Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Kantselei

Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8200 
linnavalitsus[at]parnu.ee

Vastuvõtud:
• Linnasekretär: N 13–17 • Broneeri aeg
• Perekonnaseisuametnikud: E, T, N 9–12 ja 14–16, R 9–12 • Broneeri aeg
• Rahvastikuregistri spetsialistid: E, T, N 9–12 ja 14–16, R 9–12 

Kantselei põhimäärus

Tiina Roht
Ametikoht:
Linnasekretär
Telefon:
511 2579
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
244

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

Vastuvõtt: N 13–17 • Broneeri aeg

×
Merike Lille
Ametikoht:
Volikogu nõunik
Telefon:
444 8103, 5561 5956
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
251

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: rakenduspsühholoogia

×
Taavi Käärid
Ametikoht:
Õigusnõunik
Telefon:
5358 3832
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
219

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×
Ivar Hein
Ametikoht:
Haldusspetsialist
Telefon:
5886 6206
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
141

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×
Ralf Paulberg
Ametikoht:
Haldusspetsialist
Telefon:
5646 9698
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
141

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus
Eriala:

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Tiina Roht Linnasekretär 511 2579 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Merike Lille Volikogu nõunik 444 8103, 5561 5956 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Taavi Käärid Õigusnõunik 5358 3832 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ivar Hein Haldusspetsialist 5886 6206 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ralf Paulberg Haldusspetsialist 5646 9698 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õigus- ja personaliteenistus

Kristi Matiisen
Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
516 5174
e-post:
kristi.matiisen@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
245

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×
Evelin Talviste
Ametikoht:
Jurist
Telefon:
5648 1869
e-post:
evelin.talviste@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
149

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×
Katrin Karu
Ametikoht:
Jurist
Telefon:
5886 8068
e-post:
katrin.karu@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
235

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigus

×
Eve Kukk
Ametikoht:
Riigihangete juhtivspetsialist
Telefon:
5342 6166
e-post:
eve.kukk@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
216

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: õigusteadus

×
Katrin Orumaa
Ametikoht:
Hankespetsialist
Telefon:
520 2559
e-post:
katrin.orumaa@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
216

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: majanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine

×
Teele Õismets
Ametikoht:
Personalijuht
Telefon:
5194 2576
e-post:
teele.oismets@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
152

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: halduskorraldus

×
Töökoht täitmata
Ametikoht:
Personalispetsialist
e-post:
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
152

Ametijuhend

Haridus:
Eriala: 

×
Töökoht täitmata
Ametikoht:
Jurist
e-post:
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: 
Eriala: 

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Kristi Matiisen Teenistuse juhataja 516 5174 kristi.matiisen@parnu.ee
Evelin Talviste Jurist 5648 1869 evelin.talviste@parnu.ee
Katrin Karu Jurist 5886 8068 katrin.karu@parnu.ee
Eve Kukk Riigihangete juhtivspetsialist 5342 6166 eve.kukk@parnu.ee
Katrin Orumaa Hankespetsialist 520 2559 katrin.orumaa@parnu.ee
Teele Õismets Personalijuht 5194 2576 teele.oismets@parnu.ee
Töökoht täitmata Personalispetsialist
Töökoht täitmata Jurist

Rahvastikutoimingute teenistus

Kristina Artma
Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
5301 2212
e-post:
kristina.artma@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
328

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ärijuhtimine

Vastuvõtt: E, T, N: 9–12 ja 14–16, R: 9–12 

×
Liis Rausk
Ametikoht:
Peaspetsialist
Telefon:
5886 6034
e-post:
liis.rausk@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
329

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: õigusteadus

Vastuvõtt: E, T, N: 9–12 ja 14–16, R: 9–12 

×
Liivi Õunapuu
Ametikoht:
Spetsialist
Telefon:
5750 1155
e-post:
liivi.ounapuu@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
102B

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: toitlustus, turism

Vastuvõtt: E, T, N: 9–12 ja 14–16, R: 9–12 

×
Laura Merirand
Ametikoht:
Spetsialist
Telefon:
5308 9960
e-post:
laura.merirand@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
102C

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: eesti ja soome-ugri keeleteadus

Vastuvõtt: E, T, N: 9–12 ja 14–16, R: 9–12 

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Kristina Artma Teenistuse juhataja 5301 2212 kristina.artma@parnu.ee
Liis Rausk Peaspetsialist 5886 6034 liis.rausk@parnu.ee
Liivi Õunapuu Spetsialist 5750 1155 liivi.ounapuu@parnu.ee
Laura Merirand Spetsialist 5308 9960 laura.merirand@parnu.ee

Teabekorralduse teenistus

Teele Kurm
Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
5916 5331
e-post:
teele.kurm@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
349B

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: infoteadus ja dokumendihaldus

×
Regina Karu
Ametikoht:
Arhivaar
Telefon:
5911 6959
e-post:
regina.karu@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
143

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: asjaajamine ja arhiivindus

×
Taimi Hints-Nielsen
Ametikoht:
Referent
Telefon:
444 8210, 518 0490
e-post:
taimi.hints@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
247

Ametijuhend

Haridustase: keskharidus

×
Kristel Kivikas
Ametikoht:
Info peaspetsialist
Telefon:
5323 4950
e-post:
kristel.kivikas@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
349A

Ametijuhend

Haridustase: kutseeriharidus
Eriala: sekretär

×
Maigi Reepalu
Ametikoht:
Infospetsialist-registripidaja (Audru)
Telefon:
444 8171, 5400 4180
e-post:
maigi.reepalu@parnu.ee
Aadress:
Pärna allee 7, Audru
Kabinet:
1

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: turismi- ja hotelliettevõtlus

