Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Kantselei

Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200 
linnavalitsus[at]parnu.ee

Vastuvõtud:
• Linnasekretär: N 13–17 • Broneeri aeg
• Perekonnaseisuametnikud: E, T, N 9–12 ja 14–16, R 9–12 • Broneeri aeg
• Rahvastikuregistri spetsialistid: E, T, N 9–12 ja 14–16, R 9–12 

Kantselei põhimäärus

Tiina Roht
Ametikoht:
Linnasekretär
Telefon:
444 8222
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
244

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

Vastuvõtt: N 13–17 • Broneeri aeg

×
Merike Lille
Ametikoht:
Volikogu nõunik
Telefon:
444 8103
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
251

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: rakenduspsühholoogia

×
Taavi Käärid
Ametikoht:
Õigusnõunik
Telefon:
444 8305
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
219

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×
Ivar Hein
Ametikoht:
Haldusspetsialist
Telefon:
444 8233
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
141

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×
Ralf Paulberg
Ametikoht:
Haldusspetsialist
Telefon:
444 8269
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
141

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus
Eriala:

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Tiina Roht Linnasekretär 444 8222 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Merike Lille Volikogu nõunik 444 8103 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Taavi Käärid Õigusnõunik 444 8305 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ivar Hein Haldusspetsialist 444 8233 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ralf Paulberg Haldusspetsialist 444 8269 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õigus- ja personaliteenistus

Kristi Matiisen
Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
444 8223
e-post:
kristi.matiisen@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
245

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×
Evelin Talviste
Ametikoht:
Jurist
Telefon:
444 8229
e-post:
evelin.talviste@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
149

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×
Katrin Karu
Ametikoht:
Jurist
Telefon:
444 8265
e-post:
katrin.karu@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
235

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigus

×
Eve Kukk
Ametikoht:
Riigihangete juhtivspetsialist
Telefon:
444 8312
e-post:
eve.kukk@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
216

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×
Anna-Liisa Antson
Ametikoht:
Hankespetsialist
Telefon:
444 8224
e-post:
anna-liisa.antson@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
216

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus 
Eriala: õigusteadus

×
Teele Sepp
Ametikoht:
Personalijuht
Telefon:
444 8228
e-post:
teele.sepp@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
152

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: halduskorraldus

×
Veronika Fedotova
Ametikoht:
Personalispetsialist
Telefon:
444 8270
e-post:
veronika.fedotova@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
152

Ametijuhend

Haridus: kõrgahridus
Eriala: ärijuhtimine spetsialiseerumisega personalijuhtimisele

×
Teenistuskoht täitmata
Ametikoht:
Jurist
e-post:
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: 
Eriala: 

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Kristi Matiisen Teenistuse juhataja 444 8223 kristi.matiisen@parnu.ee
Evelin Talviste Jurist 444 8229 evelin.talviste@parnu.ee
Katrin Karu Jurist 444 8265 katrin.karu@parnu.ee
Eve Kukk Riigihangete juhtivspetsialist 444 8312 eve.kukk@parnu.ee
Anna-Liisa Antson Hankespetsialist 444 8224 anna-liisa.antson@parnu.ee
Teele Sepp Personalijuht 444 8228 teele.sepp@parnu.ee
Veronika Fedotova Personalispetsialist 444 8270 veronika.fedotova@parnu.ee
Teenistuskoht täitmata Jurist

Rahvastikutoimingute teenistus

Kristina Artma
Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
444 8231
e-post:
kristina.artma@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
328

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ärijuhtimine

Vastuvõtt: E, T, N: 9–12 ja 14–16, R: 9–12 

×
Liis Rausk
Ametikoht:
Peaspetsialist
Telefon:
444 8232
e-post:
liis.rausk@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
329

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: õigusteadus

Vastuvõtt: E, T, N: 9–12 ja 14–16, R: 9–12 

×
Liivi Õunapuu
Ametikoht:
Spetsialist
Telefon:
444 8207
e-post:
liivi.ounapuu@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
102B

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: toitlustus, turism

Vastuvõtt: E, T, N: 9–12 ja 14–16, R: 9–12 

×
Laura Merirand
Ametikoht:
Spetsialist
Telefon:
444 8206
e-post:
laura.merirand@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
102C

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: eesti ja soome-ugri keeleteadus

Vastuvõtt: E, T, N: 9–12 ja 14–16, R: 9–12 

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Kristina Artma Teenistuse juhataja 444 8231 kristina.artma@parnu.ee
Liis Rausk Peaspetsialist 444 8232 liis.rausk@parnu.ee
Liivi Õunapuu Spetsialist 444 8207 liivi.ounapuu@parnu.ee
Laura Merirand Spetsialist 444 8206 laura.merirand@parnu.ee

Teabekorralduse teenistus

Teele Kurm
Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
444 8220
e-post:
teele.kurm@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
349B

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: infoteadus ja dokumendihaldus

×
Regina Karu
Ametikoht:
Arhivaar
Telefon:
444 8239
e-post:
regina.karu@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
143

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: asjaajamine ja arhiivindus

×
Taimi Hints-Nielsen
Ametikoht:
Referent
Telefon:
444 8210
e-post:
taimi.hints@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
247

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×
Reet Heldja
Ametikoht:
Info peaspetsialist
Telefon:
444 8230
e-post:
reet.heldja@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
349A

