Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele
esmaspäev, 16. mai
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 12.00 abilinnapea Irina Talviste kohtumisel Kaubamajaka esindajatega
kell 13.00 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Meelis Kukk regionaalsete kriisikomisjonide ühisistungil
kell 18.00 Johann Voldemar Jannseni nimelise preemia üleandmine Koidula muuseumi aias

teisipäev, 17. mai
kell 08.30 linnale kuuluvate äriühingute üldkoosolekud
kell 15.00 linnavalitsuse liikmed-osavaldade juhid Marika Valter, Toomas Rõhu ja Priit Annus ning abilinnapea Irina Talviste noorte elamurajooni töögrupi koosolekul
kell 15.00 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Varje Tipp koosolekul haridus- ja teadusministeeriumi esindajatega
kell 16.00 abilinnapea Varje Tipp Pärnu muusikakooli arengukava arutelul

kolmapäev, 18. mai
kell 08.30 abilinnapea Varje Tipp haridusosakonna koosolekul
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 14.00 abilinnapead Varje Tipp ja Meelis Kukk Rein Egloni nimelise pingi avamisel Koidula gümnaasiumi juures
kell 14.00 abilinnapea Irina Talviste Eesti linnade ja valdade liidu rahanduse ja maksupoliitika töörühma koosolekul
kell 15.30 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Meelis Kukk Lääne regionaalse kriisikomisjoni kohtumisel
kell 19.00 abilinnapea Varje Tipp Pärnu spordikooli parimate ja tublimate õpilaste tänuüritusel

neljapäev, 19. mai
kell 13.00 linnavolikogu istung (päevakord)
kell 18.00 abilinnapea Silver Smeljanski kohtumisel Startup Estonia kogukonnaga

reede, 20. mai
kell 08.30 linnapea Romek Kosenkranius, abilinnapead Varje Tipp ja Irina Talviste ning linnavalitsuse liige-Paikuse osavallakeskuse juht Marika Valter Pärnumaa palvushommikusöögil kohvikus Café Grand
kell 10.00 abilinnapea Irina Talviste Pärnumaa Ühistranspordikeskuse aastakoosolekul
kell 11.00 linnapea Romek Kosenkranius kohtub Omniva esindajatega
kell 13.00 Pärnu linna kultuuri- ja spordistrateegia 2022–2030 avalik arutelu Pärnu keskraamatukogus

laupäev, 21. mai

pühapäev, 22. mai
kell 12.00 abilinnapea Varje Tipp Pärnu Vabakooli 25. sünnipäeval teatris Endla


esmaspäev, 9. mai
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 13.00 abilinnapea Irina Talviste külastab AS-i Pärnu Sadam
kell 14.00 linnapea Romek Kosenkranius avab iseseisvuse väljakul Euroopa päeva ürituse
kell 15.00 volikogu planeerimiskomisjon

teisipäev, 10. mai
kell 09.00 abilinnapea Varje Tipp kultuuri- ja sporditeenistuse koosolekul
kell 09.00 linnavalitsuse liikmed-osavallakeskuste juhid Marika Valter, Toomas Rõhu ja Priit Annus hajaasustusprogrammi taotluse hindamiskomisjoni koosolekul
kell 11.00 abilinnapea Silver Smeljanski ja linnavalitsuse liige-Audru osavallakeskuse juht Priit Annus tuuleenergeetika ümarlaual
kell 11.30 Tre raadio saates „Pärnu pooltund“ räägib Pärnu linnavalitsuse lastekaitseteenistuse lastekaitsespetsialist Eda Rannamägi hooldusperede teemal
kell 12.00 abilinnapea Irina Talviste Eesti linnade ja valdade liidu juhatuse koosolekul
kell 13.00 volikogu revisjonikomisjon
kell 15.00 abilinnapea Varje Tipp valitsuskomisjoni ja Eesti omavalitsusliitude koostöökogu kultuuri- ja spordivaldkonna töörühma koosolekul
kell 15.00 volikogu majanduskomisjon
kell 16.30 volikogu noortekogukomisjon
kell 19.00 linnavalitsuse-liige Paikuse osavallakeskuse juht Marika Valter helilooja Mihkel Lüdigu sünnipäevakontserdil Vaskräämal

kolmapäev, 11. mai
kell 08.30 abilinnapea Varje Tipp haridusosakonna koosolekul
kell 09.00 eluasemekomisjon
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.00 abilinnapea Silver Smeljanski nõupidamisel arhitektidega
kell 11.00 abilinnapea Varje Tipp Eesti linnade ja valdade liidu haridus- ja noorsootöövaldkonna töörühma veebikoosolekul
kell 11.15 linnavalitsuse liige-Paikuse osavallakeskuse juht Marika Valter Seljametsa muusemi sünnipäeval
kell 14.00 linnapea Romek Kosenkranius Pärnu väärikate ülikooli lõpuaktusel spaahotellis Strand
kell 15.00 volikogu sotsiaalkomisjon
kell 17.00 Pärnu linna üldplaneering 2035+ Audru osavalla arengupäev Audru osavallakeskuses

neljapäev, 12. mai
kell 13.00 abilinnapea Silver Smeljanski restaureerimistoetuste taotluste läbivaatamise komisjoni koosolekul
kell 14.00 linnavarakomisjon

reede, 13. mai
kell 09.30 linnavalitsuse liikmed kohtuvad riigihalduse ministri Jaak Aabiga
kell 10.00 abilinnapea Varje Tipp ning linnavalitsuse liikmed-osavallakeskuste juhid Marika Valter, Priit Annus ja Toomas Rõhu huvihariduse ja -tegevuse toetuse komisjoni koosolekul


Abilinnapea Riido Villup on 2.-8. maini puhkusel, teda asendab abilinnapea Irina Talviste

esmaspäev, 2. mai
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine

teisipäev, 3. mai
kell 09.00 abilinnapea Varje Tipp kultuuri- ja sporditeenistuse koosolekul
kell 15.00 abilinnapea Varje Tipp Jannseni auhinna komisjoni koosolekul

kolmapäev, 4. mai
kell 08.30 abilinnapea Varje Tipp haridusosakonna koosolekul
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.00 linnavalitsuse liige-Audru osavallakeskuse juht Priit Annus arhitektidega Audru keskväljaku koosolekul
kell 13.00 linnavalitsuse-liikmed-osavallakeskuste juhid Priit Annus, Marika Valter ja Toomas Rõhu ning abilinnapea Meelis Kukk kohtumisel Elektrileviga
kell 15.00 volikogu piirkondliku arengu komisjon
kell 17.00 Pärnu linna üldplaneering 2035+ arengupäev Paikuse osavallakeskuses

neljapäev, 5. mai
kell 09.00 linnavalitsuse liikmed Pärnu linna arengukava tegevuskava koosolekul
kell 12.00 Pärnu lennuhooaja pidulik avamine
kell 15.00 volikogu haridus- ja kultuurikomisjon

reede, 6. mai
kell 11.00 linnapea Romek Kosenkranius SA Pärnu Haigla auditikomitee koosolekul
kell 15.00 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Varje Tipp tervitavad Pärnu raekojas väikeseid linnakodanikke
kell 16.00 abilinnapea Varje Tipp Raeküla kooli juubelil Pärnu kontserdimajas