×
Riita Lillemets
Ametikoht:
Infospetsialist-registripidaja (Paikuse)
Telefon:
444 8151, 524 6260
e-post:
riita.lillemets@parnu.ee
Aadress:
Pärnade pst 11, Paikuse
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: sekretär-asjaajaja

Vastuvõtt: E, T, N 9–12 ja 14–16, R 9–12 

×
Liia Oidjärv
Ametikoht:
Infospetsialist-registripidaja (Tõstamaa)
Telefon:
444 8161, 529 4440
e-post:
liia.oidjarv@parnu.ee
Aadress:
Sadama tee 2, Tõstamaa
Kabinet:

Ametijuhend

Haridus: keskeriharidus
Eriala: raamatupidamine

Vastuvõtt: E, T, N 9–12 ja 14–16, R 9–12 

×
Liia Arukase
Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8205, 5303 0182
e-post:
liia.arukase@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: rakenduspsühholoogia

×
Gristy Lehtna
Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8209, 5451 0943
e-post:
gristy.lehtna@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
326

Ametijuhend

Haridustase: kutseharidus
Eriala: sekretäritöö

×
Tea Sildoja
Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8203, 5346 3625
e-post:
tea.sildoja@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: raamatupidamine

×
Annika Tuulik
Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8100, 5193 2009
e-post:
annika.tuulik@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
223

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: sekretär-raamatupidaja

×
Anneli Pulk
Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8202, 5886 3644
e-post:
anneli.pulk@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
102A

Ametijuhend

Haridustase: kutseharidus
Eriala: sekretär

×
Evely Madison
Ametikoht:
Infospetsialist
Telefon:
444 8120, 5323 5955
e-post:
evely.madison@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
326

Ametijuhend

Haridustase: keskeriharidus
Eriala: asjaajamine ja arhiivindus

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Teele Kurm Teenistuse juhataja 5916 5331 teele.kurm@parnu.ee
Regina Karu Arhivaar 5911 6959 regina.karu@parnu.ee
Taimi Hints-Nielsen Referent 444 8210, 518 0490 taimi.hints@parnu.ee
Kristel Kivikas Info peaspetsialist 5323 4950 kristel.kivikas@parnu.ee
Maigi Reepalu Infospetsialist-registripidaja (Audru) 444 8171, 5400 4180 maigi.reepalu@parnu.ee
Riita Lillemets Infospetsialist-registripidaja (Paikuse) 444 8151, 524 6260 riita.lillemets@parnu.ee
Liia Oidjärv Infospetsialist-registripidaja (Tõstamaa) 444 8161, 529 4440 liia.oidjarv@parnu.ee
Liia Arukase Infospetsialist 444 8205, 5303 0182 liia.arukase@parnu.ee
Gristy Lehtna Infospetsialist 444 8209, 5451 0943 gristy.lehtna@parnu.ee
Tea Sildoja Infospetsialist 444 8203, 5346 3625 tea.sildoja@parnu.ee
Annika Tuulik Infospetsialist 444 8100, 5193 2009 annika.tuulik@parnu.ee
Anneli Pulk Infospetsialist 444 8202, 5886 3644 anneli.pulk@parnu.ee
Evely Madison Infospetsialist 444 8120, 5323 5955 evely.madison@parnu.ee

Infotehnoloogiateenistus

Nevil Reinfeldt
Ametikoht:
Teenistuse juhataja
Telefon:
5376 5000
e-post:
nevil.reinfeldt@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
239

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: infotehnoloogia

×
Daniel Leppsoo
Ametikoht:
Süsteemiadministraator
Telefon:
5817 6467
e-post:
daniel.leppsoo@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
237

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: infotehnoloogia 

×
Heiki Kehi
Ametikoht:
IT-peaspetsialist
Telefon:
507 1109
e-post:
heiki.kehi@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
237

Ametijuhend

Haridustase: 
Eriala: tarkvaraarendus

×
Tarmo Kiisler
Ametikoht:
IT-haldur
Telefon:
515 3373
e-post:
tarmo.kiisler@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
243

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: üldtehnilised distsipliinid ja tööõpetus

×
Siret Lilleleht
Ametikoht:
Andmekaitsespetsialist
Telefon:
444 8266
e-post:
siret.lilleleht@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16, Pärnu
Kabinet:
240

Ametijuhend

Haridustase: kõrgharidus
Eriala: ärijuhtimine spetsialiseerumisega personalijuhtimine

×
Kristjan Kivisild
Ametikoht:
Analüütik
Telefon:
5744 2448
e-post:
kristjan.kivisild@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
240

Ametijuhend

Haridustase: 
Eriala: 

×
Heinrich Laan
Ametikoht:
IT-projektijuht
Telefon:
515 2271
e-post:
heinrich.laan@parnu.ee
Aadress:
Suur-Sepa 16
Kabinet:
240

Ametijuhend

Haridustase: kutsekeskharidus 
Eriala: infosüsteemid

×
Nimi Ametikoht Telefon e-post
Nevil Reinfeldt Teenistuse juhataja 5376 5000 nevil.reinfeldt@parnu.ee
Daniel Leppsoo Süsteemiadministraator 5817 6467 daniel.leppsoo@parnu.ee
Heiki Kehi IT-peaspetsialist 507 1109 heiki.kehi@parnu.ee
Tarmo Kiisler IT-haldur 515 3373 tarmo.kiisler@parnu.ee
Siret Lilleleht Andmekaitsespetsialist 444 8266 siret.lilleleht@parnu.ee
Kristjan Kivisild Analüütik 5744 2448 kristjan.kivisild@parnu.ee
Heinrich Laan IT-projektijuht 515 2271 heinrich.laan@parnu.ee

Veebilehel kasutatakse küpsiseid