Jäta menüü vahele

• Komisjonid on volikogu nõuandvad organid, kus arutatakse õigusaktide eelnõusid ja muid volikogu menetluses olevaid küsimusi
• Volikogu võib moodustada alatisi ja ajutisi komisjone. Alatised komisjonid moodustatakse valdkondade kaupa volikogu tegevuse kavandamiseks ja korraldamiseks, volikogule ja linnavalitsusele arvamuse esitamiseks, samuti volikogu õigusaktide eelnõude ja muude küsimuste volikogu istungitel arutamise ettevalmistamiseks ning muude omavalitsust puudutavate küsimuste arutamiseks.
• Ajutisi komisjone moodustatakse teatud probleemi, küsimuse või situatsiooni lahendamiseks. 
• Komisjoni töövorm on koosolek, mis toimub reeglina üks kord kuus


Volikogu 2. koosseis 

Moodustatud on seitse alalist komisjoni: haridus- ja kultuurikomisjon, majanduskomisjon, noortekogu komisjon, piirkondliku arengu komisjon, planeeringukomisjon, sotsiaalkomisjon ja revisjonikomisjon. Ajutisi komisjone on üks - elanikkonnakaitse komisjon.

Volikogu komisjonide koosseisude kinnitamine (Pärnu linnavolikogu 22.11.2021 otsus nr 47)
Volikogu alatiste komisjonide esimeeste ja aseesimeeste ning revisjonikomisjoni liikme valimine (Pärnu linnavolikogu 22.11.2021 otsus nr 46)
• Volikogu alatiste komisjonide moodustamine (Pärnu linnavolikogu 22.11.2021 otsus nr 45)
 Elanikkonnakaitse komisjoni moodustamine (Pärnu linnavolikogu 17.11.2022 otsus nr 72)

Koosolekute päevakorrad ja eelnõud

haridus- ja kultuurikomisjon 
majanduskomisjon
planeeringukomisjon
sotsiaalkomisjon
noortekogu komisjon
piirkondliku arengu komisjon
revisjonikomisjon
elanikkonnakaitse komisjon



Haridus-ja kultuurikomisjon

Esimees: Ela Tomson
Aseesimees: Svetlana Andrejeva
Liikmed: Jüri Lebedev, Jane Mets, Tarmo Tõnismann, Elmo Joa, Jaana Junson, Anne Kaare, Daisi Sprenk, Johan Kärp, Mari Suurväli, Margit Sooniste, Robert Kiviselg, Sven Sildnik, Hanno Harjus, Meeli Pärna, Hevelin Antsmäe

• Koosolekuprotokollid
• Komisjoni koosolekutest osavõtt
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021


Majanduskomisjon

Esimees: Enn Raadik
Aseesimees: Valmar Veste
Liikmed: Jüri Lebedev, Kristel Voltenberg, Toomas Aaviste, Svetlana Andrejeva, Jüri Kirss, Edmond Penu, Siimo Lopsik, Edgar Maier, Siim Suursild, Aare Arva, Sander Kilk, Teet Kurs, Väino Linde, Taimi Vilgas, Arvi Karotam

• Koosolekuprotokollid
• Komisjoni koosolekutest osavõtt
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021


Planeeringukomisjon

Esimees: Jaana Junson
Aseesimees: Rain Jung
Liikmed: Toomas Rapp, Tarvi Markson, Väino Linde, Enn Saard, Väino Hallikmägi, Hillar Talvik, Indrek Alekõrs, Johan Kärp, Peeter Prisk, Andres Sooniste, Priit Sutt, Agnes Pulk, Enn Raadik, Teet Kurs, Arvi Karotam

Koosolekuprotokollid
• Komisjoni koosolekutest osavõtt
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021


Sotsiaalkomisjon

Esimees: Vahur Mäe
Aseesimees: Agnes Pulk
Liikmed: Olav Karulin, Kaja Martinson, Jaanus Mäe, Vladimir Zemljannikov, Anne Betker, Laura Kiviselg, Angelika Sild, Anne Sepping, Helle Kullerkupp, Valmar Veste, Regiina Küünarpuu, Iivi Kallaste, Ela Tomson, Aime Nikopensius, Andrus Kärpuk

• Koosolekuprotokollid
• Komisjoni koosolekutest osavõtt
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021


Noortekogu komisjon

Esimees: Laura Kiviselg
Aseesimees: Siimo Lopsik
Liikmed: Toomas Kivimägi, Triine Kose, Hans-Kristjan Raid, Jüri Kirss, Erik Naissaar, Avo Keel, Emely Karhu, Tarmo Vanamõisa,  Sven Sildnik,  Andres Metsoja, Sten Rokicki, Remo Raiesmaa, Elmo Joa, Jaanus Mäe

• Koosolekuprotokollid
• Komisjoni koosolekutest osavõtt
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020 ; 2021


Piirkondliku arengu komisjon

Esimees: Mati Sutt
Aseesimees: Hillar Talvik
Liikmed: Ardo Aasa, Jüri Vlassov, Andrus Kärpuk, Eino Ojandu, Jana Kivi, Kuno Erkmann, Edmond Penu, Robert Kiviselg, Priit Sutt, Kristel Voltenberg, Heldur Paulson, Sirje Suurevälja, Edgar Maier, Tarvi Markson, Olav Karulin

• Koosolekuprotokollid
• Komisjoni koosolekutest osavõtt
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020


Revisjonikomisjon

Esimees: Sven Sildnik
Aseesimees: Olav Karulin
Liikmed: Priit Sutt

• Koosolekuprotokollid
• Komisjoni koosolekutest osavõtt
• Tegevusaruanded: 2018 ; 2019 ; 2020/2021


Elanikkonnakaitse komisjon
Esimees: Rain Jung
Aseesimees Hillar Talvik
Liikmed: Teet Kurs, Valmar Veste, Andrus Kärpuk, Urmo Kesküla, Valter Parve, Raido Keskküla, Eiko Tammist, Toomas Kuuda

Koosolekuprotokollid
Komisjoni koosolekutest osavõtt



Volikogu 1. koosseis 

Pärnu linnavolikogu 1. koosseisus oli moodustatud seitse komisjoni: haridus- ja kultuurikomisjon, majanduskomisjon, planeeringukomisjon, sotsiaalkomisjon, noortekogu komisjon, revisjonikomisjon ja piirkondliku arengu komisjon. 

Vaata lähemalt: 1. koosseisu komisjonid 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid