Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

esmaspäev, 28. november
kell 10.00 linnavalitsuse istung
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 13.00 abilinnapea Ene Täht kohtumisel Pärnu haridusjuhtidega
kell 14.00 abilinnapea Silver Smeljanski Pärnu linna üldplaneeringu töötoas (keskuslinn - tiheasustus ja juhtfunktsioonid)
kell 18.00 linnapea Romek Kosenkranius Eesti Vabadussõja alguse päevale pühendatud tänujumalateenistusel.
Järgneb pärgade asetamine Vabadussõja ausamba jalamile Tori kalmistul.

teisipäev, 29. november
kell 10.30 linnapea Romek Kosenkranius Euroopa Mereliste Äärealade Ühenduse (CPMR – Conference of Peripherial Maritime Regions) koosolekul (toimub virtuaalselt)
kell 11.00 abilinnapead Ene Täht ja Riido Villup kohtumisel mille teemaks on kohanemise ja lõimumise toetamine kohalikul tasandil
kell 13.00 abilinnapea Ene Täht KLAT vebinaril (mis on KLAT ja millest vebinaril räägitakse?)
kell 14.00 abilinnapea Silver Smeljanski osavaldade infopäeval (Forwardspace, Aida tn 7)
kell 15.00 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Irina Talviste linnavolikogu elanikkonnakaitse komisjoni koosolekul
kell 15.00 linnavalitsuse liikmed Marika Valter ja Priit Annus kaugtöö-teemalisel infoseminaril (Forwardspace, Aida tn 7)
kell 15.00 abilinnapea Ene Täht Pärnu vähemusrahvuste ümarlaua koosolekul
kell 17.00 abilinnapea Ene Täht Pärnu kultuurikobara koosolekul

kolmapäev, 30. november
kell 11.00 abilinnapea Ene Täht haridusvaldkonna 2023. aasta rahastamise vebinaril (korraldaja on Eesti Linnade ja Valdade Liit koostöös Haridus-ja Teadusministeeriumiga)
kell 12.00 linnavalitsuse liige Marika Valter nõupidamisel „Kohalike omavalitsuste võimalused ja kuidas olla edukas EL 2021+ struktuurivahendite kasutamisel“
kell 15.00 linnapea Romek Kosenkranius Eesti Vabariigi kaitseminister Hanno Pevkuri vastuvõtul Tallinnas
kell 15.00 abilinnapead Irina Talviste ja Ene Täht linnavolikogu piirkondliku arengu komisjoni koosolekul

neljapäev, 1. detsember
abilinnapea Silver Smeljanski osaleb Ranna pst 7 kinnistu arhitektuurikonkursi žüriis (Tallinnas)
kell 10.00 linnapea Romek Kosenkranius Lääne-Eesti regionaalse kriisikomisjoni korralisel istungil
kell 10.00 abilinnapea Riido Villup kohalike omavalitsuste infopäeval. Teemaks on 1.01.2023 rakenduv lastekaitseseaduse muudatus
(korraldaja on sotsiaalministeerium koostöös sotsiaalkindlustusametiga)
kell 15.00 abilinnapea Ene Täht linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosolekul
kell 19.00 Pärnu linna 2022. aasta kultuuripreemiate üleandmine (Rannahotell. Sündmus on kutsetega)

reede, 2. detsember
kell 10.30 abilinnapea Silver Smeljanski osaleb Pärnu jõe teemaplaneeringu eskiislahenduse läbivaatamisel ja paikvaatluse tegemisel
kell 18.00 Ene Täht Pärnu Kontserdimaja 20. aastapäevale pühendatud kontserdil

laupäev, 3. detsember
kell 12.00 abilinnapea Ene Täht Pärnu õpilasfirmade laada avamisel (Port Artur)

pühapäev, 4. detsember
kell 12.00 abilinnapea Ene Täht Portselanimaali Seltsi Lüster jõulunäituse avamisel (Nooruse Maja , Roheline 1b)


esmaspäev, 21. november
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 13.00 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Meelis Kukk regionaalsete kriisikomisjonide ühisistungil. (Kriisideks valmisoleku seaduse tutvustus omavalitsustele)
kell 15.00 abilinnapea Irina Talviste külastab ettevõtet MetsäWood Eesti AS
kell 17.30 abilinnapea Irina Talviste korteriühistute infopäeval - Päästeameti „Ole valmis!“ infotunnid

teisipäev, 22. november
Linnapea Romek Kosenkranius ja linnavalitsuse liikmed koostöökohtumisel Põhja-Pärnumaa vallajuhtidega
kell 11.30 TREraadio saates Pärnu pooltund linnamajandusosakonna juhataja Karmo Näkk ja haljastuse peaspetsialist Kadri Kõresaar. Teemaks 1. detsembrist algav uus jäätmeveo periood.
kell 15.00 Tõstamaa osavallakogu istung