Linnapea Romek Kosenkranius on kuni 29. aprillini puhkusel, teda asendab abilinnapea Meelis Kukk
Abilinnapea Silver Smeljanski on ajavahemikul 25. kuni 29. aprill Bulgaarias Sofias ja Gabrovos iPlace projekti kohtumisel

esmaspäev, 25. aprill
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 11.00 abilinnapea Varje Tipp Eesti linnade ja valdade liidu kultuuri- ja spordivaldkonna töörühma koosolekul
kell 13.00 abilinnapea Meelis Kukk regionaalsete kriisikomisjonide ühisistungil

teisipäev, 26. aprill
kell 10.00 abilinnapea Irina Talviste SA Pärnumaa Arenduskeskuse nõukogu koosolekul
kell 11.00 abilinnapea Varje Tipp Eesti linnade ja valdade liidu haridus- ja noorsootöövaldkonna töörühma koosolekul
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu pooltund“ räägib planeerimisosakonna arhitekt-planeerija Alice Närep tervet Pärnu linna hõlmavast uuest üldplaneeringust ja üldplaneeringu arengupäevadest osavaldades
kell 15.00 Tõstamaa osavallakogu

kolmapäev, 27. aprill
kell 09.00 linnavalitsuse liige-Audru osavallakeskuse juht Priit Annus ja linnavalitsuse liige-Paikuse osavallakeskuse juht Marika Valter Pärnumaa omavalitsuste liidu kevadseminaril
kell 10.00 abilinnapea Riido Villup hoolekandekomisjoni koosolekul
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.00 abilinnapea Meelis Kukk Eesti linnade ja valdade liidu transpordi ja teede töörüma koosolekul
kell 13.00 Rääma kooli spordihoone saab nurgakivi
kell 15.00 Audru osavallakogu

neljapäev, 28. aprill
28. ja 29. aprillil on linnavalitsuse liikmed ning osakondade ja teenistuste juhid koolitusel
kell 14.00 abilinnapea Irina Talviste Pärnu ettevõtjate koja volikogu koosolekul
kell 15.00 Paikuse osavallakogu

reede, 29. aprill
Linnavalitsus ja osavallakeskused on avatud kella 15ni. Ilusat kevadpüha!
kell 10.00 linnavalitsuse liige-Paikuse osavallakeskuse juht Marika Valter sisekaitseakadeemia Paikuse õppekeskuses lõpuaktusel

laupäev, 30. aprill
kell 11.00 Tõstamaa rahvamajas kogu Pärnu omavalitsuse üldplaneeringu Tõstamaa arengupäev
kell 14.00 abilinnapea Varje Tipp Pärnu raekojas üritusel „Kevadine karussell“

pühapäev, 1. mai


 

Linnapea Romek Kosenkranius on 19.–29. aprillini puhkusel, teda asendab abilinnapea Meelis Kukk.

esmaspäev, 18. aprill
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine

teisipäev, 19. aprill
kell 09.00 abilinnapea Varje Tipp kultuuri- ja sporditeenistuse koosolekul
kell 10.30 abilinnapea Silver Smeljanski kliima- ja energiakava koostamise koosolekul
kell 11.00 linnavalitsuse liige-Audru osavallakeskuse juht Priit Annus osavallapäevade koosolekul

kolmapäev, 20. aprill
kell 09.30 linnavalitsuse liikmed-osavallakeskuste juhid maal elamise päeva maakondlikul koosolekul
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.00 abilinnapea Varje Tipp haridusosakonna koosolekul
kell 10.00 abilinnapea Varje Tipp Pärnu linna kultuuri ekspertkomisjoni koosolekul
kell 14.00 abilinnapea Silver Smeljanski Pärnumaa strateegia töörühma koosolekul
kell 14.30 linnavalitsuse liikmed haridus- ja noorsooprojektide toetuste eraldamise koosolekul
kell 14.30 abilinnapea Irina Talviste kohtub Tallinnas haridus-ja teadusministri Liina Kersnaga
kell 16.15 abilinnapea Irina Talviste kohtub Tallinnas ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministri Andres Sutiga

neljapäev, 21. aprill
kell 08.30 abilinnapea Varje Tipp ja linnavalitsuse liige-Tõstamaa osavallakeskuse juht Toomas Rõhu spordiprojektide läbivaatamise ekspertkomisjoni koosolekul
kell 09.00 abilinnapea Irina Talviste kohtub Gren Eesti juhatuse esimehe Margo Külaotsaga
kell 13.00 linnavolikogu istung (päevakord)

