Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Eriplaneeringu asukoha eelvaliku lähteseisukohtade ja KSH väljatöötamise kavatsuse koostamise järgselt on koostatud eriplaneeringu keskkonnamõju hindamise esimese etapi aruanne.

Vastavalt Planeerimisseadusele §105 on eriplaneeringu asukoha eelvaliku eelnõu ja KSH esimese etapi aruanne kooskõlastatud valitsusasutustega ning küsitud täiendavaid arvamusi huvitatud isikutelt augustist kuni septembrini 2022. Esitatud kooskõlastuste ja arvamuste alusel on täiendatud ja tehtud vajalikud muudatused eriplaneeringu asukoha eelvaliku otsuse eelnõus ja KSH esimese etapi aruandes.

Avalik väljapanek

Eriplaneeringu asukoha eelvaliku otsuse eelnõu ja KSH I etapi aruande avalik väljapanek toimub 15. jaanuarini 2023

Tutvu materjalidega
• Lisaks veebilehele saab materjalidega tutvuda Pärnu linnavalitsuses (Suur-Sepa 16) ja Paikuse osavallakeskuses (Pärnade pst 11). Linnavalitsus ja osavallakeskus on avatud E–N 8–17 ; R: 8–16

Arvamusi eriplaneeringu asukoha eelvaliku otsuse eelnõu ja KSH I etapi aruandele saab Pärnu linnavalitsusele esitada 15. jaanuarini 2023. Arvamused saata e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või postiaadressile Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu linn, Pärnu linn.

Pärast avaliku väljapaneku lõppemist teatab linnavalitsus 30 päeva jooksul põhjendatud seisukoha kirjalikult arvamust esitanud isikutele ning avaliku arutelu toimumise aja ja koha.


Üleriigiline planeeringute andmekogu PLANK
PLANK kogub kokku ja säilitab kõik kehtestatud planeeringud olenemata planeeringu liigist.

planeeringud.ee

Veebilehel kasutatakse küpsiseid