kolmapäev, 23. november
kell 14.00 abilinnapea Ene Täht Pärnu linna kultuuripreemiate määramise komisjonis
kell 14.30 Audru osavallakogu istung

neljapäev, 24. november
kell 9.00 abilinnapea Silver Smeljanski Pärnu Pärnu linna üldplaneeringu töötoas (Tõstamaa - tiheasustus ja juhtfunktsioonid)
kell 10.00 linnavalitsuse liige Priit Annus Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti (TTJA) seminaril
kell 10.00 abilinnapea Ene Täht kohtumisel Pärnu Õppenõustamiskeskuse teemadel
kell 15.00 linnavalitsuse liige Marika Valter Paikuse osavallakogu istung
kell 18.00 linnavalitsuse liikmed auhindade Pärnumaa tegijad 2022 üleandmisel (sündmuse korraldaja SA Pärnumaa Arenduskeskus)

reede, 25. november
kell 14.00 abilinnapea Silver Smeljanski SA Endla Teater nõukogu koosolekul

pühapäev, 27. november
kell 14.00 linnapea Romek Kosenkranius ja linnavalitsuse liige Marika Valter 1. advendi tähistamisel Paikusel (Coop kaupluse esine plats)
kell 16.30 linnapea Romek Kosenkranius 1. advendi tähistamisel Iseseisvuse väljakul


esmaspäev, 14. november
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine

teisipäev, 15. november
kell 11.00 abilinnapea Silver Smeljanski Rääma 38 kvartali arhitektuurikonkursi žürii koosolekul
kell 16.00 abilinnapea Irina Talviste kohtumisel Supeluse tänaval tegutsevate ettevõtjatega (linnavalitsuse maja , III korruse saal)

kolmapäev, 16. november
abilinnapea Silver Smeljanski ja planeerimisosakonna ametnikud külastavad kolleege Haapsalu linnavalitsuses
kell 10.00 avalike ürituste lubade väljastamise komisjon

neljapäev, 17. november
kell 9.00 abilinnapea Silver Smeljanski ja linnavalitsuse liige Marika Valter Pärnu linna üldplaneeringu töötoas (Paikuse - tiheasustus ja juhtfunktsioonid)
kell 13.00 Pärnu linnavolikogu istung (päevakord)

reede, 18. november
kell 9.00 abilinnapea Silver Smeljanski ja linnavalitsuse liige Priit Annus Pärnu linna üldplaneeringu töötoas (Audru - tiheasustus ja juhtfunktsioonid)


esmaspäev, 7. november
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 15.00 linnavolikogu planeeringukomisjoni koosolek

teisipäev, 8. november
kell 11.00 abilinnapea Irina Talviste Eesti Linnade ja Valdade Liidu (ELVL) juhatuse koosolekul
kell 11.30 abilinnapea Riido Villup TREraadio Pärnu pooltunnis. Teemaks on sotsiaalvaldkond ja sotsiaaltöötajad
kell 13.00 linnavolikogu revisjonikomisjoni koosolek
kell 15.00 linnavolikogu majanduskomisjoni koosolek
kell 16.30 linnavolikogu noortekogu komisjoni koosolek

kolmapäev, 9. november
9.-10. novembril abilinnapea Irina Talviste kohalike omavalitsuste kriisijuhtimise koolitusel Rakveres.
kell 10.00 linnapea Romek Kosenkranius SA Pärnu Haigla nõukogu koosolekul
kell 10.00 avalike ürituste lubade väljastamise komisjon
kell 14.00 abilinnapea Ene Täht kohtub Pärnu Linna Koolijuhtide Ühendusega
kell 15.00 linnavolikogu sotsiaalkomisjoni koosolek

neljapäev, 10. november
kell 15.00 Pärnu linnapiirkonna strateegia 2022–2027 avalik arutelu (Pärnu linnavalitsuse suur saal)

reede, 11. november
kell 9.00 linnavarakomisjoni koosolek

laupäev, 12. november
kell 17.00 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Riido Villup sotsiaalvaldkonna tunnustuste üleandmisel (Hotell Strand. Sündmus on kutsetega)

pühapäev, 13. november
kell 14.00 linnapea Romek Kosenkranius, abilinnapea Irina Talviste ja linnavalitsuse liige Marika Valter Pärnumaa Aasta Isa 2022 väljakuulutamisel (Raekoda)


esmaspäev, 31. oktoober
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)

teisipäev, 1. november
Linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Irina Talviste kohtuvad Narva Linnavalitsuse delegatsiooniga. Delegatsiooni juhib linnapea Katri Raik