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: halduskorraldus

×
Maigi Reepalu
Ametikoht:
Infospetsialist-registripidaja (Audru)
Telefon:
444 8171
e-post:
maigi.reepalu@parnu.ee
Aadress:
Pärna allee 7, Audru
Kabinet:
1

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: turismi- ja hotelliettevõtlus

×
Riita Lillemets
Ametikoht:
Infospetsialist-registripidaja (Paikuse)
Telefon:
444 8151
e-post:
riita.lillemets@parnu.ee
Aadress:
Pärnade pst 11, Paikuse
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: sekretär-asjaajaja

Vastuvõtt: E, T, N 9–12 ja 14–16, R 9–12 

×
Liia Oidjärv
Ametikoht:
Infospetsialist-registripidaja (Tõstamaa)
Telefon:
444 8161
e-post:
liia.oidjarv@parnu.ee
Aadress:
Sadama tee 2, Tõstamaa
Kabinet:

Ametijuhend

Haridus: keskeriharidus
Eriala: raamatupidamine

Vastuvõtt: E, T, N 9–12 ja 14–16, R 9–12 

×
Liia Arukase
Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8205
e-post:
liia.arukase@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: rakenduspsühholoogia

×
Kristel Kivikas
Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8209
e-post:
kristel.kivikas@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
326

Ametijuhend

Haridustase: kutseeriharidus
Eriala: sekretär

×
Tea Sildoja
Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8203
e-post:
tea.sildoja@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: raamatupidamine

×
Annika Tuulik
Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8100
e-post:
annika.tuulik@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
223

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: sekretär-raamatupidaja

×
Anneli Pulk
Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8202
e-post:
anneli.pulk@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
102A

Ametijuhend

Haridustase: kutseharidus
Eriala: sekretär

×
Evely Madison
Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8120
e-post:
evely.madison@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
326

Ametijuhend

Haridustase: kutsekeskharidus
Eriala: asjaajamine ja arhiivindus

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Teele Kurm Teenistuse juhataja 444 8220 teele.kurm@parnu.ee
Regina Karu Arhivaar 444 8239 regina.karu@parnu.ee
Taimi Hints-Nielsen Referent 444 8210 taimi.hints@parnu.ee
Reet Heldja Info peaspetsialist 444 8230 reet.heldja@parnu.ee
Maigi Reepalu Infospetsialist-registripidaja (Audru) 444 8171 maigi.reepalu@parnu.ee
Riita Lillemets Infospetsialist-registripidaja (Paikuse) 444 8151 riita.lillemets@parnu.ee
Liia Oidjärv Infospetsialist-registripidaja (Tõstamaa) 444 8161 liia.oidjarv@parnu.ee
Liia Arukase Infospetsialist 444 8205 liia.arukase@parnu.ee
Kristel Kivikas Infospetsialist 444 8209 kristel.kivikas@parnu.ee
Tea Sildoja Infospetsialist 444 8203 tea.sildoja@parnu.ee
Annika Tuulik Infospetsialist 444 8100 annika.tuulik@parnu.ee
Anneli Pulk Infospetsialist 444 8202 anneli.pulk@parnu.ee
Evely Madison Infospetsialist 444 8120 evely.madison@parnu.ee

Infotehnoloogiateenistus

Nevil Reinfeldt
Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
444 8234
e-post:
nevil.reinfeldt@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
239

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: infotehnoloogia

×
Daniel Leppsoo
Ametikoht:
Süsteemiadministraator
Telefon:
444 8235
e-post:
daniel.leppsoo@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
237

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: infotehnoloogia 

×
Heiki Kehi
Ametikoht:
IT-peaspetsialist
Telefon:
444 8237
e-post:
heiki.kehi@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
237

Ametijuhend

Haridustase: 
Eriala: tarkvaraarendus

×
Tarmo Kiisler
Ametikoht:
IT-haldur
Telefon:
444 8268
e-post:
tarmo.kiisler@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
243

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: üldtehnilised distsipliinid ja tööõpetus

×
Siret Lilleleht
Ametikoht:
Andmekaitsespetsialist
Telefon:
444 8266
e-post:
siret.lilleleht@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, Pärnu
Kabinet:
240

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ärijuhtimine spetsialiseerumisega personalijuhtimine

×
Töökoht täitmata
Ametikoht:
Analüütik
Telefon:
444 8236
e-post:
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
237

Ametijuhend

Haridustase: 
Eriala: 

×
Töökoht täitmata
Ametikoht:
Analüütik-geoinformaatik
Telefon:
444 8271
e-post:
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
243

Ametijuhend

Haridustase: 
Eriala:  

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Nevil Reinfeldt Teenistuse juhataja 444 8234 nevil.reinfeldt@parnu.ee
Daniel Leppsoo Süsteemiadministraator 444 8235 daniel.leppsoo@parnu.ee
Heiki Kehi IT-peaspetsialist 444 8237 heiki.kehi@parnu.ee
Tarmo Kiisler IT-haldur 444 8268 tarmo.kiisler@parnu.ee
Siret Lilleleht Andmekaitsespetsialist 444 8266 siret.lilleleht@parnu.ee
Töökoht täitmata Analüütik 444 8236
Töökoht täitmata Analüütik-geoinformaatik 444 8271

Veebilehel kasutatakse küpsiseid