reede, 22. aprill
kell 13.00 linnavalitsuse liikmed külastavad Tartu linnavalitsust
kell 18.00 abilinnapead Irina Talviste ja Silver Smeljanski koostöötamiskeskuse Fowardspace avamispeol

pühapäev, 24. aprill
kell 17.00 abilinnapead Varje Tipp ja Irina Talviste ning linnavalitsuse liige-Paikuse osavallakeskuse juht Marika Valter Endla teatris tantsukooli WAF Dance juubelikontserdil


esmaspäev, 11. aprill
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 13.00 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Meelis Kukk regionaalsete kriisikomisjonide ühisistungil
kell 14.00 abilinnapea Meelis Kukk Lääne regiooni kriisikomisjoni istungil
kell 14.00 abilinnapea Varje Tipp eakate päevakeskuses Pärnu spordiajaloo päeval
kell 15.00 volikogu planeeringukomisjon

teisipäev, 12. aprill
kell 10.00 linnavalitsuse liikmed kohtuvad Eesti linnade ja valdade liidu juhatuse liikmetega
kell 11.00 abilinnapea Irina Talviste Eesti linnade ja valdade liidu juhatuse koosolekul
kell 13.00 abilinnapead Irina Talviste ja Varje Tipp Eesti linnade ja valdade liidu volikogu koosolekul
kell 15.00 volikogu majanduskomisjon
kell 16.30 volikogu noortekomisjon
kell 17.00 linnavalitsuse liige-Paikuse osavallakeskuse juht Marika Valter kohtub maaeluminister Urmas Kruusega

kolmapäev, 13. aprill
kell 08.30 abilinnapea Varje Tipp haridusosakonna nõupidamisel
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.00 linnapea Romek Kosenkranius SA Pärnu Haigla nõukogu koosolekul
kell 10.00 abilinnapea Meelis Kukk eelarvestrateegia veebiseminaril
kell 14.30 linnavalitsuse liige-Audru osavallakeskuse juht Priit Annus Pernova loodusmajas WaterLANDS projekti arutelul
kell 15.00 volikogu sotsiaalkomisjon

neljapäev, 14. aprill
Linnavalitsus ja osavallakeskused on avatud kella 15ni!
kell 09.00 Pärnu linna üldplaneering 2035+ Audru töögrupi kohtumine
kell 13.00 linnavarakomisjon

reede, 15. aprill
Linnavalitsus ja osavallakeskused on suletud.
Ilusaid lihavõttepühi!

laupäev, 16. aprill
kell 19.00 abilinnapea Varje Tipp teatris Endla publikupreemiate üleandmisel


esmaspäev, 4. aprill
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 13.00 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Meelis Kukk Lääne-Eesti regionaalse kriisikomisjoni istungil
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 5. aprill
kell 09.00 turismispetsialistide nädalakoosolek
kell 09.00 kultuuri- ja sporditeenistuse nõupidamine
kell 10.00 planeerimisosakonna infotund
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu pooltund“ räägib Pärnu linnavalitsuse avalike suhete teenistuse juhataja Anu Juurma-Saks Pärnu Päevast
kell 13.00 abilinnapea Irina Talviste Eesti linnade ja valdade liidu rahanduse-ja maksupoliitika töörühma koosolekul
kell 15.00 abilinnapea Varje Tipp Pärnumaa omavalitsuste liidu kõrghariduse ja teaduskoostöö komisjoni koosolekul
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 6. aprill
kell 08.30 haridusosakonna koosolek
kell 09.00 eluasemekomisjon
kell 09.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 09.00 turismispetsialistide koosolek EASi turismiarenduskeskusega
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.00 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 volikogu piirkondliku arengu komisjon