kolmapäev, 2. november
kell 9.00 abilinnapea Riido Villup eluasemekomisjoni koosolekul
kell 10.00 avalike ürituste lubade väljastamise komisjon
kell 12.00 abilinnapea Silver Smeljanski SA Endla Teater nõukogu koosolekul
kell 15.00 linnavolikogu piirkondliku arengu komisjoni koosolek
kell 16.00 abilinnapea Irina Talviste Eesti Linnade ja Valdade Liidu juhatuse koosolekul

neljapäev, 3. november
kell 13.30 linnavalitsuse liige Priit Annus osaleb Audru Vikerkaare lasteaia aastapäeva tähistamisel
kell 16.00 linnavalitsuse liige Ene Täht kohtub Eesti Korvpalliliidu ja Pärnu Sadama korvpallimeeskonna esindajatega

reede, 4. november
kell 11.00 linnapea Romek Kosenkranius SA Pärnu Haigla auditikomitee koosolekul
kell 15.00 linnapea Romek Kosenkranius ja linnavalitsuse liige Ene Täht annavad uutele väikestele linnakodanikele üle hõbelusikad (Raekojas. Sündmus on kutsetega)


esmaspäev, 24. oktoober
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 riigihankekomisjoni koosolek
kell 15.00 abilinnapea Silver Smeljanski Posaleb ärnumaa strateegiatöörühma koosolekul

teisipäev, 25. oktoober
kell 11.30 Tre Raadios Pärnu linna pooltund. Teemaks kaasav eelarve. Saates osaleb abilinnapea Irina Talviste

kolmapäev, 26. oktoober
kell 10.00 avalike ürituste lubade väljastamise komisjon

neljapäev, 27. oktoober
kell 9.30 abilinnapea Riido Villup kohtub Pärnu Kolledži üliõpilastega
kell 13.00 abilinnapea Irina Talviste osaleb Pärnu Pensionäride Liidu vestlusklubis, kus teemaks Pärnu kui rohelise linna kuvandi säilitamine ja edendamine
kell 14.00 linnavara komisjon
kell 15.00 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Irina Talviste osalevad Pärnumaa Ettevõtete koja volikogu koosolekul

reede, 28. oktoober
kell 10.00 abilinnapea Irina talviste osaleb MTÜ Pärnumaa Ühistranspordikeskuse üldkoosolekul
kell 10.00 hoolekandekomisjon


19.–23. oktoobrini viibib puhkusel linnavalitsuse liige Priit Annus. Teda asendab linnavalitsuse liige Marika Valter

esmaspäev, 17. oktoober
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 13.00 haja-asustuse teemaline arutelu
kell 15.00 abilinnapead Irina Talviste ja Riido Villup kohtumisel SA Pärnumaa Arenduskeskuses (SAPA). Kohtumise teemaks on rahvatervise seaduses sätestatud maakondlike ühistegevuste korraldamine SAPA kaudu

teisipäev, 18. oktoober
kell 11.00 linnavalitsuse liige Marika Valter beebilusikate üleandmisel (Paikuse osavallas)
kell 12.00 linnapea Romek Kosenkranius ja linnavalitsuse liikmed Pärnu pneumohalli nurgakivi asetamisel (Härma 3)
kell 16.00 üldplaneeringu visioonipäev (Endla teatri sammassaal). Visioonipäeva sisend on aluseks Pärnu linna üldplaneering 2035+ esialgse eskiislahenduse koostamiseks

kolmapäev, 19. oktoober
abilinnapea Silver Smeljanski ja linnaarhitekt Siim Orav Rääma 38 arhitektuurivõistluse tutvustusel
kell 10.00 avalike ürituste lubade väljastamise komisjon
kell 17.00 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Irina Talviste õnnitlevad konkursi kaunis Kodu 2022 võitjaid. (Linnakodaniku maja, Nikolai 8). Sündmus on kutsetega

neljapäev, 20. oktoober
kell 10.00 Pärnu linnapea Romek Kosenkranius õnnitleb 100-aastast linnakodanikku
kell 13.00 linnavolikogu istung (päevakord)

reede, 21. oktoober
linnavalitsuse liige Toomas Rõhu väärtuslike üksikobjektide teemalisel ringkäigul (Tõstamaa osavald)


esmaspäev, 10. oktoober
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 13.00 linnapea Romek Kosenkranius traditsioonilise helkuripuu loomisel (Lastepark)
kell 13.00 abilinnapea Varje Tipp huvihariduse, -tegevuse ja noortevaldkonna eestvedajate infotunnis (Pärnu Päikese Koolis)
kell 13.00 hoolekandekomisjoni koosolek
kell 13.30 Pärnu Aineühenduse juhtide nõupidamine (Suur-Sepa 16)
kell 15.00 linnavolikogu planeeringukomisjoni koosolek
kell 15.00 abilinnapea Irina Talviste projekti projekt „Turvalisem ööelu“ koosolekul koos Riigikantselei, Pärnu ja Tartu linnavalitsuse liikmete ja politsei esindajatega
kell 15.00 linnavalitsuse liige Marika Valter Pärnumaa Ühistranspordi Keskuse (PÜTK) teemalisel arutelul

