiku seminaril Wasa Resort spaahotellis
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ on külas Lääne prefektuuri operatiivjuht Henry Murumaa. Juttu tuleb helkuri kandmise vajalikkusest ja helkuripuudest.
kell 12.00 Pärnu linnavalitsuse esindajad Lastepargis helkuripuu avamisel
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei koosolek
kell 17.00 haridusosakonna juhataja Ene Täht Raba 5 noortekeskuse hooaja avamisel

kolmapäev, 2. oktoober
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 haridusosakonna juhataja Ene Täht Pärnumaa parimate haridustöötajate tunnustusüritusel Pärnu maavalitsuse hoones

neljapäev, 3. oktoober
kell 13.30 Tõstamaa osavalla juht Anu Peterson õpetajate päeva üritusel
kell 17.00 linnavalitsuse esindajad ettevõtjate tunnustusüritusel Strandis

reede, 4. september
kell 15.00 linnavalitsuse esindajad osalevad Pärnu Sõudeklubi uue peahoone nurgakivi tseremoonial
kell 18.00 linnavalitsuse esindajad Pärnu kontserdimajas haridus- ja noorsoopreemiate üleandmisel


» Abilinnapea Rainer Aavik ja rahvatervise spetsialist Kärolin Nirk viibivad 23. septembrist kuni 25. septembrini Hispaanias Barcelonas, kus kohtuvad URBACT-Healty Cities projekti partneritega.
» Haridusosakonna juhataja Ene Täht ja noorsoonõunik Reine Tapp viibivad 22. septembrist kuni 26. septembrini Soomes Vaasas seoses osalemisega rahvusvahelises Pärnu - Vaasa õpilaste,
õpetajate ja juhtkonna liikmete haridus- ja noortevaldkonna koostööprojektis.

esmaspäev, 23. september
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 12.00 abilinnapea Meelis Kukk Narvas teemapealinna tiitli üleandmisel
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 24. september
kell 08.00 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 9.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 10.00 sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu Pärnu Sotsiaalkeskuse hoolekogus
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ on külas Valgusfestivali „Öövalgel“ projektimeeskonna liikmed Anneli Lepp ja Kaili Viidas
kell 13.00 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 13.00 linnavarakomisjoni koosolek
kell 15.00 hariduspreemiate koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei koosolek

kolmapäev, 25. september
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.00 linnapea Romek Kosenkranius võtab vastu Kõrgõzstani asepeaministri Kubatbek Boronovi delegatsiooni
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 linnapea Romek Kosenkranius Tammsaare koolis SPIN-programmi avamisel

neljapäev, 26. september
Abilinnapea Rainer Aavik ja arenguteenistuse juhataja Merit Miller 26. ja 27. septembril Haapsalus turismikonverentsil
kell 12.00 linnavolikogu istung (päevakord)
kell 17.00 konkursi „Kaunis kodu“ tänuüritus Pärnu linnakodaniku majas
kell 17.00 kultuuri- ja sporditeenistuse juhataja Andrus Haugas laulu- ja tantsupeo tänuüritusel Tori kirikus ja Klaara-Manni puhke- ja seminarikeskuses

reede, 27. september
kell 10.00 hoolekandekomisjon
kell 11.30 sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu külastab Lihula Südamekodu


19. ja 20. septembril osalevad Pärnu linnavalitsuse esindajad Pärnus toimuva Eesti IV Omavalitsusepäeva üritustel.

esmaspäev, 16. september
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
kell 15.00 linnavolikogu planeeringukomisjoni koosolek
kell 18.45 linnapea Romek Kosenkranius Rahvusraamatukogus Tšehhi Vabariigi suursaadiku vastuvõtul

teisipäev, 17. september
kell 08.00 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 9.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib Pärnu linnavalitsuse sporditöö spetsialist Maarja Tammai sportlikust kampaaniast „Liigume Pärnus“
kell 12.00 abilinnapea Siim Suursild rahandusministeeriumis 2020. aasta riigieelarve läbirääkimiste koosolekul
kell 13.00 sotsiaalkonsultantide koosolek
kell 15.00 linnavolikogu majanduskomisjoni koosolek
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei koosolek
kell 16.30 linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni ning noortekogu komisjoni ühiskoosolek