neljapäev, 7. aprill
kell 10.00 abilinna pea Varje Tipp Eesti linnade ja valdade liidu, kultuuriministeeriumi ja Eesti rahvakultuuri keskuse korraldataval kultuuripoliitika seminar kohalikele omavalitsustele
kell 10.00 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Meelis Kukk Lääne-Eesti regionaalse kriisikomisjoni istungil
kell 15.00 volikogu haridus- ja kultuurikomisjon

reede, 8. aprill
kell 10.00 Pärnu linna üldplaneering 2035+ Paikuse töögrupi kohtumine
kell 11.00 linnapea Romek Kosenkranius Pärnu haigla auditikomitee koosolekul

laupäev, 9. aprill
Pärnu Päev!
kell 18.00 Pärnu linna teenetemärkide üleandmine Kuninga tänava kooli aulas


esmaspäev, 28. märts
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
kell 17.00 haridusosakonna juhataja Ene Koitla ja Audru osavallakeskuse juhataja Priit Annus Lindi lasteaed-algkooli hoolekogu koosolekul

teisipäev, 29. märts
kell 09.00 turismispetsialistide nädalakoosolek
kell 09.00 kultuuri- ja sporditeenistuse nõupidamine
kell 10.00 planeerimisosakonna koosolek
kell 10.00 turismiasjaliste ümarlaud
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 30. märts
kell 08.30 haridusosakonna koosolek
kell 09.30 majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi teabepäev „Anname teenustele väge juurde“
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 12.00 abilinnapea Varje Tipp ja haridusosakond kohtumisel Kohtla-Järve hariduskopteriga
kell 13.30 arhitektide nõupidamine
kell 15.00 Audru osavallakogu

neljapäev, 31. märts
kell 13.00 linnavalitsuse liikmed osalevad Rääma kooli sarikapeol
kell 15.00 koalitsiooninõukogu
kell 15.00 Paikuse osavallakogu
kell 17.00 Paikuse osavallakeskuse juhataja Marika Valter Rohelise Jõemaa koostöökogu koosolekul

reede, 1. aprill
kell 12.00 Pärnu linna üldplaneering 2035+ Audru töögrupi koosolek


esmaspäev, 21. märts
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
kell 16.00 haridusosakond külas Raeküla Vanakooli keskusel

teisipäev, 22. märts
22.–24. märtsini osaleb abilinnapea Varje Tipp veebi teel Strasbourgis toimuval CLRAE 42.plenaarsessioonil
kell 09.00 turismispetsialistide nädalakoosolek
kell 09.00 kultuuri- ja sporditeenistuse nõupidamine
kell 11.00 Pärnu linna üldplaneering 2035+ töögruppide koosolek
kell 11.30 Tre raadio saates „Pärnu pooltund“ räägib Pärnu linnaaednik Anu Nurmesalu korteriühistutele mõeldud „Hoovid korda“ toetusest
kell 13.00 abilinnapea Irina Talviste Eesti linnade ja valdade liidu juhatuse koosolekul
kell 13.00 Paikuse osavallakeskuse juhataja Marika Valter nõupidamisel keskkonnaametiga
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 23. märts
kell 08.30 haridusosakonna koosolek
kell 08.30 hoolekandekomisjon
kell 09.00 turismispetsialistide koosolek EASi turismiarenduskeskusega
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 13.30 arhitektide nõupidamine

neljapäev, 24. märts
kell 14.30 abilinnapea Irina Talviste Estonia konverentsikeskuses Pärnu ettevõtete koja seminaril
kell 18.00 Audru osavallakeskuse juhataja Priit Annus Kaitseliidu teabepäeval

reede, 25. märts
kell 10.30 abilinnapea Varje Tipp ning kultuuri- ja sporditeenistus kohtumisel kultuuriminister Tiit Terikuga
kell 12.00 abilinnapea Meelis Kukk Leinapargis märtsiküüditamise mälestustseremoonial