teisipäev, 11. oktoober
kell 11.00 kohtub abilinnapea Varje Tipp Rakvere linnavalitsuse haridus-, noorsootöö ja kultuuri abilinnapea Laur Kaljuveega
kell 11.30 Tre Raadios Pärnu linna pooltund. Teemaks üldplaneering. Räägivad osalevad linnaarhitekt Siim Orav ja arhitekt-planeerija Alice Närep
kell 15.00 abilinnapead Irina Talviste ja Riido Villup linnavolikogu majanduskomisjoni koosolekul
kell 15.00 abilinnapea Varje Tipp osaleb Pärnumaa kodanikuühiskonna parimate tunnustamise žüriis (Korraldaja SA Pärnumaa Arenduskeskus)
kell 16.30 abilinnapead Varje Tipp ja Riido Villup osalevad linnavolikogu noortekogu komisjoni koosolekul

kolmapäev, 12. oktoober
kell 9.00 linnavalitsuse eluasemekomisjoni koosolek
kell 10.00 avalike ürituste lubade väljastamise komisjon
kell 15.00 abilinnapead Irina Talviste ja Riido Villup linnavolikogu sotsiaalkomisjoni koosolek
kell 16.00 linnapea Romek Kosenkranius osaleb elanikkonna valmisoleku seminaril

neljapäev, 13. oktoober
kell 13.00 abilinnapea Silver Smeljanski ja linnavalitsuse liige Priit Annus osalevad Pärnumaa tööstusalade teemalisel koosolekul

reede, 14. oktoober
kell 10.30 abilinnapea Varje Tipp osaleb Pärnumaa rände-, kohanemis- ja lõimumisteemalisel teabepäeval (Hedon SPA & Hotel)
kell 15.00 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Varje Tipp õnnitlevad kuld- ja briljantpaare (sündmus on kutsetega)
kell 17.00 linnavolikogu erakorraline istung (päevakord)


esmaspäev, 3. oktoober
kell 9.00  linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 12.30 linnapea Romek Kosenkranius Saksamaa ühtsuse päevale pühendatud vastuvõtul
kell 16.30 linnavalitsuse liige Priit Annus Riigi Metsamajandamise keskuse (RMK) koosolekul

teisipäev, 4. oktoober
kell 11.00 abilinnapea Irina Talviste Eesti Linnade ja Valdade (ELVL) juhatuse koosolekul (Tallinnas)
kell 16.00 abilinnapea Varje Tipp Pärnumaa õpetajate päeva tänuüritusel (SPA Estonia, korraldaja POL)
kell 18.00 abilinnapea Varje Tipp Pärnu Mai Kooli lastevanemate koosolekul

kolmapäev, 5. oktoober
kell 9.00 linnavalitsuse eluasemekomisjoni koosolek
kell 10.00 abilinnapea Silver Smeljanski webinaril Circular City
kell 14.00 linnavalitsuse liige Priit Annus Audru osavalla õpetajate päeva tänuüritusel
kell 15.00 volikogu piirkondliku komisjoni koosolek

neljapäev, 6. oktoober
kell 12.00 kohtub abilinnapea Varje Tipp Eesti Linnade ja Valdade Liidu ja Kultuuriministeeriumi esindajatega ESF 2023-2026 meetme kohanemise ja lõimumise toetamine kohalikul tasandil teemal
kell 15.00 abilinnapead Irina Talviste ja Rido Villup KOV rahanduse ja sotsiaali töörühma ühiskoosolekul (Rahandusministeerium)
kell 15.00 abilinnapea Varje Tipp volikogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosolekul
kell 16.00 abilinnapea Silver Smeljanski projekti URBACT koosolekul

reede, 7. oktoober
linnavalitsuse liige Toomas Rõhu väärtuslike üksikobjektide ringkäigul Tõstamaal
kell 10.00 hoolekandekomisjoni koosolek
kell 18.00 osalevad linnapea Romek Kosenkranius, abilinnapead Varje Tipp ja Irina Talviste ning linnavalitsuse liige Marika Valter Pärnu linna haridustöötajate tänuõhtul „Sulle, õpetaja“ (Strand Spa & Conference Hotel)

pühapäev, 9. oktoober
abilinnapea Varje Tipp õnnitleb 100-aastast linnakodanikku (Tammiste Hooldekodus) (toimumisaeg selgumisel)
kell 16.00 abilinnapea Varje Tipp annab üle esimese Arnold Antoni preemia (koht on täpsustamisel)


Veebilehel kasutatakse küpsiseid