Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

1. koosseisu komisjonid (2017–2021)

Pärnu linnavolikogu 1. koosseisus oli moodustatud seitse komisjoni: haridus- ja kultuurikomisjon, majanduskomisjon, planeeringukomisjon, sotsiaalkomisjon, noortekogu komisjon, revisjonikomisjon ja piirkondliku arengu komisjon.


Haridus- ja kultuurikomisjon

Esimees: Külli Pärtelson, aseesimees: Jüri Lebedev 
Liikmed: Tatjana Gussarova, Arvo Tali, Elmo Joa, Jaana Junson, Daisi Sprenk, Anne Kaare, Mati Sutt, Kai Oraste, Margit Sooniste, Ado Kirsi, Siimo Lopsik, Agnes Pulk, Jane Mets, Urve Krause, Meeli Pärna, Tarmo Tõnismann, Robert Kiviselg, Avo Keel

• Koosolekuprotokollid 2018–2021 ; 2017
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021


Majanduskomisjon

Esimees: Arvo Reedik, aseesimees: Aare Arva
Liikmed: Anne Betker,  Ivi Altmäe, Jaan Krinal, Helle Kullerkupp, Arvi Karotam, Imre Bauman, Toomas Kivimägi, Toomas Rõhu, Jane Mets,  Eno-Jüri Laarmann, Teet Kurs, Eino Ojandu, Toomas Aaviste, Ago Altjõe, Vladimir Zemljannikov, Tarvi Markson, Irina Talviste, Veiko Trink

• Koosolekuprotokollid 2018–2021 ; 2017
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021


Planeeringukomisjon

Esimees: Raido Ilp, aseesimees: Enn Raadik
Liikmed: Jüri Lebedev, Tiiu Pärn, Enn Saard, Taimi Vilgas, Aare Arva, Edmond Penu, Hanno Vimberg, Arvo Reedik, Hillar Talvik, Margit Kõrts, Erika Sonntak, Rain Jung, Eino Ojandu, Peeter Prisk, Eero Rändla, Ats Rääk, Mark Soosaar, Heldur Paulson, Rainer Aavik, Tarvi Markson

• Koosolekuprotokollid 2018–2021 ; 2017
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021


Sotsiaalkomisjon

Esimees: Vahur Mäe, aseesimees: Helle Kullerkupp
Liikmed: Kaja Martinson, Jaanus Mäe, Tatjana Gussarova, Anne Betker, Siivi Teinfeldt, Ardo Aasa, Kalli Mägar, Mari Suurväli, Heldur Paulson, Iivi Kallaste, Margit Seppik, Riido Villup, Riho Alliksoo, Kalev Kaljuste, Jaanus Põldmaa, Toomas Mihkelson, Irina Talviste

• Koosolekuprotokollid 2018–2021 ; 2017 
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021


Noortekogu komisjon

Esimees: Siimo Lopsik, aseesimees: Laura Kiviselg
Liikmed: Kristjan Puusild, Karoliine Kask, Margo Märtsoo, Jaanus Põldmaa, Jüri Kirss, Kaidi Suviste, Külli Pärtelson, Jaana Junson, Elmo Joa,  Triin Mäger, Avo Keel, Kai Oraste, Eerik Hannus, Richard Karro, Raido Ilp, Triine Kose

• Koosolekuprotokollid 2018–2021 ; 2017
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021


Revisjonikomisjon

Esimees: Rain Jung, aseesimees: Siim Suursild
Liikmed: Eino-Jüri Laarmann

• Koosolekuprotokollid 2018–2021 ; 2017 
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020


Piirkondliku arengu komisjon

Esimees: Edmond Penu, aseesimees: Mati Sutt
Liikmed: Rain Jung, Eero Rändla, Erik Reinhold, Enn Raadik, Andrus Kärpuk, Ents Ojasoo, Hillar Talvik, Merike Tuhkanen, Lembit Peetri, Eino-Jüri Laarmann, Teet Kurs, Enn Rähn, Mercedes Merimaa, Vladimir Zemljannikov, Siim Suursild, Imre Baumann, Toomas Rõhu, Marika Valter, Krista Nõmm

• 2018–2021 ; Koosolekuprotokollid (2017)
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020

Pärnu linnavolikogu
Suur-Sepa 16
80098 Pärnu linn, Pärnu linn
444 8103
linnavalitsus[at]parnu.ee

Veebilehel kasutatakse küpsiseid