kolmapäev, 18. september
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.00 abilinnapea Rainer Aavik, haridusosakonna juhataja Ene Täht ja haridusnõunik Katrin Markii Pärnu Keskraamatukogus haridusprognoosi uuringu avalikustamisel ja haridusjuhtide ümarlaual
kell 11.00 linnavara- ja heakorrateenistuse juhataja Karmo Näkk Lääne-Eesti regionaalsel kriisikomisjoni istungil Tallinnas
kell 15.00 linnavolikogu sotsiaalkomisjoni koosolek
kell 15.00 linnavolikogu piirkondliku arengu komisjoni koosolek
kell 15.00 sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopu Maarjakodu sünnipäeval
kell 16.00 linnapea Romek Kosenkranius ja linnavolikogu esimees Andres Metsoja väärikate ülikooli avaaktusel Strandis
kell 17.00 koalitsiooninõukogu koosolek

neljapäev, 19. september
kell 10.00 linnavalitsuse esindajad liputseremoonial Tammsaare kooli ees
kell 10.30 linnavalitsuse esindajad omavalitsuspuu istutamisel Rannapargis
kell 11.15 linnavalitsuse esindajad näituse „Pärnumaa omavalitsused 100“ avamisel Pärnu muuseumis
kell 13.00 linnavalitsuse esindajad Omavalituspäeva konverentsil Strandis

reede, 20. september
kell 09.15 linnavalitsuse esindajad Omavalitsuspäeva konverentsil Strandis
kell 13.00 sotsiaalosakonna juhtaja Tõnu Poopuu ja linnavolikogu esimees Andres Metsoja Nooruse majas Pärnumaa Puuetega Inimeste Koja 25. aastapäeval
kell 15.00 annab linnapea Romek Kosenkranius väikestele pärnakatele üle hõbelusikad. Sündmus toimub Raekojas


» Linnavalitsuse arenguteenistuse ettevõtluse peaspetsialist Aare Raev viibib 11.- 15. septembrini Soomes, kus osaleb koos Pärnu ettevõtjatega sisustusmessil Habitare.
» Linnavalitsuse haridusosakonna alushariduse peaspetsialist Marga Napp, haridusnõunik Katrin Markii, huvihariduse spetsialist Kadri Rebane, kantselei juristi Evelin Talviste, personali peaspetsialist Tiia Aur ja raamatupidamise teenistuse vanemraamatupidaja Marina Simkina viibivad 11. – 14. septembrini Valgevenes Minskis, kus tutvuvad Valgevene hariduskorraldusega.

esmaspäev, 9. september
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
Kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
Kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
Kell 16.00 Paikuse osavallas kogukonnapäev

teisipäev, 10. september
kell 08.00 sotsiaalosakonna juhataja Tõnu Poopuu Riigikogus sotsiaalkomisjoni avatud istungil
kell 9.00 arenguteenistuse nõupidamine
kell 10.00 abilinnapea Rainer Aavik osaleb Omavalitsuspäeva korralduskomitee koosolekul
kell 11.00 haridusosakonna juhataja Ene Täht ja kultuuriosakonna juhataja Andrus Haugas Pärnu muuseumis „Kultuuripoliitika põhialused aastani 2030“ ja „Lõimuv Eesti 2030“ põhisuundade tutvustamisel ning arutelul
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu linna pooltund“ räägib Pärnu linnavalitsuse turismiarenduse peaspetsialist Orvika Reilend turismiga seotud turunduskampaaniatest Lätis ja Soomes
kell 12.00 abilinnapea Marko Šorin õnnitleb 100. juubeli puhul proua Anna Reinsalu
kell 13.45 abilinnapea Rainer Aavik kohtub kaitseatašeedega
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei koosolek
kell 17.00 linnapea Romek Kosenkranius osaleb LINC konverentsi avamisel Hedonis ja Strandis
kell 18.00 linnapea Romek Kosenkranius võtab vastu Jaapani suursaatkonna ajutise asjuri härra Hajime Matsumura

kolmapäev, 11. september
kell 08.30 haridusosakonna nõupidamine
kell 08.30 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 10. 00 avalike ürituste komisjon
kell 12.30 Tõstamaa osavallakeskuse juhataja Anu Peterson võõrustab LINC konverentsil osalejaid
kell 14.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 linnavalitsuse liikmed osalevad Raja tänava lasteaia sarikapeol
kell 16.00 abilinnapead Marko Šorin ja Rainer Aavik Pärnu muuseumis raamatu „Pärnu enne esimest ilmasõda. Südalinn vanadel fotodel“ esitlusel

neljapäev, 12. september
kell 11.00 linnapea Romek Kosenkranius Endla teatri nõukogu istungil

reede, 13. september
kell 13.00 abilinnapea Marko Šorin avab Pärnu jahtklubis noorte Sügisregati


Veebilehel kasutatakse küpsiseid