esmaspäev, 14. märts
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek

teisipäev, 15. märts
kell 09.00 turismispetsialistide nädalakoosolek
kell 09.00 kultuuri- ja sporditeenistuse nõupidamine
kell 10.00 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 10.00 Pärnu linna üldplaneering 2035+ Tõstamaa töögrupi kohtumine
kell 13.00 sotsiaalosakonna koosolek
kell 13.00 abilinnapea Irina Talviste ja arenguosakonna juhataja Lea Kalda linnapiirkonna strateegia arutelul
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine

kolmapäev, 16. märts
kell 08.30 haridusosakonna koosolek
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 13.45 arhitektide nõupidamine
kell 14.00 haridusosakonna infotund haridusjuhtidele

neljapäev, 17. märts
kell 10.00 kultuuri- ja sporditeenistuse juhataja Andrus Haugas SA Pärnu Muuseumi arengustrateegia arutelul
kell 13.00 linnavolikogu istung (päevakord)
kell 13.00 Pärnu linna üldplaneering 2035+ Audru töögrupi kohtumine

reede, 18. märts
kell 10.00 Pärnu linna üldplaneering 2035+ Tõstamaa töögrupi kohtumine

pühapäev, 20. märts
kell 16.00 abilinnapead Varje Tipp ja Meelis Kukk Türil kevadpealinna väljakuulutamisel


esmaspäev, 7. märts
kell 10.00 linnavalitsuse istung (päevakord)
kell 11.00 linnavalitsuse nõupidamine
kell 13.00 linnapea Romek Kosenkranius ja abilinnapea Meelis Kukk regionaalse kriisikomisjoni istungil
kell 13.00 abilinnapead Irina Talviste, Varje Tipp ja Silver Smeljanski SA Pärnumaa Arenduskeskuse nõukogu koosolekul
kell 14.00 sotsiaalosakonna peaspetsialistide koosolek
kell 15.00 abilinnapea Riido Villup sotsiaalministeeriumi vaimse tervise teenuste rahastamise infotunnis
kell 15.00 volikogu planeeringukomisjon

teisipäev, 8. märts
kell 09.00 turismispetsialistide nädalakoosolek
kell 09.00 kultuuri- ja sporditeenistuse nõupidamine
kell 09.00 sotsiaalministeeriumi ja siseministeeriumi infotund kohalikele omavalitsustele
kell 10.00 planeerimisosakonna nõupidamine
kell 11.30 Tre Raadio saates „Pärnu pooltund“ räägib Pärnu linnavalitsuse arhitekt Kadri Karjus linna restaureerimistoetusest
kell 13.00 sotsiaalosakonna koosolek
kell 13.00 volikogu revisjonikomisjon
kell 15.00 volikogu majanduskomisjon
kell 16.00 linnavalitsuse kantselei nõupidamine
kell 16.30 volikogu noortekogu komisjon

kolmapäev, 9. märts
kell 08.00 abilinnapead Irina Talviste ja Varje Tipp Eesti linnade ja valdade liidu üldkoosolekul ja volikogus
kell 08.30 haridusosakonna koosolek
kell 09.00 teabekorralduse teenistuse koosolek
kell 09.00 arenguosakonna koosolek EAS-i turismiarenduskeskusega
kell 10.00 avalike ürituste komisjon
kell 10.00 haridusosakond külas Raeküla Vanakooli noortekeskusel
kell 13.00 lastekaitseteenistuse koosolek
kell 14.00 arenguosakonna juhataja Lea Kalda Pärnumaa strateegilise ja ruumilise planeerimise komisjoni koosolekul
kell 15.00 volikogu sotsiaalkomisjon

neljapäev, 10. märts
kell 14.00 linnavarakomisjon
kell 15.00 abilinnapea Varje Tipp Eesti spordi- ja olümpiamuuseumis uue ekstreemspordi näituse avamisel

reede, 11. märts
kell 10.00 Pärnu linna üldplaneering 2035+ Paikuse töögrupi kohtumine


Veebilehel kasutatakse küpsiseid